• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahojky Simi, na tebe tu čekám!
a co to tvrdnutí?
8. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jinak je fain, že Terďulce už je líp a Langříkovi se daří dobře :dizzy_face: , to bude malej plaváček :grinning: když má takovej bazén :grinning: :wink:
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
mám zvýšené dávky magnézka a klidový režim :grinning: :grinning: přesně to co jsem říkala :grinning: a kdyby cokoliv, nechtělo to polevit tak přijít, ale víc mi zatím nepomůže, prý je to způsobené námahou, nebo zvýšenou akcí pohybů plodu. :wink:
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak, hlavně, že to tní nic horšího, zaplať pánbůh :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Kdyby jste viděli můj denesní oběd, tak vám spadne čelist až na zem (hlavně Simče) :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Podušená brokolice, se zapečenou dietní šunkou a sýrem, nic víc! To jsem borec, co!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Simi,koukám samé dobré zprávičky.Obrovská gatuka :dizzy_face: jen tak dál :wink:
8. bře 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz
Luci za 2 týdny budem vědět pohlaví mimíska Simírkovic :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
bych sem měla dát už tu typovací tabulku co :confused: , jsem ostuda :pensive: :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Dani - co Ti je? nejsi nemocná? nezvracíš nebo nejsi těhu? :grinning: :grinning: :grinning: zelenina se v tvém jídelnčku moc nevyskytuje, maximálně se slovem maso :grinning: :grinning: :grinning: no čumím čumím :grinning: :grinning:

Kačko - jj. dobré zprávičky uf uf

Dani no chtělo by to. a s tím pohlavím nevím nevím....
8. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
čéče nejsem :grinning: :grinning: :grinning: já taky zírám :grinning:
8. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
No já byhc měla zeleninu trochu přidat,ať se necítím k moc unavná
8. bře 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Simi ale neboj, už jsem dlouho neměla hranolky, tak to zase doplním, jako dlabat pořád bych to nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
No si myslím, mám te´d taky jiné chutě -. zelenina mě nějak dusí :sweat_smile: :grinning: :grinning: a v jídelníčku m oc není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Já mám chutě stejný,ale vážně mám chutě,protě jak ně něco dostanu chut tak to mít musím
8. bře 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Kaczi - tak buď ráda, že Ti chutná, mě v tvém týdnu těhu bylo všelijak :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si užívej maminko :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
No zle mi teda není,jen jsem mega unavená :frowning2:
8. bře 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Kači - tak to chápu, ta únava je svinstvo, mě to polevilo trochu až teď jinak jsem si připadala jak chodící mrtvola
8. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
no jako ono do toho ještě ta jarní únava..no děs běs
asi si půjdu lehnout,když malý chrupká
8. bře 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz
Spočni Kačenko, dokud to jde :wink:
8. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
to já bych šla taky, ale mám v sobě takovou radost a euforii, že to nejde :grinning:
8. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Simi, tak leda juchat na posteli jo :grinning:
8. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Dani máš mailíka a já si jdu opravdu lehnout :wink:
8. bře 2010 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
8. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Dani to Tom,já jsem to neotevřela,mám starší excel..a teď už vážně jdu spát :grinning:
8. bře 2010 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
Kači díky! Tak utíkej, ať z toho něco máš :wink: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
ha ha :grinning: :grinning: jsem si juchla o víkendu teď mám pauzu :grinning:

teda převládá cácorka :dizzy_face: :dizzy_face: ale furt mám silnej pocit v toho camprlíka, nevím nevím, možná je to ale jen vsugerované :grinning:

a jedna otázečka pro holky jak ste na na tom byly se sexíkem v těhu? myslím podle pohlaví,

holčička ? byly chutě

klučík? byly chutě?

docela by mě to zajímalo, tak kdo se nestydí odpovězte, jestli je na tom něco pravdy

Já u Terky skoro vůbec, chuť žádná každý sex jsem se musela přemlouvat a teď co mi odpadlo že je mi zle, byhc tak nějak víc trtkala a trtkala ale mám smůlu manža není doma, tak hold strháváme víkendy :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Simi já myslím, že tohle je tak děsně individuální, že nezáleží na pohlaví dítěte v tobě, ale celkově, ajk se cítíš.... cutě na jídlo jsou jiné, tak i na sex a myslím že to na to vůbec nemá vliv :wink:
nedávno tu JIřka psala, že měla druhé těhu úplně jiné a byl to to taky kluk, takže asi tak :wink:
8. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
tabulka krásná
já teda první 3m nechtěla sex ani omylem, a pak bych trtkala jako divá a ve finiši už jsem se nutila...tak jsme lákalli gojgy ven :grinning:
8. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
jé čauky kočky, Simi to jsem ráda že ej vše oká... hlavně klídek.
Jo add chutě, tak to vám musím zcela otevřeně přiznat že u Kubíka to byla krizovka, když doma nebyl nikdo tak jsem tam byla alespoň já :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: doufám že rozumíte, a u Ondry mi byl sexík uplně volný...
jinak nevolnosti u Ondřeje jsem problindila 5týdnů ale někdy krutě, a u KUbíka jsem byla dost v pohodě, blindila jsem možná 2krát :wink: add chutě na jídlo asi docela podbné,ale u Kubíka vyhrávala na plně čáře asi 4 měsíce velmi zdravá játrová paštika, tu jsem mohal furt a sevším..jako fakt.. jsme si pro ni klidně zašla do obchodu každý den, abych ji měla čerstvou. U ondry to bylo sladké, koláčky, marmoška a tak jogurtíky, myslíkové výrobky :grinning:
jo a nemůžu si pomoct já jsem fakt řekla že to bude jolčička :grinning: proč si myslím že kluk :zipper_mouth: :grinning:

u obou mě pálila žáha jak ďas :grinning:
8. bře 2010 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning: ty mašino sexuální :grinning:
8. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
no to já normálně,..ne to byli jenom hormony, dneska na mě jenom s heverem :grinning:
8. bře 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.