• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Joo, angína je mrcha hnusná :rolling_eyes: a já ani nemůžu ležet, začíná mi největší zápřah zkouškového :confounded: . Jsem zvědavá, co mi v pondělí řekne doktorka, nechám si bodnout vyvolávačku...
12. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
emmili ja bych mozna doktorku upozornila ze sem mozna tehotna tak at mi da neco setrnejsiho.. Ale pokud myslis ze nejsi tehu tak v poradku... :slight_smile: :wink:
ja jdu delat obed... :wink:
12. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz
No já jdu hlavně na UZ, jestli náhodou nejsem, kdyby měla podezření, že jo, tak mi vezme ještě krev a tu vyvolávačku mi nedá...
12. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Jéééé já miluji kočky a ke všemu BM ty jsou tak náhdehréééé, jen škoda, že si jí také nemůžu pořídit domu :cry:

Také nebudu testovat OVU byla bych ještě více na palici :sweat_smile: se znám... Já první dítě chtěla chlapečka což vyšlo, druhé by se mi líbila holčička, ale uvidíme na co si MM zadělá, to budeme mít :grinning: :grinning: To říkám furt..

My teď ani moc zadělávat nebudeme, né že by nebyla chuť, ale MM tento měsíc nebude moc doma :confounded: přijede zrovna teď když mám MS..

Já dnes vařím palačinky, pro J mám uvařeno od včera, tak to trochu odfláknu :sweat_smile:

Ani: zrovna jsem četla článek o tom cestování dětí k rodičům do pelíčku a myslím, že u nás to bude to samé až se J naučí chodit :grinning:
12. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
jesterko proc si nemuzes poridit kocicku??Jste alergický??? :frowning2:
12. kvě 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
vítám andulaaa ahoj, nečetla jsem vás tak se ptám i ty se snažíš tento měsíc o mimi?? a máš už nějaké nebo to bude premiéra?
12. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
emmili chtěla jsem Ti říct, že já když byla na samém začátku těhu brala jsem antibiotika a algifen. kapky, měla jsem zánět močových cest a byla jsem na dovolené v Chorvatsku tak jsem si je naordinovala sama, protože na začátku dovči se mi nechtělo vracet zpět k nám doktorovi, nevěděla jsem, že jsem těhu a po 3 měsíce jsem měla bobky jestli jsem tím nemohla mimískovi ublížit, po prvním screeningu jsem si oddychla...
12. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Andula: to ne jen jsou všichni proti zvířectvu v baráku :cry:
autor
jestli bereš antibiotika nech své tělo měsíc odpočinout...
ahojky Niko,kdepak ještě nemám žádné miminko,teprve se začínáme snažit :slight_smile: tak uvidíme!
jesterko,to je veliká škoda,zvířátka jsou legrační :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz
Niko, no já bych si ten strach vážně ráda odpustila :confounded:, to už by prcek za tu dobu dostal pořádně zabrat, takže teď vážně doufám spíš jen v absenci ovulace nebo čím může být, že nepřišla mrcha... :pensive:
12. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jinak já zvířata vidím raději "u" baráku než v baráku :grinning:
12. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Tak to já to mam dobře rozdělené,Artur je na zahrádce a Chillynka v baráku :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Jo, to je ideální stav :grinning:. I když my asi taky jednou skončíme s jezevčíkem v bytě :unamused: , což se mi moc nelíbí, ale přítel je myslivec a plánuje nějakýho loveckýho, tak nemáme moc na výběr :sunglasses:
12. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky holky, jsem Lucka a taky jsme se s přítelem před pár měsíci začali snažit o miminko, zatím se nedaří. Nechci to zatím probírat se známými, ale vyměňovat si různé zážitky a zkušenosti bych moc ráda... bylo by to moje první...
12. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky Lucko :slight_smile:
Emmili,zvykneš si neboj,jezevčík je malej a hodnej :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz
ahooj,

vítám andulaaa ( já jsem taky Anna :grinning: ) a kankan
Jinak já to ještě nedostala, ale už mě tlačí břicho, tak si myslím, že mrcha zítra dorazí. Mě totiž ani tak nedeptá, že nejsem těhule, nýbrž to, že se mrcha odsunula...

