• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Maky, aspoň právě ten barák zaplníš, když je přítel v práci :dizzy_face:...
11. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Moment, jaký přítel, když si teď prohlížím fotky ze svatby? :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
no je to ještě složitější než se zdá, protože ten barák máme v pronájmu, dole v 3+KK bydlíme my a nahoře přítelova mamka a ten blb co nám to pronajímá má furt nějaký kecy, že to chce prodávat a tak no nevíme jak to vůbec bude, budeme teď kupovat pozemek a stavět baráček konečně už náš, ale to min dva roky potrvá a do té doby jsme počítali, že budeme tady no ale snad to nějak zvládnem, nejsme přece žádný telata furt. :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Jo tak, už čtu aktuální album :dizzy_face:. Jak dlouho jste spolu?
11. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
mám tam tři aolba a v tom posledním to mám trochu popsaný
11. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
no v unoru to bylo rok
11. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
evi dívala jsem se k tobě na fotoblog a taky jsi celkem mladinká dvacet a chcete miminko??? :wink:
11. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
No jo, prostě hormóny :sweat_smile:. Mám dvouletou ségru a co se nám narodila, tak se to začalo ještě stupňovat :slight_smile:. Prostě to zkusíme, řekli jsme si na co čekat, vlastně jsme se hledali už s tím, že chceme oba rodinu... Jsme spolu teprve tři čtvrtě roku :sweat_smile:. Tak buď prostě budeme tři anebo máme dost času začít řešit případné zdravotní komplikace :wink:.
11. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
jesterka09 to Moni bylo na me? :sweat_smile: pokud ano tak posledni MS sem mela 3.4......
Ja bych ted taky brala i tu MS.. hlavne at uz se neco deje a muzeme nejak pokracovat dal... :slight_smile: :wink:

Jdu vam taky okouknout fotky.... :sunglasses:
11. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Momin: Jo jo Moni bylo na tebe :sweat_smile: trochu překlep.. musím vždy fofrovat než se mi na noťas dostane Jaroušek.. :sweat_smile: To jsme na tom podobně já poslední MS 5.4. :grinning:
11. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
tak jsem to zrestartovala a ok, prďolka si hrála, strašně ráda na PC a ptá se a co to je??

