• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no magnesko a spočívat holt terčuch ji dává kapky,fakt toho bych se bála bejt ted těhu, ale jen toho ničeho jiného
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
mňam brokotu já můžu, a zítra špenát s volím okem :grinning:
a ve středu asi nějaké maso...kuřecí a pak už snad dojde výplata na účet bo nevim
8. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Malý má dneska jen polívekču a večer až doveze Tom lsitový špnát tak udělám špenát se sýrovou omáčkou a těstoviny.

Tak už aby Simča přišla s novýma zprávama :wink:
8. bře 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
přijuchej Luci :grinning:
No jo s tím druhým prďolkou užt otak nede relaxovat, no :unamused:
8. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
taky na ní myslím, na kočku
8. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
oukej jedem :grinning:
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
No jako je fkat,že mě taky umí bolet bříško evčer,protože malého nejde nechovat..bude to ještě zajímavý
8. bře 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
Kači no není to sranda :unamused:
8. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
no čauky ženky... ha vidím že se čeká na žhavé novinky od Simči, včera u nás bali kamoši a oni čekjí 14. srpna mimčo a už ví že je to 85% holčička.. :dizzy_face: tak super

budu to mít ze 2 stran ten porod, záleží která z mojich kámošek se rozhodne dříve.. :sweat_smile: resp. mimčo.. :grinning:
jo a je pravda že u durhého těhu jsem se cítila o hodně slabější a všechno mě bolelo úplně jinak a více než u prvního.. takže na tom něco bude :frowning2:
8. bře 2010 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz
Ahjky Jiři
říkaáš všechno úplně jiné a taky kluka :confused: :sweat_smile: tak na tomhle se to fakt nedá zaskládat, co :grinning:
8. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Já secítím děsně vyčerpaná sotva vztanu...asi budu muset jíst víc ovoce a zeleniny
8. bře 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
jo já včera taky potkala známoua rodí 12. srpna a chtěj překvápko :grinning: . Nevím, co na tom maj :angry: :grinning:
8. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
KAči, že ty si to necháš říct a povíš nám to a nebudeš nás takhle napínat :grinning: :wink:
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
No já doufám,že Toma ukecám ať si nechám říct co to je
8. bře 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
tak tak moje řeč
hany valil na poštu až se vrátí jdu do krámu mám tu prd májovej
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Tak aspoň ty a my a on ať má překvápko :wink: :grinning: jako u Langříků
8. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
No já byhc mu to asi prokecla,ale dvídka jsme nevěděli,tak tohle si chci nechat říct
8. bře 2010 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
a vykacáš nám to? :grinning:
8. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
To víš ž jo :wink:
8. bře 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
hodná holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
8. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
No já to hlavn potřebuju vědět co musíme kupovat nové :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme doma. Malej už má trochu chycený průdušky, tak mám radost. Máme hafec léků, v lékárně jsem vytekla finančně :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to bude dobrý...dostali jsme i pamycon, tak snad bude rýma brzy pryč, je to hnusný :confounded: Půjdu udělat to lečo, ať se můžu zbytek dne věnovat marodovi :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Marky,tak ať sjte brzo fit :wink:
8. bře 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí díky :wink:
8. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
tak jsme byli an chvilku venku,ale malý enchtěl chodit,tak nosit ho fakt nebudu,už tak ěm trochu bolí bříško. Tak snad odpo
8. bře 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
KAčí to nemělo smysl se ani oblíkat, ne?? :sweat_smile:

Já už vařím a těším se, až to bude hotové. Adýsek tu kňučí jak ho položím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
ale mělo...jsme seaspon trochu provětrali....tady na baráčku se dá prostě jen vyběhnout an chvilku na zahradu :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme po obídku a jdeme chrnět. Zatím paaaaaaaa
8. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Marky to mě mrzí, tak se z toho v mezích normy vyhajinkejte :wink:
8. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
ahoj Berky,

Marky - ať se Adámkovi brzo uleví, brouček malý, taky v tom furt lítáte :frowning2:
a jdi si dáchnout ať jsi spočneš.

Unás ťuk ťuk dobrý, rýma na ústupu, neteče už takovým fofrem a kašel se taky nezhoršuje. V noci stačilo zvlhčit prostředí a docela se i spalo,takže OK :dizzy_face:

a dneska jsme byli s prckem na kontrole, vše je OK, jen mám nějaký nižší tlak? :confused: u mě pravý opak - tak jsem si hned dala kávu :dizzy_face: :dizzy_face: abych se spravila :grinning: :grinning: miminku krásně ťukalo srdíčko, v bříšku má asi dost místa bo děloha je asi o 3 cm větší oproti normálu v tomhle týdnu těhu :dizzy_face: :dizzy_face: a za 2 týdny na UZ juchůůůůůůůů :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.