• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Ahoj holky,

můžu se k Vám přidat .... dohodli jsme se s manžou, že bychom už nechtěli být dva. :wink:
11. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj Mische, to je moc hezké rozhodnutí :wink: snad se brzy zadaří.. Bereš nějakou HA či už se snažíte?
11. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj Jesterka09, HA neberu už dlouho ... asi 2,5 roku, ale snažit jsme se začali až teď. Nějak jsme k tomu museli oba dospět, někdo dřív a někdo později :grinning:
11. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
Mische to chápu :wink: tak snad to půjde rychle :wink:

Holky jdu se natáhnout.. krásné sny.. páááá
11. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko holky,
teplota pro určení ovu se má měřit klasickým rtutovým teploměrem, každý den v naprosto stejnou dobu a stačí zapisovat do mens. kalendáře. normálně je teplota nižší pod 37 a jakmile se vyhoupne třeba na 37,2 je ovu. a chlapeček se prý dělá tak, že když víte kdy máte ovu, tak 3-4 dny před ovu by neměl být sexík a v den ovu by měl být. když chcete holčičku, tak 2 dny před ovu nic a dva dny po ovu nic a měla by to být holčička. klučičí spermie jsou rychlejší, tudíž doplavou k vajíčku dřív, ale žijí kratší dobu asi jen cca 24 hod, zato holčičky jsou pomalejší, ale žijí déle zhruba jednou tolik. :wink: tot rady mého pana doktora
jinak já mám mens pravidelkou 30 denní cyklus a poslední začala 3.5 :slight_smile: takže nás by ovu měla čekat kolem 17.5
12. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ránko holky,

MS mě dostihla :unamused: mrcha jedna :sweat_smile: Musim říct, že porodem jsem ani nevěděla, že to mám, ale za to po porodu je to síla :frowning2:

Glumbi: díky za návod :sweat_smile: :wink:
12. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
autor
glumbi to popsala dokonale asi tak nějak, jen ta ovu u mě je neznámá, zkoušela jsem včera i test a ta druhá čárka není skoro vidět, ale trošku je ta nevím
12. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
autor
mische vítej, napíšu Tě do tabulky, napiš mi kolikátý den cyklu jsi
12. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?
glumbi ?
Jesterka09
Mische

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeney 44 den
Emmili 42 den
12. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
autor
saminomimino co je s tebou?? kde si se nám vytratila? mrška přišla?
12. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,dneska me boli bricho.. myslim ze ta mrcha jedna dorazi!!! :rolling_eyes:
Bezim do obchodu..musim vymyslet neco na obed..zatim nevim co.. snad me v obchode neco napadne... :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj,

u mě je to trochu složité .... momentálně mám cyklus trochu rozhozený, čekám na mršku už druhý měsíc :fearful: . Holt pravidelnost není moje kámoška :slight_smile: . Takže až se mi to upraví, tak pošlu :wink: . Někdy si moje tělo dělá co chce. Normálně mám cyklus 28 dní, mrška příjde skoro na den přesně, to trvá tak 8 měsíců v roce a pak několik měsíců totální rozhození. MUDra tvrdí, že jsem zdravá a ža to mám ze stresu .... ale řekněte mi holky, zda stres přichází vždy pravidelně co půl roku :grinning: . V červnu jsem objednaná k jinému doktorovi, tak čekám co mi řekne on.
12. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
niko: já si ovu test dělala včera taky a mám tam jen jednu /, takže u nás ještě ne :unamused:
12. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Holky nebude vadit kdyz s vama nebudu testovat ovu? :sweat_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky, krásný den přeji. Já jsem nějaká unavená. V noci nemůžu vůbec usnout a ten náš prcek se naučil k nám v noci přijít do postele a usne u nás nebo přijde brzy ráno a spát už nechce. Asi se v noci vzbudí a bojí se tam sama.
Jo a my musíme být venku pořád. Doma se vůbec nezabaví nebo jen na chvíli. Naštěstí máme i pravidelný program, takže i když není zrovna ideální počasí, tak jí takhle zabavim.
12. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky holky,můžu se k Vám přidat???I my jsme se s přítelem rozhodli dát tomu volný průběch a čekat na miminko... :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
To jsem se, ale pěkně představila....tak tedy pardon a znova...průběh :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
andulaaa :grinning: ...Vitam te.... :slight_smile: :wink:
12. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojky Andulaaa, my s manžou dáváme volný průběh už 2 roky, ale teď jsme usoudili, že volný průběh asi stačit nebude a tak se chceme snažit více. :grinning:
12. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Tak to jsem to asi špatně napsala :grinning: Volný průběh ,ale snažíme se hodně :grinning: :grinning: Koukala jsem že kromě Mische už máte všichni alespon jedno dětátko doma že???? :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
andul je tu vice holek ktere nemaji mimco.... :slight_smile: :wink:

