• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ahojky,mame se dobre a leti to hrozne rychle :grinning: :grinning: nejake dalsi novinky tady???
15. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
jééé Luci, to je škoda :sweat_smile:

Kristy a kam jsi dala fotky? :confused: :sweat_smile:
15. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
smazala. pridam az to bude zamcene. jinak mam foto na Facebook...
15. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
kristy, tak to jo, já jdu koupat bandu a dám je spát, nebo už mě z nich picne, furt se pošťuchují, draci malý :astonished: :grinning:
15. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
tak pojím a valím na boxy je tam harakiri :grinning:
15. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
ahojky Kristy..no už to tak bude no :wink:

A jaký máš facebook?Pošli mi do IP :wink:
15. bře 2010 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
čus krásky.. jak pak je při večeru.. Čauky Kristýý.. jak je.. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
dobrou :wink:
16. bře 2010 v 00:34  • Odpověz
tak budíček před šestou a to jsem šla spát po druhé :pensive: Kuba si hned po ránu střihnul scénu na ránu :angry: no prostě úžasné

k obědu bude kapusta s bramborama a opečeným kabanosem :wink:
16. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás noc půl napůl...k ránu sebou Adý furt házel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíme na poštu, tak jsem nadšená a oběd jsem řešit neměla, ale ten chlap, co si říká můj manžel, neuklidil ze sporáku rajskou do lednice, tak mám max jen uvařený těstoviny v lednici :rolling_eyes: Mám chuť ho zabít :angry:
16. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
u nás noc normoš,ale já opět unavená.

My budeme mít jelítkový prejt s bramborama
16. bře 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás noc dobrá. Jedno vzbuzení o půl desáté a pak chrupkala až do půl sedmé. Takže spokojenost. Jen mě bolí kebule, tak zase trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a včera jsem byla celý den vypomoct Mateřskému centru na jarní bazárek oblečení. A rovnou jsem tam Terce a hlavně miminku fajně pokoupila. takže max spokojenost. Věcičky nádherné, většinou značkové a za hubičku :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Kači, to budete mít dobroučké :grinning:
16. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Simi tyhle bazárky vám závidím, tady nic takového není :confused:
16. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
Reni já jsem taky z toho našeho bazárku nadšená :dizzy_face: I když nenakoupím, tak malej si pohraje a já pokecám fajně :sweat_smile: :grinning:
16. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Marky, to je nejlepší, pokecat, dobře nakoupit a ještě spokojené dítě, to je ta nejlepší kombinace.

U nás jsou klasické bazary, ale v poslední době je tam hromada lidí a dostanu se tam jen bez kočáru, je to v prvním patře, pak je tam jeden v přízemí, ale taky bývá kvalitně přebraný, ty bazárky co tu byly a dalo se v nich výborně nakupovat, jsou už zrušené :confounded:
16. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
já bych potřebovala pro Kubu mikču s kapucí, nějaké veselé barvy, za dobrou cenu :grinning: kukám na mmb, ale když to objednám, nechci jen jednu věc, to se pak nevyplatí s poštovným, ale většinu tam pak už není nic, co bych k tomu přiobjednala :angry: :grinning:
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Kači- ahojky, jak je těhulko, a kdy bude kontrola, nebo mi něco uteklo? :confused:

REni tady je ten bazrek jen 2 x do roka - vždy na sezonu - teď je jaro, léto a v říjnu bývá podzim, zima. A je to dobrá věc pro všechny. Jen maminky se pak v MC usmívají a říkají, to je naše, to jsme nosili my :grinning: :grinning: hold Ústecká obměna :grinning:

Ale neber to bodyna zn. st. Oliver, scramp atd místo za PC za 180.- 200,- tak za 30- 35 kč a přitom jsou fakt jak nová, protože ty mimča to nezničí :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Včera jsem Terce jednu koupila, červená sytě, je i na kluka. za 45,- Kč, fotnu ti jí. Nutně jí nepotřebujem, máme jich fakt dost, tak kdyby se Ti líbila, klidně přenechám :wink: :wink:
16. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
No taky mě štve,že tu nic takového není.... :unamused:
16. bře 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
Simi na kontrolu jdu v pátek....a jinak jsme furt hafec unavená a taky když mám prázdný žaludek tak s emi pěkně navaluje
16. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Simi fotni :grinning: :wink: ráda kuknu :wink:
16. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Kači, to chce k posteli aspoň piškotky :grinning: to prý měla naše mamča, jak rozlepila oko, hned si šoupla piškot do pusy a bylo to lepší :grinning:
16. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
To tady ten náš bazárek je anglická moda, takže Next, Adams apod. Musím říct, že za ty peníze si raději koupím takhle nošenou značkovou věc, ta kvalita se fakt pozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: A paní navíc nerozlišuje značky, takže i Next tam nakoupíš za super peníze, narozdíl od MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
No jako ono to není jako po probuzení,ale prostě když mě dřív normoš jen bolel žaludek či jak to říct,když jsme měla hlad,tak teď se mi navaluje...jo ale včera mi bylo zle celý den,ale spíš od nízkého tlaku
16. bře 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Reni, už nabíjím baterku do foťáku, jediné co by jsi musela, je vyměnit šňůrku u kapuci, je růžová :wink: ale jinak na ní nic dívčího není. A paní to tam měla zrovna po klučíkovi :slight_smile:

Kači - tak šup,napapat, aspoń po troškách něco malého, a v pátek držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky moje milovaný :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
no nazdar Forrrrrrrrrrr - konečně jsi k nám zavítala. Přicházíš sem taky jak roční období, tak 4 x do roka :grinning: :grinning: :grinning: ale vítej, vidíme tě moc rádi. Jak se máš?
16. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Simi a jaká je to velikost? :wink: Ale dětičky budou tak stejně velké, takže to bude ok :grinning:

Marky, u nás taky, když narazíš na něco takového, tak tam není next předražený, ale kápneš na to opravdu vyjímečně, protože je to beznadějně přebrané :sweat_smile:

A je fakt, že třeba už vůbec nenakupuju u větví, protože to vyjde stejně draho jako značkové oblečení :angry: a u některých kusů i nové značkové, když si vezmu že next mají třeba 5 triček za 510, tak když to rozpočítáš, kde bys u větví za takovou cenu koupila kvalitní tričko? :grinning:
16. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
No nevím, já to brala podle oka.Kolik Kubík měří? :grinning:
16. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.