• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky...hlásím, že večer dopadl půl napůl :sweat_smile: malej usnul už ve 20:15 tak jsme si užívali romantiku :dizzy_face: pak jsme si dali pauzičku a v tu chvíli se ozval malej :sweat_smile: :grinning: tak jsem ho zase uspala, ale tušila jsem, že to není na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: "dodělali" jsme to :grinning: a já šla za malým, který spal fakt neklidně, taK že dostane Nurofen...to začal vřískat, páč ho teda nemusí (ale panadol mu nevadí :sweat_smile:) tak se na chvíli probudil a dobrý...pak že půjdeme spát...no on si tam atk seděl a furt halekal na tátu, kterej přišel :stuck_out_tongue_closed_eyes: (o tom si musíme promluvit :rolling_eyes: ...on totiž ví, že tam nemá lézt, když se usíná) a dělali blbosti a malej sebou fláknul a praštil se do brady o jeho hlavu. :confounded: samozřejmě řev a při druhým nádechu se poblil :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bylo cca 15minut po podání nurofenu, tak to už do mě vjel vztek :angry: velkej, že za nic nemůže, tak jsem mu řekla, že aspoň ví, jaký to je, když on na mě vždycky tam debilně čumí :rolling_eyes: vzal si malýho a hráli si, já si četla a po chvíli dorazili, omluvil se a šlo se spinkat, to bylo 23:30 :sweat_smile: ...malej usnul cca za půl hodinky a spal až do rána v klídku a budíček v 7:30 :slight_smile:

Vím, že za to Romeo nemohl, ale on na mě vždycky tak debilně čučí, tak jsem mu to, upřímně s radostí, oplatila, aby věděl jaký to je :sweat_smile: A ještě podotýkám, že jemu se to včera stalo 2x! že si dali hlavičku a vždycky jsem ho sjela :grinning: Ať si to taky užije :grinning:

Pardon za román hned po ránu, ale jsem se vykecala a dobrý :grinning: Dneska je neděle, tak asi vaří tchýňka, teda doufám, nic tu nemám :sweat_smile:

A co se Adýho týče, tak má slušnou rýmu a furt ten chrmel, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet a kdyžtak bychom zítra skočili k mudře. Co je dobrý na vykašlávání? kromě Tussinu, to mu nedám i kdyby to bl poslední lék na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
čauky kočky.. teda market to jste měli veselo.. u nás byla včera i den prředtím odpoledne kámoška takže já jsem se taky nenudila :unamused: no a do toho ještě bráchové. včera dopoledne.. dneska mám v plánu uvařit řízečky ale nemám kuř.masíčko.. :confounded: no musím asi do obchodu, nebo se mrknu co s obedem provedu :dizzy_face:
7. bře 2010 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz
čus bus
jiři řízečky...pošli :grinning:
valím na jip pro nějakej matroš a odpo kámošce pomoct se senilní babčou co už fakt nemůže být sama, tak čekám pěknej vervajs
7. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
Jířo řízečky bych si taky dala :sweat_smile:

Luci ty jsi děsnej aktivista :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
marky já ji znám velice dobře byla něco jako moje babi
takže cizí člověk to pro mě není
7. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
tak já valim nakoupit na JIP :grinning:
7. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
No ale celkově...že si nedáš chvíli oddych :sweat_smile: :grinning:
7. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Bré ránko!
S kámoškou jsme božsky zapařily! No jako za mlada :grinning:
A u našich taky super.... takže fainový víkoš! :dizzy_face:

MArky to jsouprostě chlapi! Blbnout a pak se matko strej :rolling_eyes: Na odkašlávání je Hedelix nebo Mucosolvan. Tussin je na suchý dráždivý kašel :wink:
7. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
Ahojky Dani no vidíš...a my máme na suchý kašel Sinecod (je dobrej) a pak nám mudra dávala vždycky právě Tussin, ale ten malej nezvládá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A děkuju, vyženu Romču do lékárny :wink:
7. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Jo a chlapi...no comment!! :angry: :grinning:
7. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Marky vidíš Sinecod zase neznám já :wink: Ale myslím, že když by se Romča v lékarně i zeptal na doporučení, tak mu tam poraděj :wink:
7. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
JO a dnes vše nej všem Tomáškům :dizzy_face:
7. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
No jo, Tomáškovi všecho nej :dizzy_face:

Musím zavolat bráchovi :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
Adýsek je chudáček zahleněnej :frowning2: zvedá mu to žaludek a už i blinkal hleny :frowning2: holky co s tím, ať se mu uleví :frowning2:
7. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
MArky rýmu odsaješ,a le s tímhle asi neulevíš.... :cry: zkus ten Hedelix, nebo Mucosolvan... chudáček malinkej..... :frowning2:
7. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
Rýmu odsáváme a vyšlu teda Romču, snad to brzy zabere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
ať je brzyčko líp! Posíláme Adámkvi pohlazení od Adámka :wink: :frowning2:
7. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Děkujeme :dizzy_face: Užili jsme si dva týdny bez rýmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už je to tu zase...před tím jí měl ode mě a teď od Romči...kdyby aspoň uměl už smrkat :sweat_smile:
7. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
MArky to příjde :wink: jako všechno.... ale byla by to zase úleva že :wink:
7. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Marky, tak ať je líp, nám líp zabírá hedelix a dětem chutná :grinning: ono to pomůže rozpustit i ty hleny v žaludku :wink:

Dani, to je fajn, že sis užila megy pařbu :grinning:

Já si dala po ránu koupel, umyla si kebuli, kapku ukldila, peru a budu žehlit, vařit budu daňka s hranolkama :grinning:
7. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Luci koukala jsem na ty penrionky a líbí se mi ULípy! :sunglasses:
7. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahojky Reni!
Jéééé můžu přijet na obídek!!!!!! :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Dani, čtu dobře, že u Lípy je jedna noc např v letním pokoji za 990 :astonished: :sweat_smile: ?
7. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
a sociální zařízení společné :sweat_smile:
7. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
no Pavla je mnohem dražší... :sweat_smile:
co jsi vybrala ty?
7. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
ten dlouhej mi nejde otevřít....
a penzion ve dvoře, mipříjde jako Pohádka - a tu nebrat!
leda ještě ten U nás

Jaké je hlasování? :confused:
7. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
mě se líbil ve dvoře :grinning:

Já hlavně to sociální zařízení a tak, jinak ta cena 990 je samo za celý pokoj, což jsem si v první moment neuvědomila :grinning:
7. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Do dřevěné chajady se mi už nějak nechce :sweat_smile: , jsem přece jen trochu valéčená :wink:
7. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
tak to jo potom :grinning: a mě se celkem líbil i když bych teda fakt radši penzion jako penzion, i s obslouhou, teda restaurací a možností si večer posedět i u pivečka :wink:
7. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ale je pravda, že jsem se vůbec nekoukala na polohu, kde všechny jsou.... ale tomi je tak nějak fuk :wink:
7. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.