• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
taky s heverem
segra veme gojgy ven a já půjdu chrápat před noční
8. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
:wink: se máš teta, hned bych si líhla taky
8. bře 2010 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz
mě spí kubík iž od oběda, budu ho muset budit, páč jdem pro Ondru do školky :wink:
8. bře 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
týjo kuba má výdrž
gojgy už moc tak dlouho nespí ale tu hodinu hodinu a půl dá
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
kuba nespává často,ale zato usnul v obýváku na gauči jako jeho tatík :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz
no a po kom že to je :grinning:
8. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
holky díky :grinning: :grinning:

no a chleba s paštikou teď znám. Při Terce né ale paštika chleba se sádlem a kofola je moje oblíbené jídlo hlavně ta paštika mandlová mňam :grinning:

a my dojíme jogurta a jdem se chvilku vyvenčit dokud je tam hezky :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
jo mandlová u mě taky vedla, halvně ty madnličky v ní :grinning: holka uvidíme co to bude až to bude ale třeba si jasná :sweat_smile:
kofola taky mnam.. ale to asi u obou :slight_smile:
8. bře 2010 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz
Jiří mě se takhle směje i kamarádka - měla taky úlety na paštiku a kofolu a je to taky kluk jak buk. No uvidíme jestli budeme mít paštikovou cácorku nebo je to jasný :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
jé tak to by bylo pak super jasné.. mohl by to být pomalu ověřený příznak chlapečkového těhu :grinning:
8. bře 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz
no zajímavý příznak ale taky příznak :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
jo a jinak ti to SImi moc slušelo na plese, ale řeknu ti že včera ta moje kámoška je sice prvorodička,ale na ni bys nikdy nepoznala že je tehulína, takovým fakt závidím... :grinning:
8. bře 2010 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme si trochu dáchli, ale nic extra to nebylo. Teď vylil vodu, co byla na topení, tak o zábavu je postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď dostal další dávku léků, tak držte palce...chudák se ksichtí, ale statečně drží a polyká :sweat_smile: bobek mrňavej :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jo a já s Adým taky neskutečný úlet na paštiku :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Marky - jej bobík je m i ho líto :frowning2: to terka léky požírá v pohodě, je to sladký a dobrý. Jen na tussin se netváří - to je něco jak ten tvůj sinecod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ještě napít a razíme :slight_smile: zatím páčko
8. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
Sinecod je dobrej :sweat_smile: :grinning: Máme stoptussin, to je mazec...kapky nepozřu pořádně ani já a ona je furt dávala malýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jsem se dneska ozvala a dala nám sice taky stoptussin, ale sirup a i když to teda není žádný zázrak a Adý by to vyplivnul, kdyby věděl jak :sweat_smile: tak je to poživatelnější. :sweat_smile:

Zatím paaa
8. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
nazdar bobani :wink:

tak jsem nakoupila, dala si u našich obídek, uklízela chodbu a ještě jdu pokračovat s úklidem.

k sexíku v těhu, u Aničky jako Jířa s Kubíkem, prostě furt i několikrát denně a když nebyl Jirka po ruce byla po ruce moje ruka :grinning: :sweat_smile:

U Kuby bez chuti :sweat_smile: :confused:

Jdu zase uklízet, tak zatím pa berunky :wink:
8. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
Tak jsme si dali polívčičku od babičky :dizzy_face: dělá super polívky, malej je miluje :dizzy_face: Jen kdyby mohl pořádně dýchat :sweat_smile: nefuněl by u jídla jak lokomotiva :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Marky, ať jste brzy zdraví a Adámek má čistý nosánek :wink:
8. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
No to si Reni asi ještě chvíli počkáme, ale každý zlepšení uvítám :sweat_smile:
8. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
Tak to mě sex v těhu moc neříkal,teď zatím tak normal.Akorát mě u Davídka děsně pálila žáha

Jinak my spali,ale spala bych teda dál :grinning:
8. bře 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
jo a já u Kuby měla šílenou chuť na pivo a i jiný alkohol :sweat_smile: :confused:

já si dala chleba s ředkvičkama, to byla baštička :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
Romča dorazil a odpadl :sweat_smile: dali jsme si chleba s paštikou, sýr musíme oželet :cry:

Zítra nás čeká zubař, tak na nás myslete, i když se jdeme jen "seznámit" malý teď stejně nemůže, ale doufám, ať to vyjde a ten zubař nás vezme :dizzy_face:
8. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojek
tak jako já jsem s Adým brutálním způsobem ujížděla na sladkém (florencie, palačinky, rohlík s marmoškou) a zapíjela jsem to jablečným džusem,kterýho jsem vypila teda kvantum!
sex téměř nebyl, páč jsem ho měla téměř pořád zakázaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
tak a teď se říďte klukama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
No zjistila jsem kulový :grinning: :grinning: někdo měl chutě při klukách, jiný při holkách. Já ujíždím na paštikách a sladký můžu furt, tak jsem na tom stejně jako předtím, vím kulový :grinning: :grinning: no hold si budu muset počkat :slight_smile:
8. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
No já s Davídkem ujížděla jen na coca cole,jináč jsem chutě neměla..te´d mám už teď až moc
8. bře 2010 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,dnesa jsem první..točučíte co?Já též,to už jsme skoro hoďku vzhůru
9. bře 2010 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jsem tu též a zažila jsem oficiálně nejhorší noc svýho života :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: Malej prochrchlal 3/4 noci, už toho měl taky plný zuby :frowning2: No snad bude brzy líp. Pojedeme pro plínky, čerstvý vzduch mu neuškodí :slight_smile: Pak se přeobjednat u zubaře, tak snad se na nás nevybodnou :sweat_smile: A k jídlu netuším...k obědu dojíme to lečo a něco k večeři vymysllíme :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Marky,tak snad budete brzo fit :wink: Posíláme uzdravovací pusinku :dizzy_face:
9. bře 2010 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí děkujeme :dizzy_face: je to hukot, takhle nakřáplej teda ještě nikdy nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.