• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
vyřízeno taky zdravíme :wink:
borok, ona si nedá pokoj s holčičkou že?
jdu do obchodu at je z čeho vařit...
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Díky :wink:
co by za to Gotťák dal co :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ránkko

to je dneska teda ožehavé téma takhle brzo, se tu tlemím při představě fronty na holčičku a těma nateklejma pipkama co by odcházely :grinning: :grinning: a vrcholem by bylo kdyby z toho nakonec vylezl camprlík :grinning: :grinning:

ještě že je mi fuk co v tom břiše nosím :grinning:

no a u nás poslední dobou 1 měsíc vstávačka v 6 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic moc ale hlavně že už se spí zase celé noci :dizzy_face: tak to beru jako daň, že nemůžu mít všechno.

Ale stačilo pár piškotků a pohádka na DVD a byl do půl osmé klid. Malá v obýváku a já v klídku v ložnici :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
taky bych měla do města,ale nechce se mi a furt se překecávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahojky Simi , tak hlavně, že si aspoň takhle spočneš :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahojky Simi :wink:

Já si budu muset jít dát něco k jídlu,bo je mi zase zle...achjo..no ale pokud vždy najezení pomůže,tak mi to zase tak neva..apson mě to naučí snídat :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Dani, jo už je to OK, tak doufám, že to nezakřiknu a bude to tak i pokračovat, nestěžovala bych si :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Kači, že by ta vysněná princezna,když ti dává takhle zabrat :dizzy_face: :dizzy_face: já tentokrát nezvracela ani jednou,ale od žaludku mi bylo krušno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už jsem po snídani, dala jsem celozrnnou housku se sýrem :dizzy_face: a docela jsem si pošmákla, k tomu hrnek mlíka, takže dneska byla i normální strava :grinning:
10. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
No jako těhu mám fakt jiný než u Davídka....no uvidíme co na nás nakonec vykoukne :grinning:
10. bře 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
teda holky, tady je nových těhulí :grinning:

gratulace :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
čus sis, že taky zavítáš
oběd hotovson gojgule se mi sápe po noze
10. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Díky Sis :wink:

My budem mít an oběd ovesnou akši..teda já ještě zelńačku
10. bře 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem tu...u mudry dobrý...prý furt stejně sípe, ale celkově je to lepší, líp odkašlává a tak máme jiné dávkování léků a v pondělí na kontrolu. Umyla jsem nádobí a uklidila, teď jsem dovařila gulášovku, tak si za chvíli dáme a půjdeme chrnět :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
tak já přišla od našich a pofrčím pro Aničku, pak zase k našim, popřát babičce k 86 narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: naše sluníčko babička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

takže se stavím až večer, ještě Jirkovi musím říct, aby koupil kyti, já nemám prašule, mám je na účtě a tady nemám kde vybrat :angry:
10. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Nazdar Teréz, kde se flákáš babo :grinning: dlouho jsi tu nebyla :wink:

Marky, to je dobře, že už je to lepší a valíš jak drak, uklizeno, navařeno, nádobí umyté, ty fakt jedeš :grinning:
10. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Tak valím pa pa pa :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
čuste tady se to fláká..kočky :grinning:
lovím nás z druhé strany :wink:
vařím dětem krupičku si poručili :wink:
10. bře 2010 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz
Jé Jiři,si taky příjdu :grinning:
10. bře 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
klído, je fakt dobrá už baštíme :grinning:
10. bře 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak jsem se vrhla ještě na čistý povlečení a ten náš nezmar neměl nic lepšího na práci, než mi lítat po dece a prostěradlech když jsem povlíkala :rolling_eyes: normoš jsem ještě teď vytočená a on z toho měl děsnou prdel a ten velkej měl ještě kecy na mě...holky nevím jak dlouho budu ještě vdaná, páč toho začínám mít fakt dost! :rolling_eyes: Ohledně Adama nehne prdelí, ale na mě má furt kecy...začínám toho mít vážně dost :frowning2:
10. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Marky,to je mi moc líto,že to máš takový doma...zkus si pořádně dupnout..ikdyž nevím jak to doma máte.....já si naštěstí můžu stěžovat jen na to,že chudák je Tom pořád v práci,ale za to jaksi nemůže
10. bře 2010 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak mi se trošku prošly ale je tam zima, taky nám oběma vyhládlo já snědla 2 krajíce chleba s vajíčkem na tvrdo a malá mi dost pomohla, snědla si celej rohlík a zajedla to celým velkým jablkem. Taky toho snědla dost :grinning:

Marky -no teda řeknu Ti nemáš to jednoduchý, na to že máš Romču odpoledne doma a nemá jiné starosti krom PC, tak by Ti mohl pomáhat trošku více :unamused: ale předělej si starýho pardála, že :angry:
10. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
Holky děkuju...nepotřebuju pomoc, ale vadí mi, že si ještě dovolí mít připomínky!! :angry: Já mu taky neříkám, že sedí u PC a hovno dělá... Jak jde o Adýho, tak je z něho posranej a povolil by mu i skákat mu na hlavě, ale jen, když se to hodí jemu :rolling_eyes: Mrzí mě to...vím, že ho miluje nade vše, ale typickej otec z něj nebude, což více-méně respektuju, ne každý to má v sobě, ale měl by mít tolik respektu, aby mi nemluvil do toho, co dělám, když se stará jen když má čas :frowning2: Víte jak to myslím???
10. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
Kačí a já si teda dupu, ale vždycky to skončí hádkou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Na hlavu si srát nenechám, jenže on bohužel neuzná nikdy chybu...teda občas jo, ale to je výjimka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Jo MArky chápu...přeju pevný nervičky :frowning2: :wink:
To tom je skvělý táta,dokáže být přísný,ale zároveň s malým pořád blnou atd.To,že malý tak krásně usíná,má na svědomí vlastně on,protože on mě držel,abych ho neuspávala
10. bře 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to ti moc přeju a tiše závidím :frowning2: :wink:
10. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Marky,snad se nic nezmění a bude takový i dál. Zatím jsem moc šťastná a vypadá to,že an první pokus sjem se trefila :wink:
A třeba se mučasem dojde,že dělá chybu.Neříkám,že s eúplně změní,ale třeba víc ocení co děláš :wink:
10. bře 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
On oceňuje, co dělám, to zase ne, že ne, ale jak jde o Adýho, tak bych na něj nesměla nikdy zařvat, plácnout, vychovávat prostě nic...jen mu dát všechno co si usmyslí :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Marky no j myslela ohledně Adýho,vím,že jinak si nestěžuješ :wink: A co takhle ho s ním nechta nějakou dobu samotného ať vidí,že nejde mu všechno dovolit :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to je trest pro Adýho :sweat_smile: :grinning: Roman pak zbytek dne prospí a bude nasranej...jak říkám, otec roku z něj nikdy nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.