• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahoj Jířo, tak ať už je dobře :wink:
20. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
ahojky holky,tak tatínek nám odjel zaměřovat co potřebuje an vedlejšák. Takže já poklidím a odpo půjdeme ven.Jak je mi zle,tak mi čertvý vzduch dělá hodně dobře
20. bře 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Kačí...snad bude brzy líp :wink: Já jdu na toho Romču, to zase bude výraz -p :sweat_smile:
20. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Díky Marky,žaudek mě naštěstí trápí jen když je prázdný,le víc mě trápí asi tlak či co....No tak ho vzbud nějak něžně :wink:
20. bře 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak je při vědomí, i když nadšením neoplývá :grinning: :grinning:

Tlak je hnusnej, tak snad se srovná brzy :wink:
20. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
nazdárek kočičky, mám nakoupeno a jsme po snídani, noc v pohodě, děti vstávaly klasicky před sedmou, mají tam pohádky, tak je klídek, celkem. :wink:

dneska bude k obědu kuře s rýží, neb je to nenáročné a my budeme řádit na dvoře, budeme tam uklízet a vyklízet a tak podobně :grinning:

Jen mě teda příšerně bolí v krku :confounded: snad nenakazím dětičky :pensive:

Jiři, tak ať už je ti dobře :confused: a jsi zdravá

my dneska ještě půjdeme popřát dědovi ke včerejšímu svátku, dostane bechera, utopence a mast Alpa :grinning:
20. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
ted se tu cpu rohlíkem starým 2 dny, a černým čajem, jako je mi líp jenom mám křečíky v břiše...ale už je to pohoda.
kluci hrají vedle me člověče nezlob se. Ondrášek dostane na narozeniny velkou hrací krabici a v ní jsou 4 hrací desky na způsob člověče,jenom jiné trasy,..a jiné úkoly, ho to strašně baví takže at nemusí hrát dokola člověče.. :sweat_smile: hraje to 6krát denně a to už mu to omezuju :grinning: já z toho zpakatím. Navíc se mě vždycky zeptá "mami a už máš čas na člověče??" no a to slyším od božího rána..
Kačí gratuluji k srdíčku..a k průkazce..¨
Petí taky gratulace k Radímkovi.. je to krásné jméno mě se taky moc líbíí :dizzy_face:
Reni taky bychom měli dělat neco na zahradě resp. na blátě :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic děti fásnou gumáky a půjdem na věc asi až odpoledne, dopolko je Jirka v práci :wink:
20. bře 2010 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, ať tam nepadneš za vlast, jen naber síly :confused:

taky bych měla koupit nějaké člověče Aničce, ona to miluje, celkem už umí i prohrávat, jen Kuba nás teda moc nenechá :sweat_smile:
20. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
jdu si uvařit čajíček s citronem a možná i něčím tvrdším? :grinning: jen aby pak celý dvůr nebyl našíbrc :grinning:
20. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
my jsem si právě Kubíka naučili halvně naházení kostkou :grinning: no a stím prohráváním.. Ondra u mě už nezkouší páč ví, že jsem neustupná a když vyvádí, nebo se snaží podvádět tak se na něho vykvajznu a čučí do hry leda sám, ale u jiných nacvičuje :sweat_smile: vyčůránek :grinning:
klído si dej Rebíku, já tu mít nějakou slivovičku tak si dám na bacila, ale není :sweat_smile:
20. bře 2010 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak já si dám i za tebe :grinning:
20. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
hoja jiřuli teda tebe to taky zkolilo?
mě už se obídek dělá ted jen ten úklid, dneska je skvěle poo pofrčíme ven :dizzy_face:
20. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
tebe taky LUci?? :unamused: jsou to nejaké virozy zase ve vzduchu.. jdu povesit prádlo na balkonek, miluju když je vyfoukané z venku :dizzy_face:
20. bře 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak se pomalinku chystáme k odjezdu, ale fakt pomalinku, páč R. se šel ještě vysrat a tak máme min. půl hodiny klid. Holky ten mě tak sere :rolling_eyes: :angry: Věděl, že chci vyrazit dřív, ale z postele vylezl až po devátý, teď to sraní a z návštěvy budu mít zase hovno :cry: :rolling_eyes: Už toho mám dost, od příště jezdím sama...to je pokaždý, když máme vyrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
já jdu hodit do pračky, abych taky mohla pověsit, Jirka ještě spí, tak ještě nemakáme, ale v mezičase tady poklízím :grinning:
20. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Marky, tak ho musíš vykopat z pelechu dřív :grinning:
20. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
ale chlapy mají vždycky serouchací problémy :wink: to si moc nepomůžeš :grinning:
20. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
autor
Reni budili jsme ho od 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: A serouchací potíže nemá, jen si tam čte :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
s chapama jsou nervy a u nás je to stejné když spechám a chci být nekde na čas tak se loudá.. :angry: jsou to exempláři :zipper_mouth:
20. bře 2010 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo nakopat jim zadky :angry: nejhorší je, že my více méně poo po kafi odjíždíme, kvůli Adýmu, že chce spát a tak se tam zdržíme sotva 2,5hodiny a já si fakt našich neužiju...no je to naposledy, od příště ať se třeba staví na hlavu, ale jedu sama a hned ráno.On totiž nechce, abych jezdila s malým sama, že je to nebezpečný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Jo Marky,někdy fakt zabít :angry:
20. bře 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
dobré sobotní ránko,

no teda nová verze už fachá. Bude mi chvíli trvat než si zvyknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

něco nového?
20. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Simi,mám průkajdu a mimi srdíčko :wink:
20. bře 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my už frčíme :dizzy_face: :grinning: Pa odpoledne :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Kačí - no to je super, moc gratuluju, zrovna jsem na Tebe ty 2 dny myslela, jestli jsi neříkala, že jdeš k dr. Tak to je nádhera, a co první zážitek z UZ a jak je fazolka velká? :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
To nevím,to neříkala,ale ukazovala mi ji,takové malé cosik :dizzy_face: Ale srdíčko máme,ikdyž jsme o trochu menší..ovulka hold byla později...

Pá Marky :wink:
20. bře 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Kači, hlavně že je srdíčko. Ovulka hold nebyla v půlce a vypadalo to i podle testíků, jak byly ze začátku slabší, že byla později. Ale co, hlavně že tam mimišek je a že se mu daří. Mám fakt velkou radost.

Vy na mě myslete v úterý odpoledne, jdu už na velký UZ ve 20 tt. Tak mám taky trošku strach aby bylo vše OK :dizzy_face: :dizzy_face:

Marky - pa a to že nešel koník mělo jednu dobrou stránku. KOnečně jsem po dlouhé době rozečetla knížku a už jsem za půlkou. Mělas pravdu, když se do nečeho potom začte nemůže to položit :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
Simi určo na tebe myslet budu..já jdu n první utz 26.4.
20. bře 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
Jiři mě teda ne, ale měl to přece Jirka...tak asi zase tolítá...doufám, že nám se to vyhne
mám hotovo vysáto jen prach a vytřu :dizzy_face: a někdy ty okna a záclony a bduu spokojená
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.