• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kačenko díky :dizzy_face:
Jééé to bude jukat, co!!!! To bude pajáda :slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Asi se ustím do žehlenda.... už to odkládám tak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
No to sjem zvědavá co an to bude říkat. ALe prostě jsme tak s Tome uvažovali a jind ymít dítě nešlo. Nechci děti moc od sebe,nechci přerušovat školu, a když budu psát bakalářku tak už musí být větší aby mi ho někdo pohlídal no a z této rovnice vyšlo prostě jen teď :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
tak mám hotovo...
4. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
KAči v tom případě je to super, že vám to takhle vyšlo a nemuseli jste na prďolku čekat :sunglasses:
4. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojky holky, nejde nám proud, až do 14,30 tak ještě štěstí že mám notas a mobilní připojení tak chvilku vydržím, odpoledne do pojišťovny a pak bych se ráda mrkla na nějaké hezké hadříky ale to asi nehrozí, chybí na to čas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera jsem do večera lítala a byla u klientů a tak dneska trochu odpočívám... :grinning:
kačí to bude tedka koukat... :wink:
4. bře 2010 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz
No vyšlo to supr,jsem az to moc ráda.

Před chvíli prcek sletěl z autíčka na hlavičku,tak ho dneska budu pozorovat,ale vypadá,že je to dobrý,jen teda se mě nechtěl zprvu pustit.....
4. bře 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
dani doufám že nebude Adík protestovat, ale u nás jsme na to zvyklí tak si z tím nela´m hlavu :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz
Jiři,ještě že vymysleli notebooky co? :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoky Jiři! No uvidíme, hlavně na fotečky any se nechal :wink:
Tak už jsi totál v zápřahu....
Kači žéééé :grinning:
4. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Tak malý v postýlce,já si půjdu dáchnout též...janrí únava a těhu mi dává zabrat :unamused:
4. bře 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
jen jdi, já mám uvařené kafíčk, tak tu budu čumákovat :grinning:
4. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
ahoj kočky :grinning:
4. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
nazdar babuchy,

no u nás dítko taky uložené přemýšlím jestli kafe nebo spánek. Ale asi kafe, bo bych stejně neusla, ale noc byla klasická - na ho.no. Ale už jsem si tak nějak zvykla - co mi zbejvá.

Fotečky z atelieru moc hezké :slight_smile:

a já musím ještě přežehlit kostýmek na karneval, ať je Terka činaná. No jsem zvědavá jak to tam dopadne, bude to asi pěknej rachot, co zjišťuju, jde tam snad celé město :confused:
4. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
my jsme po obědě, Kuba tomu moc nedal, prostě rizoto není polívka :grinning:

zkusili jsme hrnec a zase těsně vedle :sweat_smile: asi to u nás nebude :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
holky a co jdou broučkové vaši :grinning:
4. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
zdarec kočky
Simi jasně dej si se mnou a díky :wink: ! Nekecej, ou jéééé jo a HAnča nejdou :frowning2:
4. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Renito příjde uvidíš :wink:
Adík bude dráček :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
holky, kafe si dám s váma, dneska jsem ještě neměla :wink:
4. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
jéé, dráček a kde jste vzali kostýmy?
4. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Rnei všude možně! :grinning:
ALe stejně to nebude chtět mít na sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mikča z hraboše (ale nová) ocásek udělal děda a punčocháčky.... :wink:
4. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jak to že nejdou Hančiovci? Kačka taky nejde, takže jdu solo :wink:

Reni super další do party.

No Terka jde za vílu, tak my snad problém s oblíkáním kostýmku mít nebudem, jsou to přece jen šatičky. Ale jestli nebude problém s čelenkou a hůlku jak dlouho udrží taky nevím :grinning: :grinning:

kafíčko je na stole, mňam. A jdu ještě udělat magnezko, už mi zase tvrdne břuch jak sviň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Simi no neke tvrdne jo? Nějak brzo ne? :confused:
4. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Simi, mě taky tak brzo tvrdlo :angry: je to protivné, měla bys odpočívat bobe :confused:

Dani, to je ale šikovný tatínek :slight_smile:

Já už mám taky kafíčko uvařené :wink:
4. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Bohužel už jo, tvrdne dost často, ale je to z toho jak ji tahám, nosím, chce se furt mazlit atd. A nespím, takže je tělo dost unavené a hold si vybírá svou dań. Ale včera večír už to bylo docela drsný, břicho jak kámen a docela dlouho, takže se magnezkem teď docela dopuju a uvidím co mi řekne dr v pondělí na KO
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Reni dědeček :wink: on je borec! Spíchne snad všechno :wink:
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Kubovi už jsem dala plenku, dvě loužičky stačily :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
:wink: Dani, tak to je dědeček fakt borec :grinning: můj tchán je taky tak šikovný :wink: a hlavně umí to i se dřevem :slight_smile:

Simi, tak to se snaž opravdu co nejmíň tahat, já díky tomu byla při obou těhu v nemocnici na 3 týdny, to trvdnutí nabylo na pravidelnosti a hrozil předčasný porod ve 23tt :confused:
4. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Reni nestraš :confused:
4. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
já mám ale blééé kafé :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělávám si latté, ale teď ho tady nemají, tak jsem si koupila 2v1 a není to dobré, příště si radši udělám velveta :wink:
4. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.