Co jinak děláte? já trčim v práci :angry:
12. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Já zrovna dorazila z prochajdy, nakrmila jsem dítko a tchýňka si ho na chvilku vezme, tak si dám vodní lázeň - bohužel jen pod sprchou, ale využiju klid a opráším své kosmetické přípravky, které mi zaplavují koupelnu :sweat_smile:

Svému okolí ani neříkám, že se snažíme.. Za 1) všichni by mi řekli, že je brzy atd.. 2) by to bylo furt a už se podařilo a tisíc jiných otázek :wink: Tentokrát jsem se rozhodla, že to nikomu neřekneme (tedy kromě rodiny) a samozřejmě si nenecháme říct ani pohlaví :wink:

Kakan: od kud jsi?
Koukala jsem, že jsme tady holka rozsázené po celé republice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Snažíme se od září. Je to pro mě těžký, mám strach. Dítě si přeju už od dvaceti, ale přítel se necítil zralý...A teď mám nervy, že nejplodnější roky mám za sebou. Snad tady budou přibývat //.
12. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
ahoj luisamia,

jo s tím přítelem to znám, zrovna včera jsem to tu psala. taky nechtěl, až teď, co má 2 letou nežeř. /nejdřív jen uvažoval, teď už i chce/
kolik Ti je? já mám občas taky pocit, že mi ujel vlak, je mi 27 a zatím bezdětná, ale nevěš hlavu...moje teta právnička - 1. dtě ve 32, druhý v 35 a taky to šlo :wink:
12. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Je mi 26 a ráda bych stihla děti tři. V tom právě vidím problém. :confounded:
12. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
aha, tak v tom bych problém já asi neviděla. mě by teď úplně stačilo aspoń 1 :wink: , no, třeba si po těhotenství a porodu ty 3 děti rozmyslíš :slight_smile:
nejlepší je, že některý mý spolužačky maj dítě, co chodí do 2. třídy, to si jako vůbec neumim představit.
řeší nějak tvůj doktor to snažení od září? i když asi po 8 měsících ještě ne...třeba na Vás doma přijde jaro a bude to coby dup. držim palce
Já mám vysazeno od ledna a teď jsem tenhle měsíc řešila strašně dlouhej cyklus, v po jsem byla na vyvolávačce, už mě bolí břicho, tak si myslim, že to zítra dostanu. snad už ty další cykly budou OK, mě to jinak doteď chodilo po 29 dnech :angry:
12. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
Luisamia: mě je 26 mám jedno dítě a chtěla bych také 3 :sweat_smile:
Je fakt, že někdo má těhu fakt děsné, ale až ti dají toho drobečka do ruky a zaplaví tě nával hormonů, tak si bolest která provází porod ani nedokážeš vybavit :sweat_smile: :wink: Já se na těhotenství i porod hrozně těším :wink:
12. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Tak ofiko u dr. se snažíme od září, ale spíš tomu necháváme volný průběh. Takže zatím mi řekl bylinky a pak od září už zkusíme hormony. Sweeney, máš pravdu, jedno by zatím stačilo :wink: Mívám také právě dlouhé cykly ze stresu a to se blbě plánuje.
Jesterka09, taky mi bolest nevadí, když je vykoupená něčím pozitivním.
12. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Jeej, tady se to rozrůstá :dizzy_face:. Ale bez fotek začínám ztrácet přehled :frowning2:. Koukám věkový průměr někde kolem 26, co? :slight_smile: No já asi budu všude exot :confounded: :grinning:
12. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Emmili,já vím, štve mě to, že nemůžu dát fotečku, ale jsem tu inkognito, nechci, aby to věděli v práci a vůbec, kdyby to nešlo. :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
viď, bez těch fotek, aby si člověk pamatoval co kdo řekl :grinning: já si spíš pamatuju ikonky. ale s tou prací to naprosto chápu. já zase trnu, že IT oddělení někde napráská, na jaký stránky lezu, to mě pak vyhoděj tuplem :frowning2: :angry:ale stejně mám smlouvu na dobu určitou a pochybuju, že nám to za rok prodloužej....já bych potřebovala bejt těhu do 11.1.2011 :angry:
12. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
sweeney:ale když jsi těhotná a máš smlouvu na dobu určitou, tak ti stejně pracovní poměr ukončí. taky jsem jí měla, tak jsem si to zjištovala :wink:
12. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
emili ja sem taky exot.... :grinning: :grinning: tak budem 2....
Jinak s tou praci..me se to tak stalo.. mela sem smlouvu na urcito..a sup.. sem nezamestnana.. :sunglasses: :rolling_eyes:
12. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojky holky, pěkný večer, teď přišel přítel z práce a říká " tak co, už jsme těhotní"???? hahahaha :grinning: si myslí, že je kaprfild nee? dva dny snažení :sunglasses: a co vy a ratelesti už spinkáte?? my naštěstí ano!!!! postýlka pohádka a konec zvonec :wink:
12. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.