• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ale abych to uvedla na pravou míru, věděla jsem, že pro něj je vždycky "důležitější" on sám :wink: viděla jsem to u Zdendy, ale přes to jsem do toho šla a nelituju, jen mi vadí jeho přístup :zipper_mouth:
10. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
Tak jsme po jídle a brzy snad půjdeme spinkat :slight_smile: Děkuju, že jste mě tu "vyslechly" :dizzy_face: snad to dopadne dobře...
10. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Marky, určitě to bude dobrý, jsi unavená a Romeo má asi taky svoje dny, hlavní je, že víš, jak na tom jste a nečekáš od něj pro něj nesplnitelné :wink: ostatní se s chvilkovými výbuchy poddá :wink:
10. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
My přišli z oslavy, Anička už byla šíleně unavená, taková ta chvilková krize a musela rychle domů, ale už je dobrá, ona to tak někdy mívá, jak je toho moc, tak potřebuje klid :wink:

teď si přečteme děti z bullerbinu a budou budulínci spinuškat. Už se těším, Jirka je taky grogy, on taky hromadu lidí nemusí a tak si šel na pivo :grinning:

já se klasicky vyloženě přežrala :sweat_smile: ale když to bylo taaaaaaaaaak dobré :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jen Kuba byl ve svém živlu, nechal se chovat a obdivovat a opečovávat, no prostě hromada lidí, to je něco pro něj :grinning: furt se k někomu plichtil :grinning:
10. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
teď ho Anička vysléká a přebaluje a prý mu dá i pyžamko :grinning:
10. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
a Kuba si leží jak starosta a čeká, až ho Anička utře, má nožky nahoře a spokojeně si kecá :grinning:
10. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
teda to je šikovná pomocnice, kluci už jsou v postelích a já už jsem již opět zhnile u pecka a nic se mi nechce, Jirka po mě chce výkony no tak šetřím energy :grinning:
10. bře 2010 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
čus bus
jsem v rac hotě
maryky tak mu řekni že tě sere že nic nedělá a sedí u PC...proberte to konstruktivně
:wink:
já si taky nenechám sáruš přerůst přes hlavu, snažíme se co to dá
10. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
reni,to máš teda pomocnici :dizzy_face:

Luci,tak klidnou službu :wink:
10. bře 2010 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...noc ušla v rámci možností, mám kafíčko i čajíček, páč mám knedl v krku :confounded: Pere se mi první pračka s povlečením a ráda bych ještě jednu, tak uvidíme, kolik mi zbyde místa na sušáku :sweat_smile:

Jo Luci, to je jak mluvit do dubu, ale nějak to dopadne...zkusíme těžkou debatu a snad mu to dojde, i když si myslím, že on ani problém moc nevidí :zipper_mouth:
11. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko,

máme stejné složení pitiva Marky - káva z jedné strany, čaj z druhé :grinning: ale já ji mám proto, že mě bolí hlava - asi z přespání :sweat_smile: :dizzy_face: zapíchla jsem to už před 21 a malá vstávala v 6,45 takže luxus :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni - teda máš to doma dobře zařízené. A kuba je dobrej salámista - nechat se opečovávat , jen zvednout nožky :grinning:
11. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
autor
Simi ahojky...já bych se s čajem nedělala, ale radši se s ním budu ládovat teď, než aby se mi něco rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
holky, tady chumelí, jsou tam už tak 3cm sněhu a furt padá, fuj :frowning2:

jdeme do školky, zatím čau :wink:
11. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
tak to já čajík po ránu můžu - něco teplýho do bříška, to spíš ta káva je pro mě vyjímka :slight_smile:

a Terka mě teda poslední dny štve. Už krásně čůrala do nočníku bobek jsem neviděla v plíně snad od října a včera i dnes se prostě zapomněla a oznámila mi to až když bylo hotovo :angry: :angry: :angry: tak fakt nevím co s ní :unamused: Proč taková změna a krok zpátky? :frowning2:
11. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
Reni zatím čus a sníh nezávidím...i když ani nevím jak je u nás, ještě jsem ani neroztáhla žaluzky :sweat_smile:

Simi nebuj, Terinka je šikulka a třeba se fakt jen zapomněla u hraní :wink:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
No jo ale proč ? nezapomněla se půl roku a teď 2 x po sobě :frowning2: včera jsem to tak prostě vzala že se zapomněla ale dneska,mi to prostě přišla oznámit, že bobek a já tak jdem na nočník a ona je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni krásné zasněžené ráno :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, hnus

ale hlavně že snad příští týden už se oteplí :sunglasses:
11. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
Simi netuším...snad to už bude dobrý :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Marky - je mi jasný :grinning: když takové problémy zatím u Adíka neřešíš :grinning: :grinning: to příjde později
11. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
Promiň zdržení, volala mi mamča :dizzy_face:

Simi zatím neřeším, ale to přijde, hned jak se oteplí. Zatím jsem to nechala, ale začne to i u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
dobre ranko kocky
11. bře 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Evi. Taky ti ty týdny hezky skáčou :astonished: :wink: Kdy budete vědět, co čekáš??
11. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
makak 1.4. idem na velky ultrazvuk tak uvidime ci sa nam potvrdi to pohlavie co dr. naznacil
11. bře 2010 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
A co naznačil?? :wink:
11. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
dievcatko, ale ja mam furt pocit, ze aj druhe bude chlapec
11. bře 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
Marky - tak pak budem řešit společně. taky čekám na oteplení a chci odplínovat definitivně. Plínu max na noc. Jinak ne - tak jsem zvědavá za jak dlouho se nám to podaří

Evit -ahojky - taky Ti tam ty týdny pěkně skáčou :dizzy_face: a doufám, že Vám tu princezničku potvrdí a bude mít velkej bráška malou segru. A jak se cítíš? a jak probíhá těhulkování?

já jdu na velký UZ 23.3 a už se taky moc těším. :dizzy_face: :dizzy_face: vidět po takové době prďolku v plné kráse
11. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
No tak to byste měli krásný páreček :dizzy_face: Já bych druhé taky chtěla kluka, kdybych teda čekala :sweat_smile: :grinning: Půjdeme se oblíkat a nakoupit pečivo. Počkám teda až dopere pračka a pověsíme to a pofrčíme...jídlo tu teda máme, tak opravdu jen chlebík a rohlíčky :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
zolik ahojky.....tebe to tam tiez pekne naskakuje, citim sa fajn, ako keby som ani tehu nebola, zatial som este nic nepribrala, ale cochvila to urcite pride....a ty ako?
11. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky to těhotenství vám závidím, ale tu starost potom ani už ne :sweat_smile: :grinning: Víte jak to myslím :wink: bude to hukot :sweat_smile:

Simi já budu taky doufat, že se nám to podaří brzy a budeme bez plínek :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
my uz par dni skusame byt cez den bez plienky a zatial celkom fajn
11. bře 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Evit - no teď už je mi líp,ale byla velká únava, teď mi dost tvrdne břicho, ale jinak OK, krásně už cítím pohyby, tak si to užívám. :dizzy_face: :dizzy_face:

a váhově už mám 2 kilča možná lehce přes 2 nahoře, ale neřeším to :slight_smile:

Marky -no hukot je slabé slovo - bude to fičák :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.