• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jé Reni tak to tak ynatočím, jdu zapojit dývko, máme ho odpojené.. tak snad to nahraju bo to numím ale melo by to jenom se zapnout čudlík record - ne?? :grinning:
27. čer 2009 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz
jj jen rocord, ale musíš to mít na tom programu :grinning:
27. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Luci ukaž, možná se nechám ispirovat :grinning:
27. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
27. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
čus vopice..co nového? :grinning:
27. čer 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
Luci ta je super, něco takového jsem hrozně chtěla pro Aničku, ale malý by to později chtěl taky a to už by byl pořádně plný pokojíček :sweat_smile: je to tam blbě rozvržené, dveře předělují stěnu tak, že se tam druhá postel nevejde, na druhé stěně okna, ke třetí stěně se nedá dát nic do rohu a jediná čtvrtá stěna vyhovuje, prostě to měl být obývák a ta stěna tam vůbec neměla být :grinning:
27. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
čus Teréz, ty žiješ? :grinning: neviděla jsem tě hrozně dlouho, co Peťko, jak roste? :grinning:
27. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
anky:jj..jen na koni nesedim furt..respektive mám vlny, kdy vůbec..a když jo :wink: u nás furt stejný, přísavka obecná a nevyspim se :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
reni nebuj nejak se to vyřeší..jo díky budu to na tom prgramu mít..

Luciku je hezká , vy si pak budete kupovat rozkládací postel?gauč?
27. čer 2009 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz
Teri tak lepší když je to stejný než horší :wink: ty už sis určitě zvykla :grinning:
27. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
ty jo viš co nehcápu já sii pripadám že sem nakonu furt vystaveá,a co tepve kdybych mela 45tis príspevku to je mazéc :sweat_smile: :grinning:
27. čer 2009 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz
autor
Pomoc!!! Ten můj ďábel tu řádí jak v pravý poledne a to prosím spal jen 12:45-13:30 :astonished: stojí u linky, otevře dvířka, pracně to obejde z druhý strany, třískne s těma dvířkama a řekne "bu" :astonished: no a jak mu mám říct, že to se nedělá, když on se tak nevinně podívá, jako že on ne a mě cukají koutky :zipper_mouth: :grinning: Ten mě zničí...a to nemluvím o tom, že jsem si zase hnula se zádama :cry: a nasral mě Romeo...šla jsem koupat malýho a on mi říká, ať ho nekoupu, když mě bolí záda...no vystartovala jsem, že musím a že o tyhle jeho chytrý rady nestojím...chápete, to?? kdyby se radši sebral a šel ho vykoupat!! :rolling_eyes: no teď se sebral a šel k mamince na ovar :grinning: aspoň ho nevidím a mám od něj klid, páč jsem zase vytočená na nejvyšší míru. Jdu zkusit uspat hada, nebo mi z něj hrábne. Pak sprcha a spát...dneska už chci klid :pensive:
27. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
anky: jj, jde to..a dneska se koooonečně vyspim..tak jsem si dala stříček vinnej :slight_smile: ale už jsem asi 3týdny nachcípaná a nemůžu se z toho vůbec vyhrabat...
27. čer 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
jj Jiři, tohle mi připadlo právě jako dobré řešení, je tam hromada úložného prostoru a nezabere to tolik místa, navíc to můžou mít jako malou sedačku :grinning: asi do toho půjdem, mají to tady v břeclavi :wink:
27. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
georgine: tak já napíšu za minutu i 15 příspěvků, to bude asi tím :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
no to asi jo.. ses prste rychlík.. jako já s mým kontem příspěvku sem úplný slimák.. :grinning: ty brdo maldej Petko bude mit za nedlouho 2 roky toje mazec
27. čer 2009 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz
georgine: já jsem hlavně podstatnou část udělala v těhu, to jsem tu fakt někdy od 25tt seděla denně furt, páč jsem neměla jinej program...ale taky mě těch 45tis. docela vyděsilo..tak jsem koukla na kristu, a ta má 54tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Marky, to je malý vykuk, duracell II :grinning: a tatínek, je to chlap jeden pohodlný, to ho fakt nemůže napadnout, to je vysoká matematika, že by mohl přiložit ruku k dílu :sweat_smile:

Jiři já mám rovných 16 000, teda teď už +1 :grinning:

Teri ten bych taky dala, ale ještě chvilec musím vydržet, jak budu mít dobré krevní testy, tak to hned oslavím :grinning:
27. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
ty vole to je mazec a ta má ješte menší dítko a jeste je tehulína a taky admin to je na koni imrvere furt :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz
holky..já jsem kaput, piju druhej střik a už sotva čučim :stuck_out_tongue_closed_eyes: já fakt nevim, kdy se nám to spaní zlepší...moc s tim nepočítám..já když spím celou noc, když ho maj naši...tak jsem snad ještě víc v prdeli :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz
market chlapi jsou na zabití..někdy :wink:
27. čer 2009 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz
malý si právě sedl Aničce na klín a vyvalil se na ni :grinning: tak nevím, aby ji nezlomil, on má 11kg a ona 15 :grinning: a to je mezi nima 3,5roku rozdíl :grinning:
27. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
a jaké máš vyhlídky třeba od mudry nebo tak??
27. čer 2009 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz
anky: ty voe, Tygr je jak staženej králík...nemá ani 10kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
to je mazec ale reknu ti Reni že u nás je to stejné ondra má 16kg a kubik 11necelých a jako taky ho pěkně terorizuje že ho docela omezuje.. Ondra je vesti a stejně je chuděrka
27. čer 2009 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
Terez ono to přijde :sweat_smile: jednou :wink: jedno se zase vyspíš, ale kdy to bude, to je otázka :grinning: Náš malý spí celou noc, tak já asi neporadím :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
ty brdo terez samá ruka,samá noha :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz
anky: no to nevim, páč za měsíc v jediný dva dny, kdy se můžu vyspat, budu vstávat v 5 :rolling_eyes:
27. čer 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
geor: spíš samý žebro :sweat_smile:
27. čer 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
jiři postel kupovat pro nás nebudem jen ji přešoupnem
hoj terko
27. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.