• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já taky čekávám, jsou dny, kdy nečekám vůbec, ale čekala jsem už i 2 hodiny, podle toho, jak moc je ve zkluzu :wink:
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Dneska mě chvílema divně pobolívá podbříšek....je to asi tím,jak blbnu s malým,tahám ho atd...ais budu muset v tomhle zvolnit
4. bře 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
Kači, fakt tahat co nejmíň, i když to u drobků moc nejde, ale zvyknou si :wink: já malého po operaci nemohla tahat vůbec, tak jsem si k němu vždycky dřepla, nebo jsem si ho nechala vylézt na klín, pomazlili jsme se a zase dobrý :wink:
4. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
No bduem to muset nějak kroti,i to skákání a lezení po mě. No hold bdue muse víc mučit tatínka :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
jo a než jsem sem sedla, tak jsem dávala spát Kubu, už skoro spal, ale zaklepal Jirkův bratránek :angry: že potřebuje něco se skypem, tak zase Kuba čučí na pohádky, holky, to je tak k nasrání, protože už byl hotový na úhrabky, protivný, já už z něho taky unavená a teď zase celý proces nanovo :confounded: navíc tady potřebuju uklidit, to se na mě teď už věší a chtěla jsem žehlit, když půjde brzo spát a taky jsem chtěla vyplňovat daňové přiznání, ale teda bych se na to mohla :rolling_eyes: jsem grogy a těžce nasraná :angry:
4. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Kači, pěkně postupně a ani mu to nedojde, že mu tu zábavu na tvém břichu ubíráš :grinning:
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Reni no to fakt naštve...nějak enchápu,jak k někomu kdo má malý děti můžou přijít v tento čas :angry:
4. bře 2010 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
on je to 18letý kluk, tak jemu to asi nedojde :sweat_smile: ale má doma mamču, co mu to může připomenout :wink:
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
No to jo...no teď už nic nenaděláš :unamused:
4. bře 2010 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
nenadělám, hlavně Kuba zase vypadá, jako by se vyspal :angry:
4. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
já toho Kubu asi k nim zavedu, ať si s ním dělají co chtějí :angry: já už chci klid, jsem grogy :angry:
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahojek! :slight_smile:
Já jsem taky kantáre... maškaráda, no jako dobrý,a le teda neorganizovaný, nevim moc mě to neohromilo :unamused:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Dani né každá akce se povede no :unamused:
4. bře 2010 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
Dani, to je škoda, že to nebylo ono :fearful: ale snad si to Adámek užil :wink:

já se z nasrání vyspala :grinning:

Dětičky vstávali klasicky před sedmou a už to tu ječí :grinning:
5. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
jdu dát vařit polívečku, nachystám dětem papu a sobě kafí a zase přijdu, snad mě tu nenecháte samotnou :wink: :grinning:
5. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
autor
Ahojky, jsem tu...noc půl napůl, ale docela to ušlo :slight_smile: Akorát malej začal chrchlat, tak jsme nasadili kapičky a snad se to nerozjede víc a nepřidá se rýma a něco víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

A totálně netuším, co uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
nazdárek Marky, já právě obsloužila dětičky a dala vařit polévku asi budeme mít jen nudle s mákem :grinning:
5. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Snad bude Adámek ok :wink:
5. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Snad jo...upřímně bych se teda divila, jak tu Romeo prská, ale snad jo :sweat_smile:

Mě se tu dítě obsluhuje na klíně samo, mám kávu a klid :grinning: Ale furt neetuším, co k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Marky, mě právě taky inspirace opustila, proto jsem volila něco extra lehkého :grinning:

ale co třeba špagety?
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
nebo br. kaši a zebru :wink: to milují naše děti i tatínek :grinning:
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Luci a co pipka? :confused:
5. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
ahoj jdu na cafo
pipka stejná
hany má to co my dvě s gojgy celou noc blil a srajdil..takže na lavčo jedeme mhd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
Zebru?? co to je??

špagety bych mohla...mám je hotový na mrazáku :sweat_smile: tak by to bylo bez práce :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Marky zebra je tvrdý sýr na střídačku s nějaký párkem, pícháš to na špejli, obalíš jako smažák, usmažíš a pak jen podélně po špejli rozřízneš, střídáním bílých pruhů sýra to vypadá jako přechod pro chodce, čili zebra :grinning: něco jako sýrové špízy :wink: :grinning:
5. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Luci ta srágora vám dala, co? :confused: hlavně že je to jen na jeden den :wink:
5. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
renat má to i segra......ted volala...jako fakt infekční jak rpase
5. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
Reni tak to jo, to znám a i dělám :grinning:

Luci tak ať je u vás brzy klid :wink:
5. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
marky díkec...
vám pošlu oiběda mám na tři dny hov. roštěnky ve vl štávičce
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
Luci tak to bych si dala :grinning:
5. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.