mische a doktor to s vama neresi? Ten nas rika ze kdyz se nebude darit pres rok-zacinaji se delat ruzne testy atd....
12. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak to je prima...rozkoukám se a budu hned moudřejší :grinning:
Mische,to má momin pravdu já jsem taky slyšela že už po roce se dělají testy,vy jste to s dr.neřešili???
12. kvě 2010 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
andulaaa: my taky ještě nemáme mímo, jen 60 kilovýho psa :grinning:
12. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
jééé glumi a jakého pejska máte???My máme labrouše a Britskou modrou kočku,takže dohromady taky jedno veliké tele :grinning:
12. kvě 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
Ne zatím jsme nic neřešili, HA neberu sice už 2,5 roku, ale taky jsme se nijak výrazně nesnažili .... a ono by se asi fakt mělo něco řešit až po pravidelném snažení. Začínáme teď, tak uvidíme.
:wink:
12. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
andulaaa: máme americkýho buldoka, je mu 13 měsíců. je to takový naše dítě :wink: taky máte pěknej zvěřinec, snáší se dobře?
12. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:, u mě mrcha nic, ale někdy mě berou takový křeče, že si myslím, že už to musím natuty dostat :angry: . Ale niiic... Teď jsem se vrátila od obvoďáka - angína nechce ustoupit, takže celý týden jsem brala ATB a teď mi nasadil nějaký další sajrajt, tak se spíš modlím, aby tam chudák mimouš ještě nebyl :frowning2:.

Jinak taky jsme zatím jen dva :slight_smile:.
12. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky, přeji krásné dopoledne. nevím jak u vás, ale u nás je šíleně hnusné počasí, tak nemůžeme ani s andulkou ven, tak se chytám žehlit bléééé.
jesterka09: je mi líto, že došla MS. konečně to už mohlo někdo rozlousknout to naše čekání.

přítel bere to snažení vážně, teda je fakt, že když už něco dělá, tak pořádně, ale takhle to jsem nečekala, akorád jsem mu říkala, že mám jako ještě ms týden, ale už jako ms nemám tudíž zatím nemůže být o nějakým oplodnění řeč, ale i tak snaha se cení, jenom ale, aby se předčasně nevyčerpal a jak příjde na věc, už nebude moct :grinning: :grinning: :grinning:

ale i tak bych radeji ještě počkala. první týden v červenci jedeme s dětma na dovolenou na loď tak to tam nehodlám "problit" :sunglasses:
12. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky tady to zase žije,jeden den tu člověk není....,byli jsme u mužovi ségry má dva prcky tak jsem byli na odraagovávačce malej byl jak mílius zato dneska zlobí od rána :angry: :angry:
Mršku čekám nejpozděj do dvou dnů,jinak k tomu věku je mi 24,děti bych chtěla tři ale jsem ráda že ukecám dvě možná někdy po 30-tce takovýho ňunáka na rozmazlování,na tom by jsme se i schodli :slight_smile:
Určo byhc raději holku aby jsme měli párečeka apak zase někdy kluka,poprvé jsem toužila po chlapečkovi hrozně moc a byl tak doufám že to výjde i teď..
12. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Glumi...jooo snáší se dobře,Atrík (labrador) si Chillynky moc nevšímá,ale ona???Ta se z něj může zbláznit,pořád za ním chodí a mazlí ho....vyhlíží ho z okna.....jsou sladký :grinning:
Emmili..rychle se uzdrav...angína je mrcha,fuuuuuuuuuuuuuuj.... :frowning2:
12. kvě 2010 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.