• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Nazdárek Verči, ty žiješ??? :grinning: Co kluci a co ty, jak se vám daří a co děláte? :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Simi nosí 92, ale ta je mu tak akorát, takže už nakupuju 98 :wink:
16. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Je to značka - Kimi a vel. uvedená 104 ale typla bych spíš kolem té 98 :wink:
16. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
no máme se nějak dost strašně-Když jsme přečkali zimu bez chřipek, tak kluky chytla hnusná střevní chřipka a ted neštovice
16. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Kačenko, gratuluji k těhu at jste oba v pořádku.Vyšlo ti to hezky hned na počkání :grinning:
16. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Simi, tobě už svítí půlka tedy to letí :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
ty jo, Veru, tak to máte opravdu veselo :frowning2: jsou hodně flekatí klučánci? A mají i horečky? :confused:

Simi, tak to by bylo super, tak pak to foto a případně se domluvíme :grinning:
16. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Renčo, Kuba nemá téměř místo volné na těle a 40 horečky.
16. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Začal Jiřík a přesně po 14 dnech se osypal Kuba. Takže už jsme nevytáhli 3 týdny paty z baráku
16. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
For - no tak to máte doma šrumec a jak to klučíci zvládají? chudáci bobini, se to na ně teda pěkně nalepilo.

No a na mě se nějak fofrem lepí ty těhu týdny :grinning: jj. letí to.
16. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Verunko moc díky...no vyšlo to hned no :wink: :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem to dočetla - chudáci. To je teda pech :unamused:
16. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Veru,vy si teda užíváte :frowning2:
16. bře 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Jinak u nás pohoda, byli jsme u zápisu do školy takže v září Jiřík šupajdí. Kubu bzch chtěla dát v lednu do školky, ale nestihneme zápis
16. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Chudáčci malý, tak ať je brzy líp :wink:

Veru a co manžel, ještě hledá poklady? :grinning:
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky kočky!!!
u nás noc na ho.no, páč jsme byli co 2 hodiny vzhůru, nevím, co to na mě zase probuje, ale jsem ko :unamused:
Od rána lítám, dostali jsme recept a v jediné ústecké lékarně jsou mi ho schopni namíchat :angry: , pochopitelně, že jsme objeli všechny a tahle byla poslední :angry: , ale podstatné je, že bude mast :wink:

Ahojky Verunko! No to je dost, že k nám taky zavítáš :dizzy_face: , ráda tě vídím :dizzy_face: a kluků je mi líto, přeju brzké uzdravení :frowning2: .... ale budete to mít za sebou :wink:
16. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Jé Veru, Jiřík ještě nechodí do školky? Já myslela, že jo :wink: Já jdu k zápisu s Kubou za týden, ale přijde mi to uvalené, on je ještě takové prtě, ne velikostí, ale celkově :grinning: sice se slušně rozkecává, ale spíš opakuje a používá pořád stejná slova :grinning:
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
No fakt děs, ale nějak to přečkáme no nic jiného nám nezbývá. :slight_smile: Ani jsme nebyli u doktorky, jen jsem jí to volala tak mi hlavně kladla na srdce nemazat tím tekutým pudrem.I když se to vždycky dělávalo
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
ahojky Dani - my tuhle noc měli včera, taky jsem byla Ko a pak mě bolela celej den hlava a dneska to pokračuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím co s těma bobešama je, mají teď nějak moc často výkyvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na co máte tu mastičku? na kůži Adíkovi?
16. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Reni, Jiřík jde už do školy :slight_smile: do školky půjde Kubík
Dani a recept na co? Jste marodi?
Jéééé Veru, no jo, on je Jiřík vlastně srpnový, já to beru podle Aničky, ona je až listopad, tak automaticky jde až další rok, tak mi to nedocvaklo :grinning: musím si poskočit :grinning:
16. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Reni, hledá poklady stále, už má zase nějaké připravené kam se vydá. Jinak s Kubou to máme ještě horší, pár slov říká, ale žádné spojování tedy nic moc ne. Nočník nám taky nic neříká tedy, jen když je doma nahej, jinak ne
16. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Simi a Dani ani nemluvte, já mám dneska za sebou necelé 4h přerušovaného spánku, šla jsem pozdě, což je moje vina, ale proč ten kluk teď vstává před 6 a sleze z postele a kvičí na mě, ať jdeme, to fakt nechápu :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
for - cože už do školy, to je mazec, to letí :confused: :confused:

a Kubík to vychytá s létem, půjde jim to čůrání líp, až budou moc lítat nahatý. A mluvení se taky poddá. Chce to čas, ne každej je mluvka :wink:
16. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
No Jiřík už se těší hroyně, chodíme na logopedii kvůli mluvení, ale to jim ve škole jako nevadí, těch dětí je tam mraky co mluví špatně. Jo a jinak jsou kluci oba leváci, to se jen tak nevidí :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Veru, Kuba by na nočník i jo, sedne, tlačí jak ďas a nic, pak si odejde a už můžu utírat :grinning: takže i když by chtěl, tak to nejde :grinning:
Jinak Kuba spojuje, ale je to furt dokola to samé, sice přidává slovíčka, jde vidět, že se mu jazýček rozvazuje, ale já ho furt srovnávám s Aničkou a ta v jeho letech byla ukecaná, mluvila normálně ve větách, všichni jí rozuměli, uměla malovat, plenky už dávno neměla, celkově byla vyspělejší :grinning: no prostě ženská :grinning:
16. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jo to my se vyčůráme na nočník,ale ještě si enřekne....jinak my už se též pomalu rozmlouváme..jako není,pápá,papat atd
16. bře 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz
O spánku mi nemluvte, jsem poslední 3 týdny naspala tak 4 dny. takže jsem svěží jako blázen. Jo a s těmi neštovicemi mi řekla mudra, že když je má tak silné, tak si prý tím vybuduje velkou imunitu jako posílí
16. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Veru, náš Kuba je taky levák :grinning:

Veru, Jiřík se za tou kabelou ztratí, oni jsou takový drobci jako naše děti a když si představím Aničku s kabelou, tak se musí zlomit.
Je fakt, že Jiřík je trochu větší jak Anička, tak to asi nebude takové, ale i tak je to prča :sweat_smile:
16. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.