• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Jsme doma :slight_smile: Malej byl šikulka a zmákli jsme to bez kočíku :dizzy_face: Sice občas se mu ťapat nechtělo, ale jinak dobrý :slight_smile: Kéž by takový počasí už vydrželo, ať si to užijeme častěji.

Jinak nevařím, jen ohřeju polívku a k večeři máme naloženou čínu. Jen až malej usne, tak udělám štrůdly :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Reni jak silné těsto po tom vyválení!? :confused:
Marky ahojky, Adík je šikulka :sunglasses: ! Jééé štrůdl jo?! Ten jsem neměla ani nepamatuju!
17. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
Dani to je jediný, co peču :sweat_smile: :grinning: Mám tu jabka tak ať se jich zbavím a udělám Romčovi i slaný :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
a mě jednu nahavici nechceš poslat :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Dani tak na necelý centimetr :wink: jak to budeš vykrajovat, tak se to ještě kapku jakoby nadzvedne, takže to bude tak akorát :wink:

a co se stalo koze netuším, už jsem malému Jankovi darovala Kubovu flašku, teď ale nevím, jak bude Kuba baštit svoji kašičku :grinning: sice už je dost velký, ale je to jeho jediná mléčná dávka :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Děkuji :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Dani nechci :grinning: :grinning: jedna pro mě, druhá pro mě a třetí pro Romču :grinning:
17. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
Mám nastrouhaný jablíčka, zadělaný se skořicí, ještě nakrájet slaninu a musím počkat, až se dorozmrazí těsto a jak Adý půjde spát, tak ho vyválím a dám péct :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
to jste to s tím uklízením dlouho nevydrželi.

Tak my jsme ještě dneska bez polívky. Nestihla jsem. Ale mám v celým bytě utřenej prah 4 místnosti, všude vysáto, uklizeno a k obídku budou povidlové taštičky - takže taky sladký. :grinning:

No a až malá zapadne, tak jen setřu. Zítra ještě koupelna se záchodem a mám hotovo. A víkend může být volňásek :dizzy_face: :dizzy_face: a na zítra plánuju vařit buřt guláš nebo hovězí guláš, ještě uvidím :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
už se mi vdolečky smažej, udělala jsem prťavý,ale za to jich je 30 :confused: :grinning:
17. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Dani :grinning: :grinning:

Reni máš IP :wink:
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
u nás se už chrupká...vydžel dlouho na to,že jsme vztávali v 6 :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Marky :wink:
17. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
U nás to nějak nejde, tak jdu rozválet těsto...aspoň to pak rovnou jen upeču :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
já jdu za chvíli dát spát :wink:

Dani, taky 30 :grinning:
17. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
Já mám hotový štrůdly, tak jdu uspat Adýho, ať je můžu dát péct, brzy jsem zpět :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
a my jsme po jídle a uložený, tak si dám s Vámi hrnek šťávy a až mladá zabere, půjdu setřít :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
hotovo, uff
malej spí, snědl talíř polívky a 1,5 vdolku :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
Ten můj taky spinká, rozehřívám troubu a šup tam se štrůdlama :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak hotovo, setřeno doklizeno

Už jen až se malá vzbudí pověsíme prádlo a můžeme vyrazit ven :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Já teď vyndala štrůdly z trouby, tak se těším, až vychladnou. Vidím to že zahučím ještě na chvilku vedle malýho :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
no tak malá spí už hoďku tak to u mě nemá význam. bude za chvilku vstávat. Ale jdi si dáchnout a naber dech :wink:
17. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
Adý spí 45minut, tak to taky moc význam nemá :sweat_smile: ale zkusím to :wink:
17. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
Koukám, že zítra budeme odříznutí od koně :cry: to bude dlouhej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
tak jsme zpátky, vzala jsem našim béleše a opravdu se povedly :grinning: furt bych je požírala, ale s takovou budu mít za chvilku 70kg :zipper_mouth: už aby bylo to jaro a já se začala víc hýbat, nebo budu fakt rochňa :rolling_eyes:

zítra teda nevím, jak to bez koňa vydržím :fearful: :grinning: ale možná toho víc zvládnu :grinning:
17. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
baff, skoro celé odpolko nikdo? :confused: :confused:

no my se byli provětrat zakočárkovat ale jaro tam stále není a trošku vypomoct na třídění neprodaných věcí z bazárku.

Reni nepřišla Ti sms? psala jsem Ti :wink:
17. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
ahoju zítra budu opt v rachotě, zas jsme chcali magi v kostce...jako fakt fičák, se na to vyseru už :angry:
17. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
AHojky, u nás se už hajinká...
Sem četla, že nám zítra předělávaj koně a bude mimo!!!!!!!! To scípnu :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Luci to je na prdlačku, no někdy hoňky a nekdy fox... :wink: :angry:

budu mít koníkovksej absťák!!!!!! V pátek jsedu na tu svatbu a bůh ví, jestli se sem dostanu.... :confused: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Kdepak jste kočky? já chci ještě pokecat, než to tu zítra zamknou... mi budete chybět :sweat_smile: :pensive:
17. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.