• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci ona se spraví, jogurtík je fajn :wink:

Kači, záleží na tom, co máte rádi a jaké máš suroviny :grinning:
5. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Reni,tak nakonec vyhrála pudinková bábovka..snad bdue dobrá..tendle recept sjem ejště nedělala :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko berušky

noc, ale jo, dobrá, jen se Kuba pročůral, teď je kapku vzteklý, ale jinak fajn :grinning:
6. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás noc nic moc...do půl noci sebou tak nějak malej furt házel, pak se probudil s brekem, šahal si na krk :frowning2: z pláče se poblinkal, tak dostal Nurofen a za chvíli se spalo dál. Zbytek noci už šel a budíček před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď je v pohodě, i když hnusně chrchlá, tak dostal kapičky a uvidíme, jak bude...

Jinak nevařím...my dojíme s Adým špagetky a Romeo má naloženou čínu :slight_smile:
6. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
sežeru Romeovi čínu :grinning:

Adámek snad bude ok a dál než ke kašli to nepůjde :confused:

Já mám v plánu řízky, ale nevím ještě, co jsem to vytáhla za maso :sweat_smile: :grinning: zatím je to zmrzlé, tak uvidíme, nepopsala jsem si to a teď nevím a já už vím :grinning: tak z toho řízky nebudou :sweat_smile: je to krůtí stehno :wink: ale nevadí, podusíme s rozmarýnem a bude s br. kaší :grinning:
6. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
autor
Ty jsi úžasná kuchařinka :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: A čínu mu klidně sežer, stejně mě zase v noci štval :angry: :grinning:

A s Adým uvidíme, kdyby něco, tak zajedeme na pohotovost
6. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
No snad bude dobrý bobíšek malý :confused:

Zase chrápal ten Romeo jeden? :grinning:
6. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Jirka teď ještě spí, vůbec nevím, kdy se vrátil, já chrněla jako belina :grinning:
6. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
No spíš jak malej brečel, tak on se vždycky tváří, jak kdybych za to mohla já a je nasratej :astonished: :rolling_eyes: sere mě s tím :angry:
6. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
Roman taky spí, ale vím, že šel do postele kolem 2:30...počítám, že usnul u telky :sweat_smile:
6. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
takt to by mě taky nasral :angry: nejlepší by bylo, postarej se sám, ale to by bylo zase jako trest pro dítě :fearful: takže efekt nakonec ještě horší, ale zasloužili by si to sem tam i ti chlapi :wink:
6. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
a ještě udělám zelňačku, mám na ni obr chuť :slight_smile: jim udělám uzenou polévku a sobě zelnou :grinning: jen si musím skočit pro zeleninu, na tu jsem včera jaksi pozapoměla, že abych nemusela chodit do obchodu a je mi to prd platné :angry:
6. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
Reni on celkově hrozně blbě nese, když malýmu něco je nebo prostě brečí (což je teda málo) a pak se tváří nasratě a soucitně :angry: ale že by mu přebalil posrajděnou plínu to neeeeeee :angry: :grinning:
6. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Že se ti chce takhle vyvářet?? :sweat_smile:
6. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Jirka jenom když hlídá, třeba i jen když jsem 15min v obchodě, tak hned přebalí :wink: švagrová nechala děcka s hovnem i půl hodiny, věděla že jsou posraní, ale zrovna se jí asi nechtělo, že nemá čas je blbost, tohle je dle mého přednější :wink: :grinning:
6. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Mě to baví Marky :wink: :grinning:
6. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
No to já taky hned přebaluju, když teda nemá Adý nic důležitějšího na práci, páč pak se nedá :sweat_smile: dokud to nedodělá :sweat_smile: Ale Romča max počůranou plínu, posrajdění ani omylem, ale zase s ním nikdy nebyl tak dlouho a zatím měl štěstí :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
Mě taky baví vařit, ale takhle ve velkým teda nee :grinning: a hlavně jen pro sebe mě to neba, abych vařila zvlášť :grinning:
6. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
hojte my spali fajně..
navařeno mám tak nemusím, ale mohla by dorazit výplata, to jako fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
tak to bude Adík důsledný, to je fajn :grinning: Kubovi na tom až tak nešupí :grinning:
6. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
mě dorazila mateřská :grinning:
6. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
jo nazdárek Luci :wink: a co viroza, už je pryč?
marky se máš...
já potřebuju plíny maso...ale ještě tejden vydržíme ale tak tak
autor
To pro Adýho jsou jeho aktivity kolikrát až moc důležité :grinning: hlavně, když třeba spěcháme a tak :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Čus Luci...tak výplatu bych taky brala :grinning:
6. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Plíny musím taky koupit, asi sjedu do Globusu...jsou tam sice Happy plínky, ale vychází to 134,50kč za kus, no neberte to :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
A ony jsou docela fajn, jen se musí častěji přebalovat :sweat_smile:
6. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
market tak to bych teda nebrala :grinning: :grinning: :grinning: ty plíny :grinning:
6. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
ty jsem ještě nezkoušela, ale cena vypadá dobře :wink: já koupím zase tesco i když ty rossman jsou taky fajn, ale mám obavy, že na noc by u nás nevydržely :grinning: na noc mu dávám tesco a většinou neproteče, jen dneska zase jo :angry:
6. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Jo a maso by se mi taky hodilo :grinning:
6. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
Luci já bych zase nebrala Huggies premium, to máš jedno :wink: :grinning:

Adýmu v noci neprotekla plína ani nepamatuju a ty rossmany už vůbec :wink:
6. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.