• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ja uz tiez pekne citim mimi, pri druhom tehu som zacala citit o dost skor

tiez som velmi zvedava ako to zvladneme po porode
11. bře 2010 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo holky, bude to fičák :grinning: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Evit - a jak dlouho cítíš pohyby, od kterého tt?
11. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Miluju když někdo udá číslo a pak ho nebere :angry: :rolling_eyes:
11. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Tak konečně...zítra budou nový dveře na auto (po tý bouračce) tak se těším :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, snad se máte všechny dobře :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
a taky vám trochu prolézt fotky :grinning:

Simčo, máš už fakt krásný bříško :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
nikdo nikde, tak zajdu později, hezký den všem
11. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
čau kočky, tak jdu s kubíčkem 24.3. k zápisu do školky :grinning: se z toho picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takové mimino to je, úplně si vzpomínám, jak jsem šla s Aničkou a už frčím i s Kubou, skoro mi slzička ukapává :sweat_smile:
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Janinko berunko ahoj :dizzy_face: já si uvařila kafo, Jirka si vzal dovču, ráno prostě nenastartoval auto :sweat_smile: asi exla baterka a to má jet pro matraci :angry:

zítra jdeme s Aničkou na nefrologii, tak držte palečky, ať už je to všechno v pořádku :pensive: budou jí brát krev, musí načůrat 5 zkumavek a budeme kysnout 3 hodiny na UZV, takže zítra o zábavu postaráno :sweat_smile:
11. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
zolik od 14tt take tie bublinky, od 17tt kopance
11. bře 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoky holky,já únavená jako vždy...ani net semi zapínat nechtěl :frowning2:
11. bře 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
AHOJ
janičko sluníčko čáááu choď častěji babucho jedna
evi koukám jako puk my furt bojujem na nočník si sedne tea ale opačně a jen oblečená, jinak řev
11. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
kačí tak jdi spát, Dabídek je takovej spáč
11. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
u nás se už taky přes hodinku spinká, takže za chvilku to bude spíš na vstávando.

No ještě nějak zvládnout odpoledne a pak službu přebírá tatíneki :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - ahojky, to je dobře že se občas ukážeš. choď na nás mrkat častěji :wink: :slight_smile:

Evit - tak to jsme to měli stejné - od 14 bubli bubli a pak už kopanečky

dneska ráno jsem dostala solidní dardu do pupíčku, tak mě prďolka hnedka po ránu potěšil že se ozval :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
U nás je spánek nějak na pikaču...to ta dementní rýma :rolling_eyes: Snad to není navěky :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
luci my nocnikujeme od 10. mesiacov, mne sa uz maly do plienky vobec nevykaka, proste nechce, asi mu to vadi
11. bře 2010 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak už i na mě něco leze, jsem fakt nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chce se mi spát, bolí mě hlava a celkově to stojí za houby :confounded: No udělám si čajíček a budu si hrát s Adým tak jako z dálky :sweat_smile:
11. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak za chvilku pojedem k mamči,bo jdu zítra plesat,tak se moc těším až uvidím bývalé spolužáky..no jen jsem zvědavá zda tam neusnu :grinning:
11. bře 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí tak si to moc užij :wink:
11. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Užiju,jen musím vymyslet co si obleču...no spíš otázka je do čeho s evejdu..od lońska jsem přibrala :grinning:

A ty se brzo uzdrav :wink:
11. bře 2010 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Děkuju, snad bude brzy dobře :slight_smile: Pak fotni, v čem půjdeš plesat :wink:
11. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Jo sestřenka určo bude mít zase foťák :wink:
11. bře 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
No holky :astonished: skoro třetí strana!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dobré ránko...my si dneska přispali, i noc docela šla, ale co nejde jsem já :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolí mě v krku a spouští se mi rýma...no mám toho plný brejle. Tak už zase čajíčkuju a budu celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupím si citrony, ty jsou lepší než citronka. Navíc musíme do města, tak se mi teda nechce, ale musíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím do lékárny pro antiko a měla jsem si jí nechat i píchnout, ale to nechám až na pondělí, páč to už by bylo na mě dlouhý, je to všechno rozmrcasený po různých částech města :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nevím, co udělat k jídlu. K večeři dojíme to kuřátko a k obědu asi jen polívčičku s krupičkou a mrkví :slight_smile: Jo a mám nad rtem jebáka jak brno, normoš nateklou půlku tlamy...fakt kočka :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
čuska kočky, od včera mám děti vyexpedované u mamky, tak se věnuju účetnictví a Jirkovi..a teďka zase účtu..tak se zatím mějte..jak toho budu mít plné kecky tak se stavím :grinning:
12. bře 2010 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz
JSEM tu a tady to vázne :sweat_smile: ve 102,30 jdu na školendo tak se stavím až večer.. pááá kočky a kecejte :sweat_smile:
12. bře 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz
autor
My jsme taky doma. Všechno vyřízeno, tak snad bude klid :slight_smile: Za chvíli dáme polívku a půjdeme spát :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
tak my dorazily z plavča pojím dám si vanu,cafe a frčím na tupperware :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
my přijeli z nefrologie a super, vyýsledky ok a už tam nemusíme, huráááá :grinning:

Anička při odběrech krve ani nekvíkla :slight_smile: jsem pyšná matka :grinning:
12. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
hurá to je super zprávička renat tak tovečer oslavíte ni?
12. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.