• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Simi tož to jo :grinning: taky bych si dala dortík a kdo bude dneska za mě vařit? :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jé Simi,hned bych se přidala
9. bře 2010 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Zdarec kočky!
Jdu jen na čumendu, musímt o tu malinko zkůlturnit, páč k nám v poledne příjde pojíšťovací baba, tak aby se nelekla :grinning:
Marky brzké uzraveníčko :unamused: :wink:
9. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Dani možná by o to dřív vypadla :grinning:
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
já si byla odložit :dizzy_face:
9. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Co budete pojišťovat Dani?
9. bře 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Reni v to taky doufám, že tu nebude prudit dlouho :grinning:
9. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Kači oba s ROmčou si platíme úrazovku, dávali jsme si ji ještě jako svobodní a chcem to změnit. Buď úplně zrušit, nebo snížit a zahrnem do toho i naše mládě :wink:
9. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
já chci taky udělat změny v pojistkách, pozvu si na to kamošku, která je finanční poradce, mám ty pojistky úplně blbě udělané :angry:
9. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
holky, musím jít vařit, ať máme co obědvat :grinning: zatím pa, pak zase nahlídnu, jak to bude bublat :wink:
9. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Aha....my s Tomem máme životko,kdyby náhodou
9. bře 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
KAči taky to na něco takového dáme :wink:
9. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
holky mi je zle...ráno se mi nadavovalo,tak jsem se najedla a te´d mě to zase tíží a je mi zle :frowning2: Těhu nevolnosti už jsou asi tady :unamused:
9. bře 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
je to tuším i na trvalé následky.....
9. bře 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
KAči to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba ti to jen nesedlo :wink: u Davči jsi taky něco takového měla?
9. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
ee...jen párkrát mi bylo zle,ale né takhle moc.....no uvidíme...snad to přejde
9. bře 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
tak pojištění naštěstí máme pořešení. My úrazovku, malá úrazovku se spořením, penzijko atd, myslím že vymyšlené je to dobře. a malé když se nic nestane - jako že doufám, že ne, tak bude mít aspoň něco naspořeno třeba na vysokou školu nebo do začátku do života. :slight_smile:

Kači - je to hnus, ale vydrž ještě pár týdnů a bude líp :grinning:
9. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Simi prosím tě, můžu se zeptat kolik měsíčně za tohle platíte? Díky :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
máš to v IP :wink:
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Díky :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
Jsme doma. Máme plínky, koupila jsem i nějaký masíčko, ať můžeme vyvářet a přeobjednala nás u zubaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je k nasrání...takovou dobu se dhodlávám, abych nás objednala a pak tohle :sweat_smile:

Večer topení stáhnu a třeba ta zima vypudí Romea z ložnice :sweat_smile: dneska v noci mi k tomu všemu to jeho chrápání moc nepřidalo :angry: :rolling_eyes: On totiž chce teploučko, ale jednou to vydrží, nebo ať jde :sweat_smile: Jinak máme na topení nádobu s vodou, tak vzduch ujde, ale je fakt, že tam máme teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer ho nabalím a zkusíme to :wink: díky holky :dizzy_face:
9. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
my máme životko se spořením
9. bře 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
Simi můžeš mi to prosím taky prozradit? Děkuji :grinning: jo a taky co máte? My sluníčkujem :grinning:
9. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
Tak vařím k tomu leču brambory, mám na ně chuť :sweat_smile: :dizzy_face: Za chvíli jedeme polední dávku léků :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi ho líto, ale on statečně otevírá pusinku :dizzy_face: bobeček můj :dizzy_face:

Jinak my nemáme žádný spoření, jen malý má Berušku u Komerčky. Romču už teď stejně asi nikde nepojístí, tak ho ani nemá cenu zabíjet :sweat_smile: ale až se oklepeme z toho posledního roku, tak asi nějaký spoření uděláme, i když spíš zatím jen stavebko, ať jsme někdy ve vlastním :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Reni - my taky sluníčkujem a máme to propojené s úrazovkou celé rodiny :wink:
9. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
tak roláda je v troubě, oběd bude v jednu :grinning: ale dala mi zabrat, furt mi to lezlo ven, sviňka štětinka :angry: jedna kuřecí :grinning:

ale aspoň polévka už hodinku klokotá, tak snad než půjdem pro Aničku, tak se malý bude moc nadlábnout aspoň masa z polévky :sweat_smile:

teď tu žužlal suchý chleba, ne že bych mu neměla co dát :grinning: ale on to rád :wink:
9. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Tak my spinuškáme a já asi půjdu též
9. bře 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj žnský
včera byl masakr fakt
lítali jsme celou noc, sedly jsme si jen ve 3h na zadání odběrů a zase.....
fakt necítímhnáty to tu dlouho nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
teda Luci to byl záhul :confused:

já si přivedla Aničku ze školky, zrovna vycházeli z jídelny, paní učitelka mi sdělila, že Anička se pořádně nadlábla, že si přidala a že měli strach, jestli to žaludek zvládne, ale Anička v pohodě, přišly jsme domů, já dodělala rajskou a Anička už tlačí druhou knedlu :sweat_smile: kam to ta holka dává? :confused:
9. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
A roláda je fakt luxusní :dizzy_face: povedla se :grinning:
9. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.