• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky...tak malej padnul kolem devátý, zase se furt budil, srala ho rýma :frowning2: do půlnoci jsem dala tak možná hodinku a on se pak rozeřval...skončilo to tak, že jsme šli za Romanem do obýváku (vím, že mu není dobře, ale tohle bylo spíš "Já tam prostě chci" a zase ty kecy toho Romana...proč mě tak sejří v poslední době?? :rolling_eyes: ale jen jak jde o Adama :stuck_out_tongue_closed_eyes:) No před půl jednou malej konečně padnul a probudil se poprvé až někdy kolem 2:45 a pak až kolem 6. :dizzy_face: Samozřejmě že Roman přišel do ložnice a šeptal si, jaká je tam zima :sweat_smile: ale spalo se krásně...i mě :dizzy_face: Takže to tak nechám :wink:

Co budeme jíst netuším, ale k večeři budeme péct stehýnka a brambor, tak se k obědu nějak ošulit :sweat_smile: Jo a za chvíli jdeme na kotrolu...z toho nemám vůbec radost, páč jsme spali dlouho a už tam bude narváno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak půjdeme později a snad tam nevyčekáme mládí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Ahojky holky,

tak to je supr Marky,že se spalo líp :wink:

Já se zase probrala tak,že bych spala dál.Achjo,ta únava už mě vadí :frowning2:
10. bře 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky.. Luci to mě mrzí že jste promrzly, teda vlastně ty.. :frowning2:
ještě že maličká byla teplunká,¨
jinak vám musím říct, že malá Gojgynka je fakt kouzelná.. :grinning: vykládá, strašně se snaží je prostě k sežrání a ty očička.. no fakt zlatíčko..já bych chtěla taky takvou princeznu.. a jaké má vlásky krásné no fakt lalinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moje palice by taky potřebovala natáhnout nový melír, už si to nechávám zase delší takže to nosím taky ve sponce vzadu,ale už se mi to třepí a je to takové smutné ty vlasiska :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
jiři vono to jelo až 28...sem koza příště půjdu předem a nechám boty uvintř :grinning:
sem off
musím do krámu a dse mi fakt chce
10. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
no to si piš příště si pohlídám kam dáváš boty, mě to jako uniklo... :wink: a pak dopadneš jak božátko zmrzlé... :sweat_smile:
10. bře 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
no já nevěděla že fungujete zepředu :grinning:
10. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
my už fungujeme teta.. :grinning:
10. bře 2010 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz
no jo no...příště budu chytřejší

co vaříte dneska? my asi špenátek kobzolek a volí očičko
10. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
jo a už mi říkalo pár lidí že u nás bývá chladněji kvůli těm rybníkům takže pro příště víš jako a zase v létě tu bývá tepleji , teda aspon me se zdá :wink:
10. bře 2010 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz
jj taky mrzlo víc jak v porubě to je fakt
10. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahojek ve spolek!
Já jsem nějká nedospaná... musela jsem si dát cafooo na probrání. Adámek zača vstávat o půl 7 a toje na mě jako fakt brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci škoda vlásků, máš je rásné, ale pravda, že husté a dlouhé a někdy to malinko rapidní sestřih chce :wink: já jdu v pondělí :sunglasses:
Marky, to je dbře, že se spalo líp! Hned má člověk lepší náladičku, viď :wink: dobře pořiďte u lékaře
Jiři taky bych si nechala říct s takovou beruškou, jako je Sárinka! :dizzy_face: Musíme říct Hozovi, tam je to na tuty :grinning: :grinning: :wink:
10. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
fanuš hoja, jo půl sedmé....luxus my furt před 6 :angry:
fanuš vyřídím :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Jo taky ybhc taskovou tmavou berušku brala..u nás bude max blonďatá,že fanuš :wink: :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz
já furt odovlávám s vlasama, ale nenosím to jinak už dva roky...na co tu parádu pak mám že????mě vadí rozpuštěné vlasy...s malou to nejde jen tak po venku to ee a v práci to nejde taky, spím v culíku, takže rozpuštěné jsou jedině před mytím no
10. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
kačií každé má svoje kouzlo, někdo blonďtaé andílky, jinek četriska malé :grinning:
10. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
No já s ebojím,že to bdue ďáblík s ksichtíkem andílka :grinning:
10. bře 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
no u nás se už 3 den vstává v 4.15 a přechází se s hrnekm na čaj a se slovy pití k mamince do lůžka, maminka se musí zvednout nejlíp okamžitě, a frčečt pro čaj, mladej se napije a pak usne :wink: , dneska vstával v 6.45
10. bře 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
Luci však já už jsem si jednu rezervovala :grinning:
Ahojky KAči - no asi tak, ale v mém případě spíš blonďatá s camprlikem :grinning:
10. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
jiřo tak udělej čaj na noc :wink: :grinning: a máš klid, nebo že by pán Kubík vyžadovaj čerstvej tají?
10. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
v mém taky Dani já múžu ty holky chodit jenom očumovat :grinning:
10. bře 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
Jiři budem si tu spolu tesknit jo :wink:
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
jo jořo někdo umí jenom holky druhej jen kluky
fanuš hany říká, že bys pak chodila 14 dní s nohama 3m od sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
no on ho vždycky vyžunkne, i když už jsem mu dneska v ncoi nachystala do hrnku tak si ho vypil a ráno chtěl nový.. žahavka :grinning:
10. bře 2010 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz
hmm Hany se nezdá :grinning:
10. bře 2010 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz
Luci tak tomu věřím :grinning: pipku jak pavián,ale za druhou Sárinku by to stálo.... akorát chudák Romča, měla bych na rok vybráno :grinning: :grinning: :wink:
10. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tu fakt tlemime :grinning:
10. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
U nás teĎ v porodce měla paní 5týho kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: chuděra :grinning:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
jdu dát prádlo do pračky a posbírat suché :wink: za 10 minut jsem zpět
10. bře 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz
Luci že ho zdravím!!!!! :wink:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt chuděra
10. bře 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.