přečetla jsem Vás a jak vidím jsou tady čekatelky na čárky..
11. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
emmili - ty jsi mlaďičká kočka, ale pokud cítíš, že dítě chceš ta schvaluju, já v tvém věku ještě studovala a na děti neměla pomyšlení, jsem ráda, že jsem se tenkráte "vybouřila"... vidím to na mojí sestře s prvním klukem je doteď (8 let) a až teď zjišťuje, že neměla čas prozkoumat svět tak jí napadají únikové myšlenky...
ono mít děti znamená mít o hodně méně času na sebe, své přátelé, koníčky...
11. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
tím Tě nechci odradit... psala jsi něco o zdravotních komplikacích tak možná i ten důvod, to je pak jiná...
11. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Niko, tak já taky studuju a po "bouření" fakt neprahnu. I když můžu pařit, tak jsem stejně raději doma nebo si zajdeme do kina, na véču... Jsem absolutní abstinent a noční akce mě netáhnou. Zato mateřské pudy volají už dááávno :sweat_smile:, tak pokud se zadaří, tak VŠ budu dodělávat dálkově :dizzy_face:.
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
maky_maky - dívala jsem do do fotoblogu a zaujala mě ta fotka v porodnici ve sprše, já neměla ani pomyšlení na nějaé foto, ale je pravda, že můj porod byl rychlovečka, téměr jsem rodila doma na záchodě, ne stihla jsem to :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
emmili tak to jo, já byla divoch... :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
chápu ty mateřské pudy, já v 26-ti letech je měla taky, prostě jsem se chtěla o někoho starat, vysadila jsem HA a za 3 měsíce bylo... teď mám doma kámošku, opravdu..
11. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 13 den
Saminomimino 28 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
Momin čeká MS nebo //
Sweeny 44 den
maky_maky ?
Jesterka09 36 den
Emmili 42 den
11. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
emmili muzu vedet kolik ti je? :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
sweaney co ty??? testovala jsi dnes?
11. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
já dnes řeším ovulku, testy jsem si samozřejmě nekoupila, tak jí můžu sledovat podle hlenu, mám takový bělavý výtok, nevím jestli je to ten plodný, nějaká rada??
11. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
Z článku: během dvou až tří dnů, kdy máte čistý a elastický hlen jste nejplodnější. Po plodném dnu se na den, dva objevuje matný, neprůsvitný hlen a čistý a elastický vzhled hlenu se vytrácí s klesající hladinou estrogenu.
Hmm, tak že by nastávalo plodné období?? škoda jen, že manžel jede na školení a vrací se ve čtvrtek, sakulajda :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
niko: to byla ještě sranda, mě odtekla plodovka v šest večer a do deseti se vůbec absolutně nic nedělo.takže jsem využívala všechno co šlo protože mě to tam nebavilo. ale od deseti říkám sestře že cítím stahy a ona ne to není pravda to určitě není možny no prostě si trvala na svým a natočili mi ozvy a bum to bylo to tam takže oxitocin klystýr a pa cca hodinu mírně něco a pak se to rozjelo během půl hodiny jsem byla otevřena ze 3 na deset a šlo se na to ale to byl masakr roztahovala mě prstama atd. no málem jsem ji tam zabila ale nakonec jsem pak asi na tři kontrakce zatlačila a malá se narodila v 01:00 v noci takže v podstatě necelé dvě hodiny bolestí.
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Já ve 20 také neměla myšlení na mimčo - ještě před 3 leti jsem si myslela, že až já budu mít mimčo, tak kočárky budou už na dálkové ovládání :grinning: :sweat_smile: ale jedna návštěva porodnice hnula s mateřskými pudy a za rok ve 25 letech jsme na nic nečekali a potomka si pořídili.. Po porodu jsem hned zjistila, že právě tohle (miminko) mi v životě opravdu chybělo a také jsem věděla, že u jednoho určitě nezůstaneme...
Co se týče fotek, tak já rodila od vyvolávací tablety a jedné souvislé kontrakce 12 hodin a manžel neustále něco fotil.. šoupnu Vám se nějakou fotečku :wink:

Niko: to jsem vůbec nevěděla s tím hlenem, ale určitě budu pozorovat..
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
holky prosím o radu teď my bude končit poslední poprášková menzes a v pátek jako že jsem si měla vzít první prášek z nového balení antikoncepce, alůe už nevezmu kdy odhadem můžu očekávat možnou ovulaci, jestli vůbec bude???
11. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
ježiš fuj mi bude to je hrubka :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
hezký den
maky maky, záleží, jak se Ti bude rovnat cyklus, jinak obecně ovulace je cca 14 dní před MS a mě třeba vždycky hrozně bolelo břicho, takže jsem to poznala podle toho :wink: , měla by být od 11-13 dne od menstruace.

Netestovala jsem dneska nic, nemám odvahu, ale od večera, co začala působit ta injekce, tak je mi hrozně. Večer jsem jedla už jen suchary, k snídani jen čaj - oslazenej, protože se mi dělalo blbě a až tady v práci v cca 12:30 jsem snědla těstovinový salát /domácí výroby / s kouskem tuńáka a už je mi zase blbě....Taky mě bolej prsa, prostě mazec. Ta injekce bude asi pěkný svinstvo :unamused: Stavovala jsem se u mámi, nakoukla do ledničky, kde byla šunka a opět mě to nakoplo...
11. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
jesterka:
krásný miminko :wink:
to já měla pudy právě v těch 20, naštěstí přítel o tom nechtěl ani slyšet. pak tak v 25 a až teď, co má přítel 2letou neteř tak už chce taky. ale ještě tak před rokem nechtěl. mě je 27, jemu 30 , takže to je tak akorát....asi :grinning:

Já vám všem úplně závidim, že už máte mimčo doma :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
sweeney dočkáš se taky a je pravda, že s prckem to čekání není tak dlouhý...
11. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
maky_maky - s ovulací je to těžké pokud si brala HA, t oje můj případ, nevím kdy nastává a jestli vůbec tento první měsíc po vysazení, ale myslím si, že hlen Ti trošku napoví, jsem 13 den po vysazení prášků takže se můžeš řídit podle mě :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.