• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no s restauračkou! To by bylo fainové :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Dani všechny jsou vlastně tam kde pohádka :grinning:

ale můžu říct, že jsem něco hledala a teda něco najít není nic jednoduchécho :sweat_smile: krásné jsou v čechách, ale na Moravě je to bída :sweat_smile:
7. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Jirka mi sem na chvíli vpadnul, tak jsem ho musela vyhnat a za chvíli ho musím zase pustit :grinning:

Já bych ráda třeba na druhou stranu, někde třeba k Vyškovu, můžem tam navštívit i Dinopark :grinning:
7. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
a nebo by se mi líbil i Rožnov :grinning: ten skanzen tam, já tam byla asi v 5 letech :grinning:

Jsme ale baby náročné, co? :grinning:
7. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Reni neke :sweat_smile:
mě je to fuk, hlavně to musí být zděné :grinning:
7. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
No jo, všechny jsou v okolí Poličky :grinning:

my jsme po obědě, půjdeme na kafe k našim, Anička vysávala a vygruntovala si pokojík a to doslova :grinning: je to moje šikulka :wink:
7. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
U nás děs a běs...malej nemohl zabrat, ale podařilo se...ostříhala jsem mu nehtíky na ruce a dobrý, ani se nepohl, jenže jsem mu musela ostříhat i na nožičkách, kde je děsně lechtivý :stuck_out_tongue_closed_eyes: po chvíli se probudil a už nechce spát...dal 20minut, nudle tečou proudem, prostě zábava...teda podotýkám, že mladej z toho má fakt děsnou prču, utírání nosů, odsavačka i kapky...všechno je děsná legrace...tlemí se, utíká aspoň že nekňučí :sweat_smile: asi toho Romču fakt vyšlu do lékárny, do zítřka je doba dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
Držím palečky, ať najdete něco super :wink:
7. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
tak nakonec jsme si udelali kuř.plátek s broskví, šunkou a sýrem, a krokety. Tedka pomalu čekáme návštěvu píjdou kámoši takže bude fajn neděle.. kluci si hrají v pokojíku a spočívají, mě schnou nehty a jirka si hodil šlofíka.. :grinning: takže idylka :grinning:
7. bře 2010 ve 13:49  •  3 děti  • Odpověz
čuste tak jsem zpět
babču jsme nechali odvéztteda byla ve zbědovaným stavu
jiřo mňam
7. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
autor
Tak my jsme se byli projít do krámu pro pečivo...chtěla jsem jít sama, ale to dle Adýho nepřipadalo v úvahu :grinning: :sweat_smile: :grinning: Tak jsme se nadýchali vzdoušku a super :dizzy_face: Jinak víc nespal, tak večer padne brzy :sweat_smile: dneska si udělám lečo na zítra, ať se nemusím honit...uvidíme, jestli půjdeme k tý mudře, ale asi mne, spíš jen do lékárny, stejně by nás tam pak poslala mudra :sweat_smile:

Luci tak snad už jí bude líp :wink:
7. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
my taky nespaly....teda gojgy řádila do dvou v pelechudokud jsme nepřišla, dnes padne za vlast a já udělám večer hraběnky :dizzy_face:
7. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
U nás se spalo 20minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že večer už bude spát líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
nazdar babuchy.

Vše nej Tomáškovi od Martinky :slight_smile:

Marky - ať je Adamkovi brzo líp, na nás padá něco podobného, od čtvrtka rýmu a ode dneška dráždivý kašel hnus. No jak jinak manža odjíždí ještě večer do práce, tak na to nocování budu sama, že tak co bych si to zas neužila, když byl doma tatínek spinkalo se celé noci v kuse, klasika :angry:

Já jsem spíš taky pro penzionek, přece jen ubytování v menším počtu lidí, každý dítko svůj pokojík, je to tak lepší, na pohajdě, jsme to měli všichni rozhozený a dítka jinak spí, jinak vstávaj a udržet je v klidu bude ještě víc náročné než loni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky se mi líbil ten poslední odkaz jen mě zarazilo počet míst 14 tam se asi nevejdem? :confused:
7. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
já se přizpůsobim,mě je to fuk
7. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
no my taky nespali, vzbudil jí ten dráždák :angry: :cry: takže vstavala v 6,30 a spala od 13 do 13,30 nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tý vole, další těhu týden, já za cvhilku rodím pomocccccccc :confused: :sweat_smile:
7. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
jo a Luci, měla by jsi začít prudit, blíží se 20 tt a s ním i UZ :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
simií vydrž já t ě tak vyprudím babpo :grinning: že řekneš :grinning:
7. bře 2010 v 16:56  • Odpověz
no já už mám s vařením splněno, obíde byl kynuté knedlíky s jahodama tak akorát na jeden oběd, ze zbytku těsta je hotová buchta s jahodama a zakysanou smetanou a s drobenkou nahoře, takovej náhlej domácí nápad co dům dal, ale je výýýýýýýborná
a na zítřek už je hotová domácí sekaná :dizzy_face: tak můžu vesele lítat po doktorech a mít klidné svědomí :slight_smile:

Luci a nepovím :grinning: :grinning: :grinning: beru s sebou pro sichr manžu :grinning: ale pak se chystáme na 3D tak nevím jestli neodolám se nejuknout, když by to bylo vidět :slight_smile:
7. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
simií jako když to budeš vědět tak prost+ě aspon mě tomusíš říct, sic umřu zvědavostí mmch víš že když je mozek v napětí odumře za minutu 1 milion buděk vlivem stresu???takže jinač měmáš na svědomí :grinning:
7. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
no fakt jako.....nekecám
7. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
tak to neber tak vědecky a nestresuj se,nestojí to za to. Ale nebojte babuchy, kdybych to věděla písnu vám to do IP, ať to tu nečte někdo jiný, ju? už jsem to takhle slíbila Jíře :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
no tak to jo, ale fakt já su dycky v tomhle na jehlách jako hrom
7. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
no a to nečekáš, až budeš čekat druhé, tak budeš škrtat dny a budou ti odumírat denně ty miliony mozkových buněk :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
no to třeba budu cítit jako u sárinky.....
7. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
no já mám taky tucha - spíš na toho kluka. Holčička mě teď nějak míjí, ale uvidíme, uvidíme
7. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
hoja kecalky, tak u nás se nespinkalo přes den vůbec, tak za chvilku valí :wink:

už jich mám zase plné kecky :sweat_smile: :grinning: už aby tu byl klid a děti chrněly :grinning: mám tu hromady žehlení, takže o zábavu postaráno :wink:
7. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Zdarec Simírku!!!! A co já????? Mě se to taky řekné nééééééééééé :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
a mě taky, že jo? :grinning:

hoja Dani, tak jaké bylo odpoledne? :wink:
7. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.