• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
autor
někde se píše, že tento čirý hlen se objevuje 3-10 dní před ovulací, takže stejně nic nevím...
11. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
z článu Výpočet ovulace je důležitý nejen pro samotné oplodnění ale vzhledem k rozdílným vlastnostem „mužských“ a „ženských“ spermií může mít lhůta ovulace značný význam i při plánování pohlaví dítěte. No a o to mi jde, chtěla bych pro muže toho chlapečka...
11. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
a ještě z jednoho článku: Obvykle ovulace začíná dvanáctý až šestnáctý den menstruačního cyklu (tj. od začátku poslední menstruace) a trvá kolem 24 hodin. V praxi ale není výjimkou začátek ovulace již desátý nebo naopak až dvacátý den cyklu.
11. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
takže já jsem teď v plodném období, jen potřebuji znát ten den O :unamused:
11. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeany 44 den
Jesterka09 36 den
Emmili 42 den
11. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
Vím, že já u prvního těhu otěhotněla (OVU) měla až skoro ke konci ciklu :unamused: myslím, že to byla fakt náhoda, že to tenkrát vyšlo tak rychle (hned po vysazení HA) :wink: Ale jak píše Niko jak je doma jedno dítě, tak to čekání a očekávání není takové jako při prvním..
11. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj hoky, já dneska byla u dokrota a vysvětoval mi, jak se dělá kluk a jak holka :grinning: a jak zjistím ovulaci, prý je nejlepší měření teploty ráno hned po probuzení(prý nesmí ani být moc hlasitý budík) a vždy ve stejnou dobu, při ovulaci je teplota vyšší něco málo přes 37 :wink: a pak taky podle toho hlenu, říkal, že ten hlen proto, že dráždí pohlavní orgány a žena má pak chut na sex :grinning: docela dobře jsem si pokecal s asi 80 letym doktorem
11. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
A jak že se dělá holka a kluk? :grinning:
11. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
používáte někdo womenzone? tam se dá zapisovat bazální teplota a ono to samo vyhodí graf s ovulací...já jsem chtěla začít měřit tenhle měsíc a čekala jsem, až dorazí MS, takže zatím nic.

jinak co se týče dělání holek a kluků - tam je to nějak bu´d když je sex před nebo po ovulaci, tak v jednom případě je holčička a v druhym kluk, protože záleží na rychlosti spermií - nevíte někdo přesně, jak to je? :grinning:
11. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?
glumbi ?

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeany 44 den
Jesterka09 36 den
Emmili 42 den
11. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
jesterka09 - k těm holčičkám a klukům je to někde tady popsané viz první 3 stránky, asi ve zkratce, v den ovu jsou kluci, před ovu holky, ale psaly jsme tady o tom, jen nevím kde
11. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
autor
takže já potřebuju znát přesný den ovu, chtěli bychom chlapečka, ale já můžu i holčičku
11. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?
glumbi ?

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeny 44 den
Jesterka09 36 den
Emmili 42 den
11. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?
glumbi ?

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeney 44 den
Jesterka09 36 den
Emmili 42 den
11. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
jedeme koupit Kristýnce kolo - odrážedlo, má v pátek 2 roky, tak se kuknu i po těch ovu testech
11. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
jé, já bych si taky přála chlapečka :grinning:
11. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
Niko ja nevim.... :grinning: Sem z toho nejaka zmatena... pokud bych pocitala normalne dal tak 38...

Holky muzu se zeptat kolik vam ktere je? pokud to neni tajemstvi... :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
TAk jsem si početla, ale asi to budu muset nechat stejně na přírodě, když mám MM furt pryč :sweat_smile:

Mě je 26..
11. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Ja byhc brala klidne druheho kluka.. kluci sou super!! :grinning: :sunglasses:
Ale jinak je mi to jedno.. za holcicku budem taky radi,zase proto ze bysme meli z kazdeho jedno.... :slight_smile:
Ja bych chtela aspon 3 deti,ale vim ze muze na vice nez ty 2 neukecam... :slight_smile:
Takze ted budeme mit druhe a posledni... :cry: :wink: :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
Já bych chtěla také 3 děti, ale MM asi svolnej nebude :sweat_smile: :sweat_smile: Ale času je furt dost, kdyby v budoucnu :sweat_smile: Já bych chtěla druhé holčičku hlavně kvůli budoucím vnoučatům a vztahu... O když to tak na konec vůbec nemusí být..
První mimčo jsem si přála chlapečka, ale když dvě děti tak raději dva rošťáky než dvě princezny :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Chtěj ty vaše děti být také furt venku?? Mě z toho mého rošťáka picne, stojí za dveřmi a křičí TO, TO, TO.. Asi s ním budu muset jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: (chodíme dopoledne a odpoledne min. na 3 hod)
11. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
tak aspoň máš pohyb :wink:
já sice nemám dítě, ale máme 11ti měsíční puntíkatý miminko a s nim taky chodim na procházky, jsem ráda, že se hýbu :grinning:
i když poslední dobou to na mě vidět neni. Já nevim - stresem někdo hubne a mě se prostě dělá pneumatika na břiše, i když jim furt stejně :angry: :confounded:
11. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
ahojky holky tak jsme vyvenčené unavené anička dlábí večeři u večerníčku koupačka a spinkat, a mě ještě čeká hrabání posekané trávy aby moc nezmokla no co už.

jinak na dotaz věku, mě je 25

mě je v podstatě jedno, jestli budu mít holčičku či chlapečka, hlavně že už konečně nějaké bude??? :wink: ale pro mě bylo hlavní, že jsem chtěla první holčičku, což se mi už splnilo a přítel mi teď slíbil, že nám udělá pěkného modrookého chlapečka :grinning: tak jsem opravdu zvědavá, jak to vyjde.
11. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
já nevím s tou ovulkou, asi začnu měřit tu bazální teplotu, to se mi zdá nejrozumnější, a taková otázka, to se měří normálním teplopvěrem co je pod paži??a jak dlouho to tam nechat????
11. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
jo jo, úplně stejnym teploměrem, možná bych si pro tyhle účely koupila nějakej jen na to :wink: :grinning:

asi bych to tam nechala klasicky 5 minut, nebo si kup digitááááál
11. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
čauky hoolky, testy jsou zakoupeny jdu studovat návod.. a kde jste se zatoulaly všechny?
11. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak mně je 20 a zjistíš o, když najedeš yší na pas uživatelky (většina má věk vyplněný :wink:. Když by se nám zadařilo první, tak asi budu stejně stará mamča jako byla momin :slight_smile:, ale my asi nebudeme druhé dělat hned :grinning:, to uvidíme, ale potřebovala bych pak taky někdy jakože do práce :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jej, nějak mi vynechávaj písmena :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
A jinak u mě je měření naprosto nereálný :confounded:, chodím do školy třikrát do týdne a to vstávám někdy v pět, někdy v sedm, a když nemusím, tak vstávám mezi osmou a jedenáctou :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Aha emili mas pravdu.. to sou novinky.. ja tu novou verzi konika jeste uplne neovladam.... :sunglasses:
Pro dnesek se loucim..jdu spat..preju vsem dobrou noc...
11. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.