• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Ahoj holky, jsem maminka, která má dvouletou holčičku a chtěli bychom pořídit dalšího sourozence. Vysadila jsem HA a končí mi MS, tak uvidíme, zda první cyklus bude úspěšný. Je tady někdo kdo se taky pokouší a chce si sdělovat informace o "průběhu snažilkování" :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jee niko rada se pridam.. treba se to tu nakonec rozjede.... :slight_smile: :wink:
Ja mam 13 mesicniho chlapecka Danielka.. uz sme cekali druhe miminko ale v 7 tydnu sem potratila...
Nemusela sem na revizi ani nic podobneho a snazit sme se mohli zacit hned po MS znovu...
Mela prijit vcera potvurka takze mam den zpozdeni-to ale u me nic neznamena protoze ja ji moc pravidelnou nemivam... :slight_smile:

Tak ted ale nevim jestli sem vhodny "kandidat" :sunglasses: .. jestli uz nejsem popredu...
3. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
ahoj momin, jsem ráda, že se někdo přidal, zatím jsme na začátku měsíce tak uvidíme, kdo se přidá... Já jsem měla taky nepravidelné cykly, takže o to hůř nevím kdy budou plodné dny, chtěla bych aby mi to vyšlo, měla bych krásný dárek k 30-tinám. A co tvoje mrška - ticho po pěšině? :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj maminky mám 16 měsíčního kluka a kolem 25 května starujeme,chceme také druhé baby,menstruaci mám pravidelnou a ovulace se mi také hlásí,tak snad dnám to výjde :unamused: na malýho to trvalo 3 měsíce,mám dost strach že to nepůjde i když není důvod,slýchám že někdy druhé nejde podle plánů...Jsem moc ráda že toto téme tu někdo otevřel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahoj, tak to jsme na tom uplne stejne - NIKO :slight_smile:, mame taky dvouletou holcinu a pokousime se o dalsi :slight_smile:.
4. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Miruš :grinning: Jojo,chtěli jsme počkat až budou Samovi aspoň dva,ale příroda zavolala dřív , chci další mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Máte už nějaký pokus za sebou nebo začínáte??
My jsme teď jeden bezva pokus propásly,nebyli jsme rozhodnutí tak jsem teď vysterovaná jestli to půjde :confounded:
ale asi víš o čem mluvím.
Myslím že se musím uklidnit jinak asi fakt nepůjde :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj, no nejakej ten pokus uz mame za sebou, ale zatim lazo plazo asi 4 mesice :slight_smile: . Ale ted se budem jako fakt snazit :slight_smile: Zatim vystresovana uplne nejsem, ale snad se brzy zadari ..
4. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky.. :slight_smile:
Ja teda zadne dny nepocitam.. :sunglasses: my to nechavame vsechno na prirode.. Akorat bych se tim stresovala.. A sexovat na povel se mi fakt nechce... :sweat_smile: tim nechci rict ze je to spatne.... :wink: :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky, máme taky dvouletou holčičku a říkáme si, že bychom jí mohli pořídit sourozence. Tak uvidíme, jak se to podaří.
4. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
No jo když ale toužím po mimískovi ráda si zvýším šance tím že vím kdy mám plodné dny,není to plánované jen se o to víc snažíme ale spíme spolu i mimo,není to jen dělání dětí,představa že se pokoušíme rok a zbytečně protože jsme se vždycky sekli mimo polodný dny,je pro mě dost stresující :unamused: :unamused: :unamused: Říkat si kde je chyba a jestli vůbec nějaké je....Když chcete mimi děláte vše proto aby jste ho měli,tím neříkám že nechávat tomu volný průběh je špatné,každý to vidí jinak,že maminy?! :slight_smile: :wink: :wink:
5. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Miruš :wink: To mi začínáme ale to už jsem myslím říkala,tak uvidíme,trošku mě šimrá v podbřišku z představy že by se nám mohli zadařit dvojčátka,máme k tomu výborný dispozice, :sunglasses: :sunglasses: Můj děda je z dvojčat a z manželovi strany zase strejdové...
ale raději dvě naráz než nic :wink: :wink: :wink: Ale byl by to záhul... :unamused: :unamused: :confounded: :confounded:
Jinak by jsme rádi holčičku ať je to pěkně srovnané syn je poměrně aktivní dva takový raubíře bych zvládala z ježenými vlasy..Ale příroda rozhodne. :grinning:
5. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Sami ? .. no ja bych radeji holku, sice mame doma taky poradnou raubirku, ale kdybych si mohla vybrat :slight_smile: :slight_smile: tak radeji tu holku ... ale jinak je to jedno, hlavne to zdravi ze ? jinak moje mama ma sourozence taky dvojcata ...tak se nechame prekvapit :astonished:
5. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
ahoj mamky, jsem ráda, že jste se přidaly, když se bavíte o pohlaví, tak mě je to jedno, manžel by chtěl kluka, ale když nebude nebude, hlavně zdraví... naše Kristýnka je taky raubířka, taže už mě snad nemůže nic převapit, jen asi ty dvojčata.. :slight_smile: to by bylo něco.. apropo prý se pohlaví dá naplánovat, ale plánovaně sexovat nás nebaví.. navíc neznám svůj cyklus, právě jsem vysadila a čekám co příjde..
5. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
A momin přidáš se k nám nebo si už našla dvě čárky
5. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
ženy je jedno co to bude jedno nebo dvě ale hlavně zdraví!!!,musím se pochlubit že náš Samík je jak řípa :wink: Krom zubu pryč a rozraženýho čela je fit ale za to může jeho vysoká aktivita :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Miruš,já bych právě tu holčinu,přece jenom v budoucnu si je matka s dcerou jaksi blíž,nerada bych o to přišla ale co kdyžtak nadělám..ni :frowning2: :angry:
5. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
saminomimino - musím souhlasit, potvrdilo se mi několikrát, že dcera a její děti mají blíž k matce ... ale jsou i výjimky... já jsem chtěla holčičku a mám jí a teď už je mi to opravdu fuk :slight_smile:
a zeptám se, kolikátý den cyklu máš?
5. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
tak ja jsem presne 5 DC a akorat mi to konci ....takze tak :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Já jsem o dva dny dopředu.. člověk si říká, že ten měsíc je strašně dlouhý a co teprve 9 měsíců čekání
5. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
taky si rikam, ze je ten mesic hrozne dlouhy, ale na druhou stranu to strasne rychle leti....kdyz clovek mysli i na jine veci :grinning: a uz s jednim ditkem se clovek taky nezastavi..
5. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
autor
mirrkaa - jak se jmenuje tvoje holčička a proč jí nemáš v pase?
5. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
čekám až se ten náš chrapounek vzbudí, po obědě si dává i 3 hodiny :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
přihlásila jsem se teprv včera tak se tu rozkoukávám :slight_smile: , jen co se tu v tom prohrabu, tak přidám . Jinak nase mala taky jeste spi, ale vetsinou si dava tak hodinu a pul a konec :wink:
5. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
NIKO - :slight_smile: jestli počítám dobře tak jsme 21 první den cyklu,MS čekám 14-týho bývá den dva rozdíl ale většinou přesně a ovulaci mám kolem 14 dne v cyklu...
Snažím se myslet na něco jiného,na první pokus je ještě dost času ale fakt je že to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď mám pocit že se to vleče :frowning2:
5. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Tak my to taky zatím moc nehrotíme, ale vzhledem k mému věku si taky už nemůžu dovolit ignorovat plodné dny, takže zhruba tak nějak kolem té ovulace doufám, že budeme mít náladu. A taky při naší dosavadní frekvenci...
5. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
autor
saminomimino - závidím takovou pravidelnost... A co tvoje dítě Sam - pověz nám o něm, co umí, jaký je...
5. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Já si vždycky myslela, že budu mít jen samé kluky, ale když jsem pak byla těhotná, tak jsem nějak vnitřně cítila, že chci spíš holku. Nemyslím si, že bych ale z kluka byla zklamaná.
5. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
Ahoj Ani - vítám Tě, čtu, že máte Anežku (můj další tip na jméno), moc pěkné... když se neslušně zeptám kolik Ti je let..
5. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
prásnu to i na sebe - 29
5. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
My se vrátily z plavání a zjistla jsem, že nejede výtah (je novej a pořád rozbitej), tak jsem jí spící vynesla nahoru do pátého patra, slíkla, ale při dávání plínky se mi vzbudila, ale ležela, tak jsem se vrátila dolů pro kočár a když jsem přišla, že už spát nebude. To chci vidět ten večer. Holky, nám trvalo strašně dlouho než si navykla na jeden spátek přes den a teď pokud se pořádně neunaví, tak má problém usnout. Takže bez problémů spí jednou denně asi půl roku a už se to zase nějak mění, to jsem si myslela, že to bude trvat delší dobu. Ale než abych chodila spát moc pozdě, ať radši přes den nespí, ale zatím mi přijde, že ještě ten spánek potřebuje. Jéé sorry za román.
5. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
Já mám radost z holčičky, ale vím, že táta by chtěl kluka, že k němu bude mít blíž přes autíčka a technické věci, i když malá je technik a auta a kopačáky má ráda taky... no, asi to bude v pokračování rodu..
5. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 20
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.