• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No já jse ráda,že nám se to vyhýbá(ťuk ťuk ťuk)
9. bře 2010 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
Nám teda nijak extra ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
No tak snad budete brzo fit..brzo bude jaro,tak snad budete mít klid
9. bře 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
No už aby to bylo, jaro mi chybí jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Půjdeme se pomalu oblíkat, ať jsme brzy zpátky. :wink:
9. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
my razíme do školky, pak si za váma přijdu vypít kafíčko :dizzy_face:

Marky, bobíškovi pofoukání na průdušky, na suchý dráždivý se nám v noci osvědčil ditustat, jinak nic a hlavně chladný vlhký vzduch, otevřela jsem okno, děckám jsem dala nejteplejší pyžama a větrali jsme, bylo tam 15st, ale ani zakašlání :wink:
9. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
Reni zkusím dneska cokoliv, i když snad už to nebude po dalším dni léků tak hrozný :frowning2: jenže na větrání to není, když je venku -10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malej se nepřikrejvá, tak to u nás přímo nehrozí :sweat_smile: uvidíme, nějak si s tím pohraju :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
takže jsem tu osiřela?
9. bře 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
čauky kočky. Market posíláme pofoukání :pensive: at je brzy líp.. u nás se osvědčil chladný vzduch...Taky okno zababušat a docela to zabíralo,ale když to tak zebere ta venku je vzduch ted pres zimu horší než doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: v létě nebo na jaře klidně ale tedka je to na guvno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dopolko do kanceláře a pak jsem doma, holky přijdte mě dokopat k účetnictví :astonished: jsem lemra zhnilá :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
Jiři,ty koukám nezahálíš :wink:
9. bře 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
to je fakt, v těch městech obvzlášť je to na prdlačku s tím vzdouškem :angry: i když ne že na vesnici by to bylo extra lepší, ale aspoň tu nemáme ty výfukové plyny přímo pod nos :wink: nám kolem baráku projedou za hodinu max. 3 auta :grinning:

Jiři, já se stavím a krapet ti s tím pomůžu, co ty na to? :grinning: Jaké účetnictví vlasně děláš? A to děláš asi pro vaši firmu, že jo? :wink:

Já už mám kafíčko, tak doufám, že sem někdo dorazí :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Marky, tak vyvětrat, dát prckovi dvě pyžámka a jen ztlumit topení na které navíc dáš mokré ručníky :wink: Já dávám malému nad postýlku natahovací prostěradlo, hodím ho do pračky na máchání bez přípravků :wink: :grinning: a ždímání nastavím na 400 otáček, to je pak akorát vlhké a je jako v jeskyňce :grinning: tak to udělej s ručníkama na to topení, ten vlhký vzduch to potřebuje nejvíc :wink:
9. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Kači, šup sem :wink:

Dneska uvařím polívečku vývarkovou :grinning: a kuřecí roládu, musím si vykostit kuře a z toho ta polívečka :grinning: a k tomu rajskou a knedle :dizzy_face: nemám doma erteple, tak to musí být takhle :grinning:
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
dobré ránko babulky,

Marky taky posíláme brzké ulevení a léky ať už konečně zaberou

Musím souhlasit s holkama, když ne otevřené okno tak aspoň úplně stáhlé topení na minimum a pořádně před spaním vyvětrat. Jak teď měla malá taky ten drážidivý kašel, tak to zabralo. Netopili jsme jí v děcáku vůbec a před spaním půl hodinky větrali, byla tam zima,ale teplé pyžamko, zababušit a mokré prostěradlo nad postelí na zvlhčení parádně zabralo a malá zakašlala za celou noc 2X 3 X takže labůžo :dizzy_face: zkus to uvidíš :wink: ten suchej panelákovej vzduch je to nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Reni jsem tu :wink:

