• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No nic, jdeme chrnět. Ráno musím do lékárny, nemám sprej do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tož dobrou
12. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
čus bus hlásím se z racgoty už mě to fakt neba, jedu jak bulhar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 06:19  • Odpověz
chuďatko malé, ani se nezastavíš :frowning2:

my vstávali v 6, radost až na kost, děti opět usoplené, no prostě školka :sweat_smile:
13. bře 2010 v 06:56  • Odpověz
no renat fakt ne ted den, zítra taky v pondělí noc středa čtvrtek den...jako lahoda..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
autor
Hoja...u nás nox docela příjemná :dizzy_face: Už jsem to potřebovala :slight_smile: Dopije kafe a frčíme do tý lékárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luco drž se bobku :wink:
13. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
dobré ránko,

teda Reni, to snad ani není možná 2 dny školky a zase sopliska, to je fakt na palici.

Luci - vydrž máš toho fakt hodně :unamused: ale až bude teplíčko a hezky hnedka bude líp :slight_smile: :slight_smile:

marky - super, že jste se konečně vyspinkali. U nás noc taky výborná od 20,30 do 7 hod v kuse. Takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

i nočníkování se začíná zlepšovat, tak snad to byl opravdu jen výkyv z nachlazenííí

a hurrrrrrrrrrráááááááááááááááááááááááááááá po téměř 4 letech nesvítíme v jídelně lampou, ale máme přidělané světlo a světýlko v pokojíčku je už taky vyměněné za nové :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Ahojky Simi, jsem ráda, že se to u nás zlepšuje a gratuluju ke světlu :grinning: :wink:

Máme za sebou tu lékárnu, malej už má v sobě Mucosolvan a já sprej :sweat_smile: :grinning:
13. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Tak už vařím krupičkovou polívku a k obědu budou hranolky a přírodní kuřecí plátky, takže dneska bez práce :dizzy_face: :sweat_smile: Jen by mě zajímalo, v kolik vstane živitel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Luci a co Hans??
13. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Simi tak to závidím, to u nás se světlo v kuchyni stále nekoná :angry:

Jinak se školkou se to dalo čekat, hned jak jsem první den přivedla Aničku, tak tam bylo několik dětí, kterým visely nudle jak šráky :angry:

jinak u nás se vaří polívčička, k obědu budou smažená kuřecí stehýnka a kuřecí jatýrka s br. kaší a salátem z čínského zelí :wink:
13. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Marky, to bude dobrý obídek :dizzy_face:
13. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Luci a ty šichty teda mazec :confused:
13. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Reni ty nudle vám nezávidím :confounded:

Obídek bude fajn, těším se :slight_smile: Polívčička je hotová, za chvilku si s Adým dáme a pak někdy snad vstane R. a my půjdeme spinkat...oběd bude až po spaní :slight_smile:
13. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Marky, já se stavím na obídek jo? mňam, zní to moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni - já se téhle situace tak bojím a to jdeme v dubnu k zápisu. Teda nevím přesně kdy ale v dubnu by tu měl být zápis, tak to j deme zkusit :slight_smile: a bojím se, že v kolektivu budeme taky furt na hromadě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme co nás čeká.

A co vaříš Reni?

já dnes jen něco light,když se budeme odpolko cpát na oslavě
13. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Simi zkus to, třeba něco zbyde :grinning:

A školka to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
marky nic došel jak já spala, takže dneska si povíme ten včerejšek
neserte s obědem jo? já mám místní menu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Luci zas dobrý, že ti někdo uvaří :sweat_smile: :wink: A dej vědět, co doma :wink:
13. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
no to jo---ale malé porce noooo
jj písnu alem večer po šichtě jedu na plíny a jídlo do tesca
13. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Luci a co vám dneska uvařili? :grinning:

Simi já dělám smažená kuřecí stehýnka a smažená jatýrka a br. kaši a salát z čín. zelí :wink:

Já jdu s Kubou k zápisu teď v březnu :sweat_smile: ale bacilujem už s Aničkou, tak jsem zvyklá a možná že bude Kuba díky nynější imunizaci už odolnější :grinning:
13. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
dnes se nám tu už vystřídala celá rodina :grinning: byl tady Jirkův nevlastní brácha, jestli se to tak dá říct :confused: pak tchyňka a teď děda tchán :grinning:
13. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
ahojky holky,jdu vás jen pozdravit a dospávat včerejší ples.Už jsme i od mamči doma...včera bylo báj,hezky sjem si trskla...oznámila sestřenkám,že čekáme a prostě pohodka večer :dizzy_face:
13. bře 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz
Kačenko a kdy jdeš na UZV? :wink:

škoda, že zase rýmujeme, už jsme mohli řádit u nás :frowning2:
13. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
renat filé ve vajcu či co a br..kaše a na polívku kulajda
13. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
krásné odpoledne kočičky, Kubíček se před chvíli vzbudil, dal si polívečku, pak požužlal smažené stehno a teď řádí s Aničkou v ložnici

Jirka mi tu zařezává u televize, právě se setmělo, asi bude pršet a já si uvařím latté :dizzy_face: budu si šlehat mlíčko, tak snad nezaserkám celou kuchyň :grinning:
13. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Reni,k dr. půjdu asi v pátek...už se děsně těším :dizzy_face:
13. bře 2010 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...my si tu vegetíme a je nám hej. Romča teď odjel, jinak bych se sem nedostala :grinning: Tak hezký večer a zkusím ještě nakouknout :wink:
13. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj.
Luci vydrž bude lépe. Co jsi koupila od Tuppru. Mě ted došel balík se 3 věcičkami.

Musím letět
13. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Musela jsem s Pavlou do vody.
Jinak budujeme jak o život. Instalatáři a elektrikář tento týden dodělají co mají. Zedník dočistí co má a vletíme na podlahové topení a zalijeme betonem a budeme čekat než všechno zatvrdne.
13. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak malý už je nachystaný na spinkání...jo a normálně sjem zjsitla,že malý má částečně venku jednu pětku..už docela dost....jsem si říkala,proč si furt sahal do pusinky.....
13. bře 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
marti ultimu dvě misky, pak ty 4 fresh či co jsou ted v akci takové růžové a už nevim :grinning:
holky valím spát at ráno vstanu
13. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Holky odkud holky objednáváte?
13. bře 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.