• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no to asi jo Luci :grinning: mám z toho velkou radost, před dvěma lety měla na ledvinách jizvy a nebylo to moc dobré, ale jizvy jsou pryč a všechno je v pořádku :grinning: asi to večer s Jirkou zapijem :wink:
12. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
já s váma dám si šáňo..... :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
jééééé, to bych si taky dala, asi se stavím :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak jooo dámdo lednice...až dojím polívku
12. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Lucinko já mám takovou radost, že ani nevíš :grinning:
12. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
dovedu si to představit...to asi každá máma.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
za chvilku dám spát šušniflintu a pak budu uklízet, k obědu jsem přinesla grilované kuře a bramborový salát :wink: bylo to žrádelko
a dneska to tam frčelo, jen jí vzali krev, šli jsme odnést moč a na ultrazvuk a pak zpátky k doktorce a zabralo nám to jen hodinu :grinning:

pak si Anička za odměnu dala gyros :grinning:
12. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
a jak jste si zaplavali Luci :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jirka hlídal Kubu, dvakrát přebalil, postaral se moc dobře, taky ho musím pochválit :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
my fajně akorát po 2nočních vstávát v 9ráno je maras.ale už jsem fit
dala jsem si coupel :wink:
12. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
hany je taky na jedničku co se týče Sáry..... teda až ted, sem tam zmákne nádobí uvařit...akorát nevidí to co já...ale to toleruju :sunglasses: :grinning:
12. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
to zase po něm nemůžeš chtít, i tak je dobrý, jak to zmákne :wink: ale víš co je zajímavé, že když je na mateřské ženská, tak i když chlap přijde z práce, tak ženská nepředá dítě a nejde si po svém, ale chlapi jo :grinning: jak přijdeš z práce a vyspíš se po noční, vem si dítě :grinning:

neříkám že všichni, ale u kamošky to tak fungovalo, taky zdrav. sestra :wink:
12. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
tý reni v poho, hany mi dává malou večer, když chce na pivo, ale to je tak hodina dvě..než koupem a jíme...takže pohodka
12. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak to je fakt vzorný otec :slight_smile:

ještě jsem zapoměla :grinning: byli jsme s Aničkou na zastávce a stál tam kluk a holky, kluk takový silnější, tak 16let :wink: takové volnější rifle a omuckávali se tam.
Tomu klukovi tak stálo pérko, holky, mě se chtělo hihňat, to se nedalo přehlédnout, nadzvedávalo mu to bundu, zrovna ji měl tak akorát, že ji pérko nadnášelo a on si ho ještě tak nenápadně zkoušel dát dolů, ale vypružilo se zase do pozoru, no paráda :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
tývole renat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
ty raz za uherák vyrazíš mezi lidi a hned takové story :grinning:
valím se oblíkeat musím na poštu poslat chůvičky
12. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Reni nádherná story s erekcí :grinning: :grinning: :grinning: A gratulujeme, že je Anička v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

My si dáchli a půjdeme zase do krámu, neb jsem blbec zapomněla na mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale pohoda, nadejcháme se čerstvýho vzdoušku :slight_smile: Romča se tu mihnul a zmizel, tak máme volný den :dizzy_face: :grinning:
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Tak jsme byli pro mlíko a stavili se na pokec v krámku...jen jsme tam vlezli, tak volal Romeo, kudy že má jet :rolling_eyes: holky, sice ho miluju, ale je to vůl!! :rolling_eyes: On někam jede a ani si nezjistí jak se tam dostat?? to může udělat jen chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme frčeli domů a jsem tu na netu a na mobilu :rolling_eyes: Až se vrátí, tak ho asi zabiju :angry: No mám z něj fakt dost :sweat_smile: :grinning:

Malej si krásně hraje, tak mám radost :slight_smile: Oloupala jsem si brambory na kaši k večeři, tak už se dneska nepředřu. Kuře je upečený, brambory pak jen uvařím a uhňácám kaši a bude to :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
dobré odpolko berky,

Reni, moc gratuluju k super výsledkům. Je to paráda, že je malá v pořádku a byla teda statečná kočička :dizzy_face: :dizzy_face: odměnu si určitě zasloužila a vy to šampíčko za nervíky též :dizzy_face: takže připijte na zdraví-

Ad story s erekcí :grinning: :grinning: :grinning: hold mladá bujná léta, dopřejte to chlapcovi, holčina se u toho i vznášela :grinning: :grinning:

Marky -ať se brzo uleví

No a já dnes měla čuper den. Byla jsem s holkama z snažíme se od října na výletě v Brně - mají tam výstavu pro děti, veletrh celkově nic moc. Ale banda holek super. Bylo to bezva pokecando, výbornej obídek a celkově pohodový a odpočinkový den :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
Simi super, že sis den tak užila :wink: A tos byla sama, nebo s Terinkou??
12. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Sama, Terka je u babičky a manžel dělá doma světla - v kuchyni a děcáku. Ha ha, takže odpočinek jsem dnes měla já :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
No tak to je super :wink:
12. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
jj. byla to taková rychlo akce ale stála za to, ještě te´d ze mě srší pozitivní energie a naprosto mě to po těch vyčerpávajících dnech nabilo :dizzy_face: :dizzy_face: prostě už jsem něco takového potřebovala.

no a co ty? jak se cítíš? koupila jsi si citronky a už se léčíš? a co Adík tomu už je líp? :dizzy_face:
12. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
To je moc dobře, že sis tak odpočinula :dizzy_face:

Já na citronky zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hold čajíček s citronkou :sweat_smile: ale drží se to ve stejných mezích, což docela jde...lepší než aby sr to horšilo. Adýsek je stabilně uchrchlanej, i když už naštěstí nechrchlá tak často, ale furt to stojí za to. :confounded: Ale teď je největší boj s rýmou, ta nás trápí i v noci jak mu ucpává nosík, ale statečně bojujeme :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
Tý jo holky, tady je dneska natřískáno :sweat_smile: Romča se vrátil s novýma dveřma na auto a je nadšenej jak malý dítě :sweat_smile: i když teda už usíná na gauči :grinning: Dali jsme si kaši a kuřátko a lahoda to byla :dizzy_face: teď už jen spinkat...snad půjdeme brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj
tak u nás zase boj
byla jsem u kámošky na tupečku a říkám hanymu že do 19 max 20h jsme doma, samo že sedm hodin se oblíkáme že končíme a telefon řvalna mě že kde to sem že kámoš na něj bude v hospodě čekat na pivo sám........že je semnou domluva a jeb s telefonem.....
to posral, ciknla jsem segře byla doma do 10 minut pán si odešel a nechci ho ani čut....
ráno písnu vzkaz co a jak a seru ho..... :angry: :angry: :angry:
12. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
Luci ty si taky nevybereš, co?? Chlapi jsou stejně neřádi :rolling_eyes: Normoš mě v poslední době vycucává víc, než ta Adýho nemoc...asi se musím zase sbalit a jet k našim, ať si odpočinu, jenže to plánujeme až na květen, mamča si teď volno vzít nemůže :frowning2:
12. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
JO JSOU :frowning2: všichni
jako chápu že potřebuje si od malé spočnout přece jen ted ty šichty mám nasekané , ale odsud posud
12. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
Luci by mě zajímalo, od čeho spočívá ten můj :rolling_eyes: ale to už jejiná :sweat_smile: tady potřebuju spočnout já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.