Já mám od večera uavřenou zelňčku a zbytek špnátku se smetanovou omáčkou..děsně mi ten lsitový chutná(ten čerstvý)
9. bře 2010 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz
Jo myslím si,že mi i proto nejsme nemocní protože tu máme tak 20,5 stupně a je nám fajn
9. bře 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Kači i to je možné, my tu máme teploučko, když jsem doma jen já, tak je tu tak 22 v pokojíčku 21, ale jak je doma tatínek, tak fajruje a to je tu pak i 25 :sweat_smile: já takhle teploučko dělám až před koupáním :wink:

Ahojda Simirku, co Terinka, dobrý? A co břušek, taky dobrý? Netvrdneš?
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
přebalovala jsem posránka, ale hájil si hovínko, nebo spíš jsem mu lezla do hry, hraje si v pokojíčku a je tááááááááák hodný, jak není doma Anička, on mě nepotřebuje a jen si hraje, to je zlatečko :dizzy_face: Jak je Ani doma, tak je furt vylezený u mě na klíně, nebo se z pokoje ozývá řev :angry:
9. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Teda jako malý chodí v mikině,ale jsme zvyklí
9. bře 2010 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
reni no tak teď doma nemá žádného soka,tak se o tebe nemá chut prát
9. bře 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Reni a platí sobota?
9. bře 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
jo a už jsem přišla na to, co dám dětem na zeď, chtěla jsem jim dělat kapsáře, ale musela bych koupit šicí stroj, mám to teda v plánu i tak, koupit ho, ale kdy bych se dokopala k těm kapsářům nevím :sweat_smile: no a ve školce mají na zdech jako nástěnku takovou tu předložku do koupelny, takové to pruhované, nevím jak se to jmenuje, jestli to najdu, hodím odkaz, ale není to studené a dělají to v hrozně moc barvách, tak jim to tam asi pověsím :grinning:
9. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Kači, zatím platí :grinning: jen doufám, že si Anička zase něco ze školky nepřinese do té doby :sweat_smile: Dle mého jsou tam ty děcka vyloženě nemocné, teda některé, dneska jednomu tekla zelená nudle, rudé oči jak angorák, kýchal na celé kolo :angry: tak uvidíme, jak dlouho bude Anička odolávat :confused:
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jako ty maminy fakt nakopat..a ty učitelky taky,když tak nemocné děcko vemou :angry:
9. bře 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
víš ona mamina to dítko šoupne za dveře, sopel vysmrkaný a v ten moment nejde na dítěti poznat, že je marod, až se zase nudle spustí :angry:

ale co naděláme, že? Já jsem leda ráda, že máme babičku a dědu v důchodu a až tohle potká i mě, jako pracující, pak budu moc ráda, že se mi má o prcka kdo postarat a nemusím ho dávat do školky, tohle je fakt těžké :fearful:
9. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Jako je mi ajsný,že třeba musí do práce,ale tak snad pár dní by je nezabilo kdyby byli doma
9. bře 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
no hlavně se to může podepsat na zdraví dítěte :frowning2:
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Reni , díky Terka už je OK, má jen slabou rýmu. Nezakašlala už od včerejška. Takže pohoda a bříško tvrdlo včera ale nijak extra, takže taky fajn.

No já ty maminy taky nechápu. Dát tam dítě s teplotou, kašlem rýmou atd , no nechápu

my taky dneska měli mít oslavičku Terčiných narozek. Ale zrušila jsem to kvůli tomu jejímu nachlazení. Lepší týden počkat a aby byly všechny dětičky OK
9. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Simi jako někde v MC nebo u vás doma měla být oslavička? :wink:
9. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Jé já ybch taky slavila...co Reni oslavíme :slight_smile:

Holky a co to Brno?
9. bře 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Ne u nás doma. Jen Terinka a a pár malých únorových kamarádů :dizzy_face: Už to proběhlo u Danči a ještě jedné kamarádky, teď jsme byli na řadě my, jen jsme to museli trošku odložit kvůli tomu nachlazení, nechtěla jsem aby to od nás někdo chytil :wink:
Je to jen o dortíku, děti si vyhrajou a my maminy pokrafem :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.