• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj snad počasí bude fajn
16. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
No má být, tak uvidíme, jestli nekecají :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
jo to bych chtěla vidět 18C, to bude 9C morava a 9C čechy :grinning:
16. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
tak Kuba si dal 3hodiny spánku :grinning: aspoň jsem stihla dovařit oběd, nakoupit a uháčkovat kus šály :angry: ale má rozhodně lepší náladu, než včera, tak asi zajdem k našim na kafe, ať mají dětičky radost :grinning:
16. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
renatko teda ty furt jen štrykuješ
16. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Luci furt, mám toho zase hromadu, ale kdybys chtěla pro gojgulku jarní nebo nějaký baretek, tak si řekni, ráda jí něco uháčkuju :grinning:
16. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
volala jsem s mamčou, švára vycházel ze záchoda a zamotala se mu hlava, tak má vzadu v týle tak 4cm ránu a taky nějak drclé čelo, on má tu roztroušenou sklerozu a píchá si nějaké protizánětlivé injekce, mívá po nich horečky a nebývá mu dobře, včera si píchal, tak jestli to má souvislost, uvidíme, jdeme k našim na kafo a uvidíme, s čím přijedou z chirdy :frowning2:
16. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
borok reni tohkle ted doagnostikovali sestřence má 30 let....maras.... :confounded:
snad to nic nebude
valíme ven páá o a baretek chci...večer písnu předtsvay :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
tak mu to doktoři vysvětlili :grinning: když čůrá a stojí, tak se mu odkrví mozek a proto se mu pak točí hlava, takže si má radši sednout, že to tak chlapi normálně mívají :grinning:

má zašitou hlavu, kolem hlavy čelenku :grinning: no až půjde do práce a dozví se chlapy, že to neustál při močení, tak bude asi prča :grinning:
16. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
NO Reni jako maras, ale je hezký jak to umíte přehodit ve srandu a až to poví chlapům v práci, tak sebou seknou o zem taky ale smíchy :grinning:
16. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
tak Kuba mě poslala s kapustou do kchelu :grinning: ani brambory, pokud možno samotný kabanos, tak mám naloženou čínu, tak mu udělám dušenou verzi s rýží a bude :rolling_eyes: dareba malý mlsný :angry:

Simi, teď bude při čůrání sedět, aby se nezmrzačil :wink:
16. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
a budou chodit s čelenkou všichni :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
já kapustu taky nerad..ale jenom tak lehučko spařenou s kobzolkem to já můžu :grinning:
16. bře 2010 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
já kapustu rád :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
já kapustu nerad, když tak prolisovanou přes nějaký maso, stejně jako Kubík :grinning: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
holky, nevíte někdo o nějakém pěkném hotýlku, penzionku nebo tak? ráda bych vyrazila s manžou někam na víkend, když letos nejedeme k tomu mořenku, už je ten shon moc dlouho a ráda bych relax víkend :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
to by chtělo něco extra Simi, třeba i s květinovou lázní a třeba čoko masážema, i když nevím, jak těhulka s masáží :confused:
16. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
No Reni bez toho všeho se obejdu, jedeme i s malou. Jako rodina, ale jen prostě něco odpočinkového, kde je třeba bazén, nebo něco zajímavého v okolí, říkám stačí mi relax bez žehlení, vaření. Jen se nechat obskakovat,někam vyrazit a třeba si i zaplavčit :dizzy_face: :dizzy_face: jestli máte někdo typa, sem s ním prosím :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Simi, ráda bych něco doporučila, ale nikam nejezdíme, tak fakt nevím :frowning2:
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
ha, něco tu zavání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
tak to je super, ty nevíš a kubík mi na to... :grinning:
16. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Simi a co k nám na jižní moravu do dolníc věstonic...mají bazén a v oolí j kam ejzdit..ale nevím ejtli to pro tebe není blízko
16. bře 2010 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
16. bře 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojte
tak jsme zpět, koupila jsem si excipial na pocení a gojgy excipial na suchou kůžičku, sedly jsme si na čaj, koupila jsem wd40 sprej na kočár rovnou ho vysztříkala, a kočár jen opláchnu nafoukám gumy a jarní generálka hotova, jen to jaro jaksi není co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska byla kosa jak z nosa
16. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
No já budu muset kočárek i pořádně umýt,je už pěkně zaprášený jak h o nepoužíváme
16. bře 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz
jdu žehlit nic není ve skříni...a snad i večer usnu :pensive: dobrou čičindy
16. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
dobré ránko,

kači díky za typa. Vypadá to dobře, tam do těch krajů se chystáme až bude opravdu teploučko, ať si to můžeme užít. A vypadá to slibně :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u nás noc luxus. bez jediného vzbuzení nebo kňournutí, takže pajada

jen nevím opět - co vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
Ahojky...co že jsem první :astonished:

Dopiju cafo a frčíme ven :slight_smile: A co uvařit nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad mě něco napadne :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno!
I u nás to ušlo, jednou se vzbudil na čaj, ale zase ráno do půl 8,takže si nestěžuju :wink:

I já jsem dnes bez inspirace... maso v mrazáku pomalu dochází, musím zase nadělat zásoby....
co ukuchtit???? :confused:
17. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
MArky no o fous :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
17. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.