• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
´Malý mě tu cpe piškotama,asi vypadám,že mám hlad :grinning: :grinning:

Marky,to je supr,že jsi anšla co jsi hledala :wink:
5. bře 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jasný :wink: je černobílá, taková příjemná na oko :wink: Malej tam má schovanou jarní bundu a přinesla jsem Romčovu na vyzkoušení krásný bermudy, tak doufám, že mu budou, jsou super :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Kačí děkuju, doufám, že tam najdu něco dalšího, až doveze nový zboží :dizzy_face: Ten krámek mi tu byl čert dlužný :grinning: Prachy jen lítají :sweat_smile:
5. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
No co,určo kupuješ potřebné věci :wink:
5. bře 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
No zase tak potřebné to většinou není, i když... :sweat_smile: no ale bez toho by to taky šlo :grinning: ale pro sebe musím něco sehnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Marky tak vždy se člověk nějak zařídí s tím co má,ale tak i nové věci sjou potřeba :o)
5. bře 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
To je pravda :wink:
5. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
no tedka je to Reni nějak hektické takže dítko se urputně přesouvá... :unamused: a možná, že ani nebude :pensive: no co už čas mám prozatím vyplněný :slight_smile:
taky bych uvítala nějaký krámek
holky rozjíždím projekt.. odh :slight_smile: dlávám se,ale chtěla bych jít do toho.
chtěla bych zřídit mateřské centrum, zábavní centrum, nebo hlídací službu a nebo taky vše jištuji potřebnosti,prostory a jiné.. a docela si to umím představit.. začínám tím žít :sweat_smile: b
5. bře 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz
a taky mě s.rou písmenka.. neposedné.-. :grinning:
vše dohromady...tam mělo být :grinning:
5. bře 2010 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz
Jiři taky jsem o tom uvažovala...jen chybí prostředky..ale pokud sji tak odhodlaná tak s chutí do toho :wink:
5. bře 2010 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz
prostředky chybí taky, což o to, ale nějaký úvěr by to zřejmně vyřešil, prostě je kolem toho spousta papírování, hygienické požadavky, vybudované zázemí pro mrňata, bezpečnostní prvky, aktivity, organizační požadavky, ale krásná vize.. chtěla bych ji naplnit,..jako fakt :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo tak to ti budu moc držet palečky, tohodle bude vždycky nedostatek :wink:
5. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Jiři no jasné....bude to starostí nad hlavu. My o tom uvažovali s Renčou,protože v BV nic takového není
5. bře 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
Tak nějak Marky, ale průser je v tom, že bych chtěla být konkurencí ve vlekém měřítku, nejlépe vybudovat fakt velké centrum a komplexně poskytovat vče, nejen malou herničku pro 15děti a 10 maminek prostě fakt velký projekt,ale to má velké rizika :astonished:
5. bře 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to má no....ono chce si to asi vše nejdřív pořádně naplánovat,vyzjišťovat propočítat atd...budu moc držet palečky,když se rozhodneš do toho jít :wink:
5. bře 2010 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz
jj taky na to nechci být sama,ale jak říká Jirka kdo se bojí nesmí do lesa, a že člověk musí být podnikavý, naštěstí co se týká stavebních úprav a jiných tak mám výhodu . Jirkové služby za režijní ceny.. takže super :wink:
5. bře 2010 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz
No to je super no. Pokud bys chtěla..projekt ti může udělat Tom,takže yb tě to taky vyšlo levněji :wink:
5. bře 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
AHojky
Jířo smekám! A zároveň máš mou velikánskou podporu! :dizzy_face: Do tohodle se pustit, chce fakt odvahu, ale výsledky pak bývají nepopsatelné! Přeju ti to! :dizzy_face:
Jen škoda, že k vám nebudu moct dát nikdy své děti :frowning2: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Hojak Daňule :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
Zdarec těhulko! :dizzy_face:
Dám si s váma babuchy cafíto! V jednu mi příjde paní na nehty a pak valíme k našim na noc :wink: JDu s kámoškou zapíjet svobodu :sunglasses:
5. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Jířo to je super a pokud uděláš velké centrum, tak ještě líp :wink: U nás jsou taky dvě větší centra...sice herny tak akorát, ale poskytují různé kurzy (počítače, angličtinu atd) a i přednášky...teď byla o první pomoci pro děti...je to fakt super...a i různý kroužky pro děti, hlídání...tohle se fakt šikne :wink:

Polívčička hotová, až vychladne, tak jí zbaštíme a půjdeme spinkat :slight_smile: Špagetky budou až k večeři :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Kači Tom je projektant?
5. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jiři já taky tak vizovala, měla jsem představu i zdravého a pestrého stravování pro děti :grinning: ale do úvěru nejdu :grinning: jsem posera

přeju ti, aby ti vše vyšlo :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Dani ahoj :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Dani jj :wink:

Jo a musím se pochlubit..Davídek s ekonečně rozmlouvá...říká tauto,pak když jsem ho dneska položila,pak říká bak a tak... :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Jééé Kačit akt o gratuluju! :dizzy_face:
Ahoj Renatko :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Kačí super :wink: Je šikulka :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
uvařila jsem dnes těstovinky půlku jsem zapekla apůlu né tak se cpu... douho jen je neměla a fakt si pochutnávám... Jířa mě tuhle nvandila :grinning:
Marky taky těstovinky, jen spočněte :wink:
5. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
díky Kačí, ale zase možná škoda, že jste tak daleko, na takové projekty bych potřebovala osobní přístup a to jaksi nejde.. ale děkuji za nabídku..
A super že Davča kecá, u nás se zase pro změnu ta pusa nezavře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dani tak si to dneska z kámoškou užíjte :dizzy_face:
a díky za podporu holky :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz
autor
Dani já omáčku rozmrazuju a špagety teda uvařím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A malej bude mít na pár dní polívčičku :slight_smile: udělala jsem jí kotel :sweat_smile: do toho rohlík a baští jak divej :sweat_smile:
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.