• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
tak a moje anička už je taky v postely, doufám, že brzo usne, jsem jakási jedlá, dnes nemám vůbec energii.
10. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
pardon posteli
10. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahoj,
koukám, že ještě přijímáte nováčky, vezmete mě taky mezi sebe? :sweat_smile:
Něco jsem početla a vidím tu pár podobných případů, jako jsem já... Poslední MS po prášcích byla 31.3. a od té doby nic. Měla jsem koncem dubna úplně MS bolesti, ale nepřišla ani MS, ani druhá čárka na testu :frowning2:. Za týden jsem objednaná k Dr., tak počítám s vyvolávačkou. I když neskrývám nadšení, když tu momin psala, že po vyvolávačce zjistila těhu :sweat_smile:. Ale tuším, že můj případ to nebude :frowning2:.

Jinak fotoblog mám, ale kvůli šmírákům ho chci zveřejnit až když se zadaří...
10. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Díky za příjetí :wink:

Emmili: mě ukázal test // až 5 den po vyvolávačce, tak držím palečky!! :wink:

Saminomimino: byla bych raději, kdyby to příroda zařídila ještě dřív než na to začnu intenzivně myslet :sweat_smile:

Niko: do tabulky upřesnění: 35 kuji...

Jdu uložit svojí ratolest do pelechu, to bude zase boj :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Sami: čtu že ještě kojíš.. je to aktuální??
10. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Jesterka: :dizzy_face: :grinning:

Já jsem teď asi 41DC. Před práškama jsem často vynechávala celý cykly a měla jsem to hodně nepravidelně, takže mě to nijak nepřekvapuje :frowning2:. Jen mě mátly ty bolesti :confounded:. A taky na prvním testu 24DC se objevila čárečka po limitu, ale do hodiny zas zmizela :angry: , tak ta mě zmátla dokonale a testila jsem jak divá, ale pak už testy nespolupracovaly :grinning: :unamused: . Uvidíme, týden už vydržím, ať na mě koukne mudra...
10. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Emmi: mě ta druhá čárka ukázala až 47DC a ani týden před tím Dr. na UTZ nic neviděla a těhu mi potvrdila až 8tt :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
vítej emmili,
hele jsi na tom úplně stejně jako já (ale to sis asi přečetla) tak držim pěsti, ať máš za týden //
10. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Sweeney, právě že jsem koukala na tvůj případ, jinak bych se možná ani nepřidala :grinning:, jsem zalezlá v soukromé diskuzi a nechci být vypátrána, ale co už :grinning:
10. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Jinak já už od středy beru antibiotika, zánět hrtanu :frowning2:, a moc se to nelepší, tak je možná nasadí dál, takže to bude mít možná taky svoji část :frowning2:
10. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jesterka - Kojím??Už nekojím malej se sám odstavil v 15 měsících,díky bohu za to,kojila jsem sice už jen ráno a večer ale myslela jsem že se prsu nepustí :wink:Nakonec na dovče zjistil že už není prtě a že nemusí pořád sosat u mámy :sunglasses:
Ale teď už bych zase kojila ale další mimi :wink: :grinning:
Já už na to těhu myslím jak šílená sotva jsme se na tom s mužem shodli těším se,čekám na MS a na ovu. vše mám většinou pravidelně jak už jsem psala tak snad i v květnu...
Ty na to ještě nemyslí jak šílená?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: To ti závidím
10. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Samino, hrozná představa, že teď podruhé, nebo možná ještě potřetí, už to možná bude naposledy, co? :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Sami: já ještě kojím :sweat_smile: a po pravdě nevím jak to utnout :sweat_smile: Zatím na to nemyslím jako šílená, ale zatím jsem ve fázi před pojmem šílená :grinning: :grinning:
Původně resp. ještě když jsem byla těhule, tak jsem si myslela, že do dalšího půjdeme až po delší době a nebo nejdřív když bude to první chodit do školky..
Nechali jste si říct co jste čekali?
10. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 12 den
Saminomimino 27 den
Ani08 13 den
Mirrkaa 10den
Momin čeká MS nebo //
Sweeny 43 den
maky_maky ?
Jesterka09 35 den
Emmili 41 den
10. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
už jsme pěkná skupinka, tak doufám,že alespoňn někomu se povede
10. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Už to tady začíná být zajímavé.
10. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
My jsme si to poprvé nechali říct a tudíž to z nás všichni vytáhli a i jméno, takže nebylo žádný překvápko. Příště si to určitě nenechám říct a nebudu prozrazovat ani jméno. Musí to být krásný dozvědět se to až po narození.
10. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

Ani: my jsme si to říct nenechali a spousty lidí nás obviňovalo, že jim to říct nechceme a že to víme :grinning: Ale myslím, že když si to nechají lidi říct předem, tak o mnoho příjdou :dizzy_face:

Už začíná lehce bolet břicho na MS :frowning2:
11. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
autor
holky dotaz, máte taky příspěvky začerněné pruhem?
11. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
nevidím první řádky příspěvků
11. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
jejda
jejda
jejda
11. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
je to tak nevidím první řádek příspěvku
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno.
Niko, já nic začerněné nemám :confused:
11. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
bu\ď chyba na mém stroji nebo nová verze
11. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky tak sem se vratila od doktora..dostala sem pichulu na vyvolani MS-mela by prijit do 10 dnu-pak si mam udelat tehotensky test kdyby neprisla... A kdyby byl negativni mam zase prijit.. Na ultrazvuku jeste neni nic videt.. rikal ze je fakt brzo.. tak ted te budu 10 dni modlit at ta mrska neprijde!!! :wink:
Doctu vas kolem poledne az bude maly spat-ted me tu terorizuje a hrabe mi do klavesnice...
11. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Momin, tak to držím palce :dizzy_face:. Já už chci vyvolávačku i kdyby ta mrcha přišla :frowning2:, připadám si "nefunkční" :unamused:
11. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
ahojky holky, tak si jdu změnit v profilu na snaží se :grinning: přítel včera řekl nač čekat to máš jedno aspoň si to natrénujeme, tak jsme na to ještě večer hupsli :wink: , ale stejně nic nemůže být mám po menstruaci takže fakt nic ale i tak to bylo roztomilé.
11. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Také žádný černý pruh nevídím :sweat_smile:

Mony: jak dlouho už to nemáš?
11. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
emmili a momin: moc držím palečky aby se to povedlo, taky se strašně těším na tu fazolku v bříšku, i když je fakt, že někdy mám s aničkou pocit, že nemám šanci zvládnout aničku, miminko, pejska, rybičky a ještě barák v podstatě sama, přítel je furt celej den v práci, ale ten chtíč a ten maminkovskej pocit je mnohem silnější
11. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
:sunglasses: :sunglasses: dnes u nás dokonce svítí i trochu sluníčko tak konečně trocha jara
11. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.