• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
sviňuchy kulatý :grinning:
5. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
to jo..no jdu malého uložit...stejně nejí,tak jde chrnět
5. bře 2010 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz
u nás se už hoďku spí.....
a na to cafo jsem tu šám :confused:
5. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
čaute jsem z plavča doma
gojgy je nějaká divná oběd nechtěla a jen leží :frowning2:
hany už nesere jen blije tak hylakujem co to dá...segře zavezu hylak odpo, není schopná ničeho

jiři jako seš fakt odvážná...budu ti tam dělat zdravovědu chceš? :grinning:
5. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky Luci, teda, vy válčíte.... ať je brzy líp :frowning2: :wink:
a ajk ségra? v kolikátým tt je?
5. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
fanuško..já to nepsala nebo psala nevim ,ale opět potratila....měla současně herpes genitalis...to je virus takže nif no
5. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jééé Lucinko to mě moc mrzí :cry: , že posílám pohlazení.... taky má chuděrka smůlu! :cry:
5. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
fanuš má...furt něco......já sem ji řekla že se budu radovat ař po 12tt...jako kdybych to čula....
5. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ach joooo...
Tak já se loučím, pa pa
zátra juknu, hezký pátek :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
fanuš pá, užijte si to...
5. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Luci :frowning2:

No malý v posteli,já poklidila,skoro nic sjem neudělala a funím jak pes..no tohe těhu mi teda dává zabrat :unamused:
5. bře 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
no kači a to jsi teprve 6tt, počkej pozdějic...no první těhu je fajn v tom, že fakt spíš kdy chceš, jíš,kdy chceša nic nemusíš
5. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
No to jo..ale jinak ej mi skvěle..zle mi není,mám super náladu,takže jinak si těhu fakt užívám....jen budu muset vše dělat pomalu a bude to dobrý

A Luci hlavně s ebrzo uzdravte :wink:
5. bře 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem okej jen gojgy tak nějak nahorudolů...s jídlem je bojkot druhej den......
Kači spočni si
5. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Lcui,tak snad se malá brzo srovná...tyhle střevní chřipky jsou na... taky jsme už párkrát měli takové t dvoudenní,kdy j ti fakt na umření..ale malý naštěstí vždy odolal..

Jo Luci už odpočívám..napapkám s ebudu čumákovat n tv.Deska se mi spát nece
5. bře 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás se spalo jen 45minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak se tu mihnul Romča, páč dneska dorazil pán z pojišťovny nafotit to nabouraný auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a až přijde, dáme kávičku a půjdu vrátit ty jeho bermudy, páč mu teda nejsou :grinning:
5. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Marky, to je škoda, ale je fajn, že to můžeš vrátit :wink:

Holky kozenka je to ta naše svatební, bydlí stále tam co je zvyklá, proto je u dědy, nechtěli jsme ji stresovat stěhováním, tak ji tam chodíme navštěvovat.

Malý Janek, jak ho Anička pojmenovala ji šikulka, sál Kubovi prsty, ten se mohl radostí zbláznit, pořád mečel a říkal mauá, jako malá a hrozně se mu Janeček líbil :grinning:
5. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
Příště vezmu sebou i foťák :wink: :grinning:

Luci segry je mi líto, že ji to ne a ne vyjít :pensive: a gojgynku za nás pohlaď, ale uvidíš, že bude ok, jen je z toho asi unavená
5. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
Kuba mi sedí na klíně a furt mě objímá :dizzy_face: prdelka malá mazlivá :grinning:
5. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
tak Kuba už posvačil, zase 4 žufánky polívečky a předtím mi sežral půlku pomela :grinning:
5. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
Teda Reni, po kom je Kuba takový jedlík?? :grinning: My vrátili bermudy, máme jiné kalhoty na vyzkoušení :sweat_smile: a konečně máme doma tu tuniku a bundu pro Adýho :dizzy_face: Oba jsme od Romči dostali pochvalu, že nám to sluší :dizzy_face:
5. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
já chci taky chválit, to chce foto :wink: :grinning:

Marky a po kom by asi v tom jídle byl? :grinning: no celá maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
autor
Celá maminka :grinning: :grinning:

Foto dodám o víkendu :wink: a pochvalu si vychutnávám, páč to není často :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
já se musím vrhnout na žehlení a vůbec se mi nechce, furt tu zatím řeším dohady mezi dětmi :sweat_smile: :confused:
5. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
Já hodlám nic nedělat :sweat_smile: pak jen ohřeju omáčku, uvařím špagety a dál budu nic nedělat :sweat_smile: :grinning:
5. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
to je fajn Marky, i to je potřeba :wink:
5. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
Reni já se snažím moc nehonit :sweat_smile: :grinning: A dneska se i daří :sweat_smile:
5. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Holky co mám úpéct na zítra sebou?
5. bře 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
tak jsme zpět bylo fajně gojgy utahaná doufám, že sní kašu
5. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
tak kaše opět do dřezu ale dala si jogurt celej :dizzy_face:
5. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.