• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci trefa :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
Ne Luci - reni, pardon :wink:
7. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
no jo, máme nějaké zásoby :grinning: ale už taky docházejí, nejlepší je to přes letní dny, teď už máme asi jen brambory, mrkev jsme spotřebovali a sežrala nám ji koza :grinning: okurky máme zavařené, ale zase jsme vyloženě masožravci a toho domácího masa už taky moc nemíváme, prasata nechováme, králíka jsme dali tchánovi a tomu teď po roce chcípla zrovna naše samice, slepice jsme zrušily, tak máme teď jen Janečka :grinning:
7. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Simi a jak TerĎulínek? Má teda rýmu a kašel? Teplotky má taky? Kdypak dobrala antíky, co :unamused:
7. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
já jdu přebalit posránka, hned jsem zpět :wink:
7. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Ne je absolutně bez teplot, ještě má rýmu a ode dneška ráno takovej suchej kašel. Ale jinak je čilá a připadá mi OK.
No o tom mi ani nemluv, Je to měsíc co cojedla antíky, možná ani to ne :angry: ale myslím, že tohle v poho ustojíme :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Takže jen virózka, tak aspoň že tak :wink:
A ajkej byl ples? Zrujnovala jsi tombolu? :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
ha ha hovno, nevyhrála jsem nic :grinning: :grinning: měli to tam na tý vesnici nějaký cinknutý :grinning: :grinning: ale za to i druhý dítko bude tanečník - v momentě kdy jsem si sedla a hrála hudba, tak bylo v bříšku rodeo, to jsem ještě nezažila takovej taneční kroužek :dizzy_face: :dizzy_face: tak mi to vynahradilo celou tombolu :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
takt o jo! NO to budeš mít teda doma k poslechu a k tanci hrají vaši kanci.... hlavu okolo do kola :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
no super vyhlídky :grinning: :grinning: vypadá, že se doma nudit nebudu :grinning: :grinning: ale to už se nenudím teď akorát to budu mít dvojmo :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3877120&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
dvě fotečky z plesu,hold jsme moc nestíhali fotit, radši jsme šli trsat :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Pěkné šatenky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: slušlo ti to :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
simií jaoo šatenky jsou super beru hned
7. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
No díky, ale vypadám tam trošku unaveně, ale to poslední dobou furt, takže ten ksicht hold asi nevylepším :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Simi nádherné šatičky, moc ti to slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
dělám ty hraběnky sakra jak ten ztuhlý tuk vyšvrdlat....už jsme ho tam prcla
7. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Luci jééé můžu se stavit na večerní cafíčko :sunglasses: :grinning:
7. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky ve spolek :wink:

Simi krásné bříško :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz
JASAN SEDEJ DO AUTA A JECHEJ :grinning:
sorry za caps
7. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj.
Díky za přání, vyřídím gratulaci.
7. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Luci, když to mám moc tuhé, nastrouhám na struhadle nahrubo :wink: :grinning: a už k vám taky frčím, mě Kubíček už chrupuká, bobíšek malunkatý :wink:

Marti, taky gratulujeme

Nazdárek Kačenko :wink:
7. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
jsem si dobouchla mixer :frowning2:
takže ránosfrknem do teska ho reklamovat eště musím najít papíry
7. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Luci, tohle těsto je nejlepší hníst v rukách, je to tukové těsto, čili husté jako linecké :wink: :grinning:
7. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
no..renat pozdě,samo že řeknu že jsme mixovalamalépolívku že.....
7. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
no to je jasnačka, to bys byla sama proti sobě :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Simčo tak to budeš opravdu po porodu na roztrhání. 2 tanečníci :grinning: A slušelo ti to :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Lucko už to budeš vědět. Já hnětla kynuté a lezlo to po metlách nahoru a Pavla to dovršila zabouchnutím šnůry do skřínky
7. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Marti, mě taky tak a zasrala jsem si tím mixer, odešel a nemůžu ho ani reklamovat, protože je plný těsta :grinning:
7. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
7. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Marti, díky za odkázek na stránky :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Reni to bys už nic nestíhala :grinning:

Kamarád elektrikář těsto vyklepal po usušení, ale asi po 2 dnech Pavlu chytil její smysl pro pomáhání v kuchyni a vše lítalo ze skříně a otom zase chtěla uklízet. No a bylo to. Tak používám tyč od Zeptru
7. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.