• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no hlásím že kubik teda nespí ale leží v postýlce, a Ondra je tuhý jak pařez :grinning:
27. čer 2009 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
no my ještě s těma počítačema až tak nepracovali :grinning: ve škole, ve třeťáku jsme měli první černobílý počítač a učili se T602 a MSDOS :grinning: ve čtvrťáku na druhé škole už byli barevné :grinning:
27. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Kubík to za chvíli taky zalomí :grinning:

co jsi jim dala k večeři? Já přemýšlím, čím je nacpat :wink:
27. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
renatko my máme 52m2 :grinning: 2+1
27. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
no oNdrejek si poručil 2 jogrty a kubik si zakousnu štrudla a doplnil se mlíkem s kaší ve flanděře jeho večerní rituál :wink:
27. čer 2009 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
renat t602 taky umím...třeba vytvoř složku...tááák MD/Slozka...nebo tak nějak néééé :grinning:
27. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Jiři tak to je fajn večeře, malému asi taky nacpu kaši a bude klid, Aničce jsem chtěla dát co zbylo od oběda, ale ono nic nezbylo :sweat_smile:

Luci moc velké to není, ale lepší jak nic :wink: jak to budete mít vyřešené, budete spát jako že v obýváku a malá bude mít svůj pokojík? Tak to měla kamoška a bylo to na pohodu :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdu se jenom nahlásit, že jsme furt kinder surprise 2v1 a jdu grilovat maso než mě sprdnou. Zatím páááá.
27. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
renat jo tak a postel jakby předělíme tou posuvnou japonskou stěnou....
ale až bude mít tak 3 roky.....jako dárek jí uděláme pokojík
27. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Luci já už ani nevím, to už je tak dávno :grinning:

malý si teď ten ovocný citronový piškot nalepil nahoru na hlavu :angry: tak vidím, že dneska bude dělat potápěče :sweat_smile:
27. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Reni to máš jedno že to byli trochu zastaralejší typy ale za 1.vetsina z účetní postupů je stejná, mění se vnitřní účetní události,a tak ruzně podle daňových zákonů se to účtuje. účetní osnovy se taky tak zásadně nemění a jednodušší programy učta jsou super protže čím vyšpekovanější program tím více peněz a někdy i komplikací. Sice ti to ušetří nekteré kroky ,makra a tak ale jak se to dokope tak na to pak čumím jak puk - jako kde se stala¨chyba .. tkaže mazéc..

tohle sem nedávno řešila se mzdovým programem, zkoušela jsem si ruzné dema no a byla jsem z toho pako a pak na doporučení sem mi pod kůži dostal docela levný a jednduchý prográmek.. :grinning:
27. čer 2009 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
Lucid, tak to je mazec :grinning:

Luci tak to bude super, to bude vypadat skvěle :slight_smile: my dali Aničce k 2 narozkám pokojíček :grinning: a Kuba se tam asi brzy přestěhuje, už vybírám nábytek do pokojíčku, bude celý nový :grinning:
27. čer 2009 v 18:52  • Odpověz
no vidíš Jiři, opravdu v jednoduchosti něco je :wink:
27. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
jé super Reni že budou mit deticky nový pokojíček hlavne spoustu uložného prostoru..

Luci a nebo tu vyvýšenou postel..tak to má sousedka :wink:
27. čer 2009 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz
jiři to asi hany nebude chtít dělat už dělal tu v ložnici
27. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Jiři to jo, hlavně ten úložný prostor, něco už jsem si vybrala, jen to nejni na netu :confounded: a líbí se mi to po praktické stránce, ale zvhledově zase tak ne, i když líbí a nelíbí :sweat_smile: já vám to pak naskenuju :wink:
27. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Luciku užj si grilovačku treba je ve stavu 2v1 poslední a pak už s kočíkem u grilu :grinning: my čekáme až nám porodí fenka od mamky mela ve ctvrtek termín a včera z ni odešel hlen a dneksa funí bobeček malej a už to asi přijde :dizzy_face:
27. čer 2009 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
juj pesánci budou :dizzy_face:
27. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Reni jako me se libí prvky z Ikei, to je fakt hezké,účelné a levné-resp.poměr kvalita x cena :grinning:

jenomže budem rádi když detem pořídíme ze pá skříní páč na výbavu pokojů nejsou many.. :pensive:
27. čer 2009 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz
budou pak je odfotím, se těším na ty chlupatoučké vonavé guličky :dizzy_face:

retvírerci malincí jsou k sežrání
27. čer 2009 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiři a co je to za pesánka? :slight_smile:
27. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
27. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
http://zpodklasterskychstrani.wz.cz/stenata.html tka nejak pak vyrostou ale jak se narodí tak to budou malé bochánky :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak ti jsou k sežrání :grinning: dneska jsme zase probírali, jestli pořídit pesana nebo ne, tak asi jo, jak uděláme plot na dvoře, který teď v týdnu objednáme, tak pak by jsme chtěli něco pořídit, ale ještě nevíme co, spíš něco malého, nemám ráda ty velké bobany na trávě :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
bobíškové bobíškatí krásní :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
renat tak yorka :grinning:
Reniku hezký,ono jak je to nové, krásné vonavé dřevo tak to hned prokoukne a bude to super..já spíše na zasouvací šuplíkové sestavy, nejaké nižší komody páč je to zase podkrovní ale tam by vlezla i taková sestava co máš ty,ale ještě uvídím. :wink:
27. čer 2009 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz
dneska je na nově ta pohádka, že? Musím ji děckám nahrát a zítra ty příšerky s.r.o
vám ukážu o chci pro gojgy
27. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
já taky furt nevím, tohle mi připadne spíš pro děti tak do 15 let, ale co stejně po 15 letech buď nábytek vyměníme, nebo se stejně děcka za chvíli odstěhují :grinning: je to praktické a pokojík mají 3,9x3,9m tak když se tam musí vejít ještě jedna postel, tak tam toho místa zase až tolik nebude. To jsou dvě postele a psací stůl za chvilku pro Aničku, stolíček malý pro kubu, ještě nějakou komodu a už se tam skoro nehnou :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.