• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Taky pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pro dnešek se loučím, jde sem Romča...dořešíme to zítra :wink: dobrou :slight_smile:
21. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dobrou MArky
21. bře 2010 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
no tak já můžu potvrdit že sem si ověřila že si nás tady čte docela hafec lidí..jsme pro soukromou skupinu, kor když se tu píšou intimnosti a srandičky to přece nemusí nikdo vědět :sweat_smile:
jednoznačně pro :wink:
21. bře 2010 ve 21:03  •  3 děti  • Odpověz
Jo Jiři a kdo si nás třeba čte?
21. bře 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Katko ty jsi nikdy nepřečteš třeba nějakou diskuzi jen tak
21. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
dobrý večer, nebo spíš už noc :grinning:

já jsem pro uzavřenou :wink: opravdu si nás tu čte dost lidí, vím i o několika osobně :confused:

dneska jsme zase řádili venku, jdu si dát koupel a spát, tak zítra pa pa
21. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
jj to je fakt....asi jsem takejc pro
21. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jo to máš recht Marti...ale nikdy mi nikdo nedělal nějaké problémy nebo tak,takže mi neva,že si to někdo jen tak čte...

Jinak reni bélešky byly fakt mnamna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Papa, musím jít nb budu zase utrácet. Už mám zase přiobjednáno od nextu.
21. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj berušky! Jdu vás pozdraviti. U nás celkem nic nového, akorát co je venku hezky, tak místo na počítač chodíme ven. Dnes jdu spinkat neb jsem KO. Dnes jsem nachodila asi 100 jarních kilometrů, tak mě trošku bolí nožičky :grinning: :grinning: :grinning: Kdybyste náhodou vklouzly do soukromé diskuze, tak na mě pamatujte, jo? Ne že budu čekat za bránou :frowning2: Tak se mějte pěkně a dobré spinkání přeju. Pááááááááá
21. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Ahojec všeci)
tak mám cafito...kdo se přidá :grinning:
tak hlasujte taky jsem pro......i když se toto zamkne, no bože no......
zas peru a ještě zbývá usak z kočáru vyprat, už jsem ho vyndala a máme jarní boty i bundu :grinning:
22. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Já jsem taky pro :wink:

Kočík už máme čistý a dokonce už i složený a chodíme jen po svých :sweat_smile: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
autor
A v jarním chodíme už taky, zimní věci jsem včera vyprala a uklidím :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
včera tu byly vergle gojgy jela v mandolíně :grinning: :grinning: :grinning: čučela jako puk
22. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
čauky kočky jsem taky pro.. kdo založí neveřejné téma? :wink:
to máš dobrý Luci Ondra se bál kolotočů až do 3 let a dneska už je to uplně jiné :wink: Kubík je nezmar z toho strach nemám :grinning:
Hlásím úspěchy dneska v noci se npočůral do plínečky a ráno šupajdil na záchůdek..no šikulka moje..celý víkoš bez plínky i venku :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz
jiřio už tam jsme klikni na soukromé a je tam začínáme...abecedně
22. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
to začínáme je naše?? já myslelaže už tam bylo včera a že ho založil nekdo jiný :sweat_smile:
22. bře 2010 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz
hmm tak nevím jestli je MARKET někde mimo PC ale psala ´jsem ji jako zakladatelce a zatím žádný přístup do soukromé.. jak to vlastně probíhá, se tam přihlašujete nějakým kodem nebo heslem nebo jak?? :wink:
22. bře 2010 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Jiři na tebe se jaksi asi zapomnělo,až ti to přidá,tak už to budeš mít normoš jako každou jinou diskuzi
22. bře 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo promiň :sweat_smile: ale už jsi tam :wink:
22. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
, ,L , C,SXXICCICIIFRIIFIFIFFIFFFIFFFIFÉFIFUFFFFFFUFUFUFFFUFUFFFIIIFOFODVHJVJVJVVJVJVVJ J V VJVJVJVJVJVVJVJVVJVJVJVVŮŮŮVŮVVVVVV
GOGOGGOGGOG

BPBPBPBBTZÚ=ZÚZPPÉUJPÉUPÉUÉUÉUÉU F\FŮPFPFŮPZŮZZZOZOZZOZOZZOOZOOZZOZZOZOZOOZOTZOZZOZZOZOZZOZOZOZZZZOZZOZOOZZOOZOZZOZOZZOZZOFOFFOÍFÍOFOFOFFOFGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG.GLG.,C
GGPPTG HKKHHKIHH,VV,V,VV,V,V,VV,V,V,V,V,VV,VV,,V,VG,G,,V,G,VB,B,,BB,,BB,BZPZPZZZLZL HLHLHHHLOLOHOLHOUOUUIUUIGGGŮLGLGLLBKBHLHLHHLHLLHLHLHLHLHLHLHLZLLLHLLHLHLHHLLHHLHLHLHLHLHLHLHLHLHLHHLHLHLHHLHHLHLHKGKFJFJFJF FF FF F FROČČMMMROTOT TT TOTOTOTOTOTTOTOOTTOTTOTOTOOTOTTOTOTOOTTOTOTOTOTOTOFÉFLFFOLFFKFFKFUTURRURFZRZRZRZRZRZRUZŘF.G.GGGŮPGGOŮGOGOGOZOGOOGHOZZÁIZIÁZIIHIHHHIHIHIHIHHHIHIHIIHIHIHHIHIHHIHIHIHHIHIHIID.D.DD.D
FOLFFF

NŮNŮNNNPNPNNPPPJ

2. zář 2011 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.