• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marky, hezky jsi to napsala, budeš si dávat tu romantiku sama? :grinning:
3. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
jo a zdrav. poj mě nic nestálo, díky tomu, že na měú nenapsali, od kdy mi to znávají, byl tam jen datum vystavení, což bylo 26.1., tak se to uznalo od toho dne a díky tomu to nebyl celý měsíc, tak jsem nic neplatila :grinning:
3. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Simi, vidím, že Terinka má v pokojíčku ráj, hromady hraček :grinning: to je šílené, že? Já už jich hromadu vyházela, co byly nějak poškozené, nebo se mi nelíbily, ale i tam mají plný šuplík pod postelí a ve skříních, no prostě je toho hromada :sweat_smile:
3. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
No tak sama si romantiku neužiju :grinning:

Simi já začala nedávno zase číst a uvědomila jsem si, jak moc mi ty knížky chyběly :dizzy_face: tak si užívám třeba jen hodinku večer a je to super :dizzy_face: :slight_smile: hned se líp spinká :wink:

Reni s pojišťovnou super :wink:
3. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Reni - ty teda víš jak ušetřit :dizzy_face: :dizzy_face: ale prachy se dají mnohem líp strkat i jinam než do pojištoven :dizzy_face:

a hračky máme různě poděděné a neprotříděné,takže i na mimčo, což už by chtělo vyházet, ale myslím, že jich máme přiměřeně :slight_smile: moc je nedokupujem, Terka si s nima ještě moc nevyhraje. :frowning2:

marky - no já bych právě potřebovala taky chytnout slinu, knížky jsem vždycky milovala ale nemám teď na ně sílu :frowning2:
3. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
Simčo já taky neměla, ale dobrá knížka dělá divy :wink: Jak začneš, tak už nepřestaneš :dizzy_face: Já čtu teď už třetí od prosince :dizzy_face: Na to že na to mám jen Adýho poobědový spánek (a to taky většinou spím :sweat_smile:) a nebo večer tak super...hezky pomalu a mám tu ještě daší dvě...zásobuje mě maminka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
tak na to se těším, že až přestěhuju děti do pokojíčku, budu mít v ložnici lampičku, lehnu do postele, vezmu knížku a budu relaxovat, já k tomu nesmím mít zaplou telku, to se pak na to nesoustředím a nic z té knížky nemám :grinning:
3. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
Já si taky čtu v ložnici, když malý spí...taky by mě telka rušila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahojky!
Byli jsme s Adíkem v ateliéru,tak juknětě do albíka :slight_smile:
3. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Dani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Malý je už děsně velikej :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Jo holky a tohle těhu mám ěkně rozhozené hormony...řvu i u Hvězdné brány :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
Kači jen si pobreč :grinning:

dobré ráno

Kuba vstával až hodinu po Aničce, což je zázrak :grinning: noc naprosto v pohodičce :wink:

Marky, včera jsem koupila po dlouhé době plenky u rosmanna a jsou fajn, takové jemňoučké :wink: kolikátky kupuješ? Já vzala 4+ a je to akorát :wink: jen je jich tam málo :grinning:
4. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
dneska k obědu bude rizotko :wink: a asi česneková polívečka :slight_smile: se sýrem :dizzy_face: a tu udělám asi už teď, mám na ni chuť :grinning:
4. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Dani, máte krásné fotečky, Adámek už je takový velký chlap :dizzy_face: moc vám to sluší všem, máš krásný svetřík, to je moje oblíbená barva :grinning:
4. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahojky...Romeo konečně vypadnul, doufám, že se vrátí včas :angry: Noc nic moc, malej se budil :stuck_out_tongue_closed_eyes: velkej chrápal...prostš klasika :sweat_smile: :grinning:

K obědu dojíždíme na paprice, ale co k večeři netuším... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani krásný fotečky :dizzy_face:

Reni my už máme dlouho velikost 5 :sweat_smile: :grinning: nám jsou 4 malý přes bříško :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Marky :grinning: tak to máte dobrýho pupika :grinning: Kuba má lepítka ta 4cm od sebe :grinning:
4. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Kuba začíná být spíš nějaký štíhlý :sweat_smile: no asi po Aničce :wink: si nepomůžu, naše děti prostě vždycky budou drobečkové i segra má dětičky drobky :wink:
4. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
autor
To my to mli na krajíčku :sweat_smile: a v těch pětkách je takový spokojený :dizzy_face: nikde ho nic netlačí, akorát jich je málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z toho rossmana spokojenost veliká :dizzy_face: jen mě štve, že jsem jich v té akci nestihla víc...v pátek jsem je koupila za 149,- a v pondělí už stály 184,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: hold s kočíkem poberu jen jedny :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Brácha má taky vyžlíky, ale třeba Zdenda byl taky kulička jako Adýs a teď je z něj vysoký a štíhlý kluk...asi si počkáme, ale taky se dočkáme :grinning:
4. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Marky, je dobře, že má Adý pevný základ, když jsou baculaté dětičky v tomto věku, tak je to pohodička, nelíbí se mi tlusté děti ve věku, kdy už chodí do školy, to už je obezita, ale Adámek rozhodně obézní není, má to díky tvé smetánce :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Jo a Marky, já si dávám jedny do košíku, i když tyhle se tam na stojáka vejdou i dvoje vedle sebe a jedny dávám za zádíčka do boudičky :grinning:
4. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
Zdenda se vytáhnul až tak před dvěma rokama...už mu na to začalo záležet, omezil sušenky a spolu s rychlým růstem je z něj hezký kluk...já doufám, že se Adý srovná až přestaneme kojit :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
No jo, to bych taky mohla, jenže pak bych nevytáhla kočárek do busu (nemohla bych si ho chytit) a tak můžu jen po jednom :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím myslet dopředu :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
my máme nízkopodlažní autobusy, tak pro mě je to v pohodě :grinning:

Valím do obchodu, zatím pa :wink:
4. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
Já taky, zatím čusík
4. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak takové věci já neeším,vždy to kupujem autem :grinning:

Jinak jsem večra koukala na Vizitu a celou ji prořvala. JEžíš jak já se modlím,abysme tohle nikdy neprožívali :cry:
4. bře 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoky,
děkjeme za pochvaly :pensive: :slight_smile:
Dnes máme karneval! Tak se moc těším :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Teda vy si užíváte Dani :wink:

My jedem na víkend za taťkou an chalupu,tak snad se malý pořádně vyřádí
4. bře 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
KAči o tom kranevale víme už skoro 2 měs a moc se těším, jen mám obavy, že si Adík nebude chtít oblíknout masku :unamused: :grinning:
Tak máte před sebou krásný a odpočinkový výkend :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Dani,tak si to pořádně užíjte :dizzy_face:

No odpočivnkový nevím,ale určo bude fajne. Hodláme taťkovi říct,že čekáme dalšího prcka
4. bře 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.