• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci - no to musela být šichta :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozhodně jste se nenudili

Reni - to by mě taky zajímalo, takovej drobínek a jí za 3 :grinning: :grinning: ale co hlavně že jí chutná, lepší než kdyby do všeho ďoubla :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
je to náš žroutík :grinning: ale je fakt, že ona spotřebuje hodně energie a jak umí cucat energii ostatních, to je teprve něco :grinning: Já z ní vždycky večer padám na ústa, člověk musí být furt ve střehu, protože Anička klade neustále otázky a na ty vyžaduje odpověď, kolikrát se přistihnu, že jsem přepla na automat :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
čauky kočky koukám že záživné téma jste tu probíraly, pojišťovací baba :grinning: tož to jsem vlastně já taky :sweat_smile:
kdybyste něco potřebovali poradit, tak klidně do IP a poradím pokud budu moct.. a nebuďte na pojišťováky zlí nejsou všichni stejní,ale hold dělají svou práci :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:17  •  3 děti  • Odpověz
sem se pos..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf to je úleva
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jiři :grinning: :grinning: :grinning: já popravdě nemám v oblibě nikoho, kdo mi jde domů něco nabízet :grinning: ale tebe bych přivítala s otevřenou náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Luci do gatěk? :grinning:
9. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
luci tomu se fakt říká šichta, a kdy máš další :frowning2:
9. bře 2010 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz
dík Renik Vám by se mi taky šlo dobře a rádo :sunglasses:
9. bře 2010 ve 13:20  •  3 děti  • Odpověz
jdu si uvařit kávu, jde někdo se mnou?
9. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
renat niii :grinning:
jiřo zítra noc a pozítří taky pátek volno ale jdu ráno plavat a na tupperware až večer a víkend celý denní, ted se to sesralo dokupy
9. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
mě se vzbudil drak, mohl ještě hodinku chrupat :grinning:

Simi, já si dám s tebou :dizzy_face:

Jiři, škoda, že nejsi blíž, hned bych to kafe s tebou dala a pokecala :slight_smile: a pojistku uzavřela :grinning:
9. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
asi vezmu Kubovi podkolenky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27396108&tab=8 má takové hnědooranž kraťásky, to mu bude slušet :grinning:
9. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
no to je pech :grinning:
kafe mi stydne,ale jdu asi pověsit prádlo ven na balkon :grinning: pere oskárek :dizzy_face:
a mě drak pro jistotu radši ani nespí :grinning:
9. bře 2010 ve 13:28  •  3 děti  • Odpověz
no a mě se drak za chvilku vzbudí, spí už přes hodinku.
Kafíčko na stole -

Reni podkolenky vypadají fajnově :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
holky jak se tak na to dívám jdu na okna, jako že je umyju.. sem se nasrala. a jdu na to. tak a ted se musím nasrat ještě na to účetnictví škoda jen že mě aspon ty šanony nenakopou do prdele... :grinning: :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning: :grinning: :grinning: se dneskanudikuju hele dorazím xhceš?
9. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
podkolenky vypadají krásně já už chci tepleji at můžu klukum koupit jarní botičky a bundy :grinning:
9. bře 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz
jomě mluv.....jaro fakt na spadnutí oto je to horší
9. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
klíďo píďo doraž :sunglasses:
9. bře 2010 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz
Jiři a na jak dlouho máš to účto? :fearful:

A já taky musím na okna, jedno už mám, ale to byla rychlovka, že :grinning: terasovky jsou děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já si počkám, až tam bude kapku teplo, já budu uklízet po baráku. Jako v té pohádce, maminka šukala po světnici :grinning:
9. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
no já už dneska z té depky na na počasí udělala jarní výzdobu. Mám tu jarní klásky, primulky v květináčích jarní zápichy :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ale hned je mi líp, jen se nesmím kouknout na teploměr :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
teda tam šukala babička, u nás to bude maminka po světnici :grinning:
renat :grinning: :grinning: :grinning:
jiřo sem to jen tak plácla do větru, ale fakt nemájem co robiti
já mám taky pověšeno na terasovkách takový jarní závěs, no krása :grinning:
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
asi na dny možná na dny usilovné práce.. jako to není dřina ale já na to chci klid a to jaksi jde večer a večer už se mi nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý si mamka vezme Kubíka ve čtvrtek po poradě a tak do pátky bych na to mohla kouknout pak máme zase školení odpoledne...
9. bře 2010 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz
to já toho mám :sweat_smile: hlavně furt to prádlo :sweat_smile: :confused:
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
vám říkám hodte prádlo ke mě :grinning:
9. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
hmm a já mám vánoční výzdobu v okneš, ještě :sweat_smile: jdu to mýt, zalot pokud se rozhodneš tak klidně dojed, nemám taky krom oken co na robotu, jenom frknu por ONiho do školky a pak tě klidně můžem čekat :grinning: už se odpojuju teda kouuknu se ještě na odpověď :grinning:
9. bře 2010 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz
Luci, že ti ho nabalím do balíku a pošlu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jiři, vy toho teda taky máte :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jiři tak pááááááááááááá :wink:
9. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.