• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no tak léto tady anin omylem :frowning2:
zahrádka asi 20m naprti a zleva hospodabez klimatizace a dělaj tam karaoke atd takže otvíraj okna amy tu v tom celkem uzavřeném dvoře máme zábavu jak prase
7. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Luci a co bartolinka?
7. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ty jo, to tam máte vážně veselo :sweat_smile: jako zadáčo, že jo, ale když se chce člověk vyspat :rolling_eyes: :fearful:
7. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
renat dobrý...zmizlo to...
ted jsem to po tobě akorát musela 3x úpřečíst než mi došlo, na co se ptáš :grinning:
7. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
no jo, na čachtickou paní se neptám :grinning: ale taky bych nevěděla vo co go :sweat_smile: :grinning: poznala bys to z mého výrazu, kdybys mě viděla :grinning:
hlavně, že to zmizelo a nebolí tě pipenka :wink:
7. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
renat to teda bych poznala :grinning: :grinning: :grinning:
ne fakt super zmizlo to ani nevimjak
7. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak to je super Luci, já si jdu hají k telce, už mi trne prdítko, musíme pořídit lepší židlu k počítači :grinning:
7. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
tak zatím dobrou brouku :wink:
7. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
dobrou taky jdu
7. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
brrrr, venku je hnusná kosa -5st :sweat_smile: Už jsem psala Jirkovi, kde vázne :angry: a Anička už spí :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
wau to je kosa, fakt už abny bylo jaroooooooooo
7. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás nic moc, radši skákneme k mudře, malej už začíná mít i zvýšenou teplotu :frowning2: Počítám s tím, že je to prostě jen viroza, ale máme to kousek, tak pro jistotu a zkusím jí ukecat na pamycon, ať se tý rýmy zbavíme rychleji. Jinak na lečo včera nedošlo, malej padnul až ve 20:30 a já okamžitě s ním, byla jsem totál off :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko

Marky, tak ať je to u mudry v pohodě :wink: Anička se obléká a jde do školky, snad nebude po týdnu zase hned marod, má jí na kontrolu na nefrologii

chci sjet Kubovi pro kaše k tescu do DM a přemýšlím, že bych ho vzala sebou a koupila mu jarní botky, ale moc se mi teda nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Bré ránko!
Marky, tak dobře pochoďte.... Ať je Adýskovi brzy líp :unamused: :wink:
Reni taky se mi nechce ven, tudíž tam nepolezu :grinning: :wink: až odpolko :wink:
8. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
hojte mám cafíto a hraběnky teda že bych byla z toho odvázánaá ale asi to bude tím že ten tuk jsem pořádně neprohnětla a byly v těstu bílé části, takže koupim heru a dám tomu ještě šanci :wink:
8. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
jo mixer je okej asi se jen přehřál :grinning:
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Bré ráno Luci
8. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
čus bus trolejbus
máme pěkně ale kosu jako fakt už by to mohlo skončiti
8. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
taky mě to už žere, energie veškerá žádná :confounded: , jako jaro by jsme všichni už potřebovali jako sůl
8. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
přesně to teplo a ten vzduch voňavej a pipinky jak pípaj poránu tahle zima je fakt kurva dlouhá
8. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
LUci je a představ sei, že moje kámoška (Vášnivá lyžařka) mi na podzim tvrdila, že bude dlouhá a krutá zima, že to tvrdí horalové... tak jsem se jí tlemila, páč to tak do prosince nevypadalo..... a hle, oni ty bestie měli pravdu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
no kurnik...fakt že jo jako ty lidi už na to maj čucha
8. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Hoja holky!

U nás je krásně.Zima nevím jaká je. Víkend byl supr,až an to,že v neděli my bylo hrozně zle,takže sjem nevěděla co dív strčit do záchodu. Tak nevím ejstli mi nesedlo jídlo nebo jsem ěnco chytla,ale zatím ej to dobrý,tak uvidíme jak dál
8. bře 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
kači to bude ta jedodenní virozka ted je to všude, viz naše family
8. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
nám vypadává net mě jebne fakt :angry:
8. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
hany vysává :grinning:
a na oběd bude hermoš :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahojky KAči, teď to fakt řádí všude :angry:

JAk pak asi dnes dopadne Simča... má kontrolu :wink:
8. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
no jsme zvědavá na símu, budu usurpovat přece si nenechám dobrovolně odumřít tolik buděk v mozku no ne? :grinning:
8. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Luci nápodobně :grinning:
jen asi dnes nemá utz, ale jen poradnu :wink: , jsem zvědavá, co jí řekne na to její tvrdnutí :frowning2:
8. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Já dnes udělám brokolici se šunkou a sýrem a kuř. plátek :wink:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.