• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni na zemi je polystyren, a folie pod podlahové topení v pondelí se tam bude podlahovka dělat...

no toje obyváko kuchyně :grinning:
27. čer 2009 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz
fakt super to máte, musela jsem na to znova kuknout :dizzy_face:
27. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
díyk domysli si skoro bílou barvu na zdech, ale bylo už trochu šero a muj fotomobil to nezvládl moc realisticky.. :wink:
27. čer 2009 v 18:14  •  3 děti  • Odpověz
hned jsem si říkala, že tam budete určitě trávit většinu času :grinning: podlahové vytápění je super, když jsme stavěli my, tak kolem toho letěla hromada mýtů a moc se to nedělalo a někteří lidi nás od toho odrazovali, teď opravdu litujeme :confounded:
27. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
juj nestraz ze az tak moc litujete..jo teplíčko je teplíčko a nejlíp když nemusíš chodit v pantoflíkách..

no tam kde je postýlka je pravá část kuchyneské línky(budoucí) a kde je výklenek bude jídelní stůl a pak u terasových dveří bude nejaká obyváková sestava a naproti ní je krbík :wink:
27. čer 2009 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz
budete mít bílou? Nebudete dělat do barevna? My teď budeme po 5 letech malovat kuchyň, po 2 obývák, po 4 dětský pokoj, jen musí přestat chcát :angry:
27. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
já to úplně vidím, tu pohodičku, není nad to, mít dostatek prostoru. My si to měli udělat kapku větší, pochybuju, že to někdy bude podle plánů a uděláme tu podkrovku, Jirkovi se do toho vůbec nechce :angry: tady kde máme obývák, měl být jen jídelní stůl a krb :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
no jirka je malíř od povolání a tak říká že je lepší nechat vyzrát omítky protože by tedka ještě barevné odstíny "vyžraly" a byli by tam možná mapy tak na bílo a pak do barev.. postupně. uvidíme možná ho překecám :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz
jo a malovat budeme bílou :grinning:
27. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
jiřo no krásné už se to reálně rýsuje.....
malovat chci taky obývák a předsín....a pak gojgy pokojík až budem dělat
27. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
jo tak, tak to on si tomu rozumí, to je v pořádku :grinning:
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
ty a zase to tak hrozivě veliké není, za 1. to je prázdné,2. je to myslím docela hezky ustavitelné ,veškeré pokoje mají svůj význam takže by se snad nemelo stát :grinning: ze v obýváku budeme mit pracovnu a veskeré veci do obyváku ale s pracovnou se počítá vedle garáže což je naproti vchodu do obyváku ,pracovnička má asi 3*3 metry a má okno docela veliké takže akorát na pracovní stůl a postranní šanonové skřínky, a kancel.křeslo..už se tam vidím :dizzy_face:

ale největší mazec je že když jsem na baráku tak já su tááák štastná, furt se rozplývám a žasnu a představuju no sila.. fakt tohle je nejvice antidepresivní metoda pro mě :grinning:
27. čer 2009 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz
Luci, jak vy to máte velké?
27. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Jiři to je fakt super, já už tě úplně vidím, paní účetní ve své kanceláři :grinning:
27. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
opatrně s paní účetní, spiše jenom domací krysa kancelová :grinning: :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz
domácí poradenství v oblasti daně a účetnictví :grinning:
27. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
jo tak nějak by to šlo Reni, díky za tip.. jako ono už se o mě roznáší nechtěně že jirkovi dělám účto a tak když se to dostane do správných rukou tak prý budu vesnická hlavní účetní :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale já se zase tak daleko nevidím uvidíme co mi všechno život připraví
27. čer 2009 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz
tak kluci už normálně spí., ondřejek byl utahaný a kubik taky
hurá :grinning:
27. čer 2009 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, jestli tě to baví, tak je to super a bude se ti tím dobře vydělávat. Co jsi vlastně dělala před mateřskou?
27. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
střední školu :grinning:
27. čer 2009 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, nekecej, tak to fakt závidím, to já si ještě počkám, Anička sice řádila 5 hodin v tahu na slavnostech, ale to ji neznaví, tak tak padne kolem své deváté a Kuba tady tancuje, tak ten vůbec nevypadá :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
tak to jo a to máš ekonomku? Teda obchodní akademii? :wink:
27. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
já se furt tak kolem toho učta motala a ve škole jsme ho taky brali a pak sem k tomu nějak čuchla a naučela se pár vecí a pak se pustila do jirkova účta no a tak nějak vyhlížím další mety :grinning:
27. čer 2009 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz
Reni jako na jednu stranu fajn ale co ráno dko bude k nim jako vstávat :grinning:

no obchodní školu,jako nemela buhví jaké zaměření ale cosik sem pochnapala :grinning:
27. čer 2009 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz
Jiři já mám z účta maturu, ale dělat bych to nemohla :grinning:

Ale děláš jednoduché účetnictví, že jo?
27. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Reniku jako až budu paní účetní tak si oddychnu ale to u me jaksi nehrozí páč já jsem sama sobe docela neduveřivá a mám strach z velké odpovednosti, jako tam se sekneš o číselko a mám na krku pruser což e jako budí pomalu ze spaní, já si to hodně moc beru.. :frowning2: a pak me prepadne strach tkaže jak si budu jistější samam v sobě tak to snad půjde.. vdím to na nějaký fakt kvalitní kurzík :confounded: ale kde a něj je to všechno jak pro ..škoda mluvit :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak právě to je můj problém, já sama sobě taky až tak nevěřím v takových věcech, proto bych nechtěla dělat ani kancelářskou krysu :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
malý začíná být unavený, jak začne padat, tak je unavený, to je jasný znak, ale furt se to snaží ještě přebít :grinning:

Dneska se naučil jak dělá kravička, osel a lev :grinning: taky začal říkat hačí, po jeho hatn
27. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
jo jednuduchou danovku ale myslim že bych se naučila u učetnictví páč to mě na škole taky šlo ale v praxi v účetním programu to bych se musela si docela učit.. :wink:
27. čer 2009 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: hatn je fajn.. :grinning:
27. čer 2009 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.