• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
halooo je tu někdo??
12. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ale no tak, holky, věk neřešte ... mi bude letos 29 a taky zatím bez dětí :unamused: .
12. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Já si třeba ještě v 25 nedokázala představit, že bych měla být máma. Ale asi to taky bylo mizernou prací, bydlením v podnájmu a tak ..... prostě jsem k tomu taky musela dospět. :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
maky_maky - to je super, že manžel je nadšenec do snažílkování, u nás je to složitější, manžel pryč o ovu za dveřmi, se mi zdá, že to tento měsíc propásneme a já bych tak ráda vodnáře...
12. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Maky: u nás se dnes uspávalo 50 min :angry: :pensive: Konečně ticho.. :sweat_smile: Jinak tvůj MM mě pobavil :sweat_smile:

Věk bych také neřešila :wink:

Co se týče ikon, tak je fatk, že tady tě snad každý vypátrá.. Ještě než jsem porodila, tak ke mě přišla sousedka, že její švagrová říkala o mě co dáme za jména a jak prožívám těhu a to se s ní vůbec neznám :rolling_eyes: :zipper_mouth: nj vesnice...
V práci jsem to měla v poho a jediné co mi chybí je ta výplata :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
Co se týče OVU, tak jsem si to jen tak ze srandy nechala spočítat na netu - OVU vyšla na nějaký datum a hned to vypočítá termín porodu a to mě rozesmálo, protože to vyšlo přesně na Jarouškovi narozeniny :grinning: To by byl fakt gooooolllll
12. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko 13 den
Ani08 14 den
Mirrkaa 11 den
maky_maky ?
glumbi ?
Jesterka09
Mische

čekají MS nebo // :
Saminomimino
Momin
Sweeney 44 den
Emmili 42 den
andulaaa ??
kankan ??
luisamia ??
12. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
autor
ty jo , je nás nějak moc.. začínám se ztrácet, možná dám dohromady věk a děti snažilek, jinak v tom mám chaos kdo ovulkuje, kdo menzesuje a kdo se začíná snažit...
12. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
prosím každá mi pošlete do IP pošty něco o sobě a já udělám sumář, dík
12. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Niko, jsi to nějak neaktualizovala :sweat_smile:, jsem 43DC. No ale je to teď fuk :frowning2:. Zas mě bříško píchá :angry: . Jinak vypiš údaje, které všechny chceš znát, a já ti je klidně pošlu :slight_smile:. Jinak je mi 20 a děti nemám :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Niko me mas v IP... :slight_smile: :wink:
12. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
12. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, taky se už v tom začínám ztrácet. A ještě když tu jsem třeba až večer, prolítnu, co kdo napsal, ale nezvládám reagovat.
Jinak mně je 32 a letos mi bude 33, mám dvouleté dítě a děti bych taky chtěla tři. Takže holky 26leté nezoufejte. i když teď přítel trochu couvá z toho třetího, prostor a finance, ale teď se stejně soustředíme na druhé, takže uvidíme, jak to bude.
12. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
snažilky:
Niko (Veronika) 29 let 13 den cyklu Kristýnka 2 roky
Ani08 33 let 14 den cyklu Anežka 2 roky 1 měsíc
Mirrkaa 33 let 11 den cyklu Kateřinka 2 roky
maky_maky 25 let 6 den cyklu Anička ?
Jesterka09 (Petra) 26 let 1 den cyklu Jaroušek 1 rok a 2 měsíce

čekají MS nebo // :
Saminomimino (Veronika) 24 let Samuel 1 rok 4 měsíce
Momin (Lenka) 21 let Daniel 1 rok a 1 měsíc
Sweeney (Anna) 27 let 44 den -
glumbi -
Emmili (Eva) 20 let 43 den -
Mische 29 let ? -
andulaaa (Anna) 23 let ? -
kankan (Lucka) ? ? -
luisamia 26 let ? -
12. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Fotku bych si asi taky dala až později.
12. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
nejde mi zarovnání sloupců, tak snad se v tom zorientujete, já už se v tom taky ztrácím, komu chybí údaje napište mi IP a já to doplním... je nás hodně tak ať máme stručný přehled, ale novým snažilkám je cesta otevřena :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
holky, já Vás nestíhám :grinning: :grinning:
než jsem se dopravila z práce a zprovoznila noťas /ještě potom, co jsem nejdřív vyvenčila pesana/ a už je tu takových informací :grinning: ,
já jsem jinak bezdětná. to IP je proboha co???
12. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Jinak jsem teď měla ten "plodný" cervikální hlen a byl jeden den, druhý den nic a třetí den ráno opět. To se mi ještě nestalo... Většinou byl v kuse dva až tři dny.
12. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
až se ustálíme založíme si skupinu a snad si popovídáme důvěrněji, je nás tady spousta inkognito, protože nechcete být odhaleny ...
12. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
ani - já taky měla včera i dnes plodný hlen, ale chybí mi muž :slight_smile:, tak až přijede zítra se na něj vrhnu
12. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
IP - interní pošta, když si přihlášená, u každého uživatele je na pravén straněw tlačítko "Pošli IP", klikneš a odpovíš
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Tak budu držet palce, abyste to ještě stihli.
No my se na sebe vrhli předevčírem, tak jsem trochu napnutá, co se bude dít. Poprvé to bylo úplně jiné, to jsem vůbec nepředpokládala, že se nám to povedlo, neboť jsem si myslela, že mám ovulaci mnohem později a v té době jsem měla přítele pryč.
12. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
já cítím, že by to mohlo vyjít, tak ještě proto "něco" udělám...
i když ten malý čertíkk co už spí v postýlce mi dnes dal zabrat a vždy si říkám bude hůř, zvládneš to??? a řeknu si , jo, chci to ta musím...
12. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
mě už to asi došlo - to je interní pošta, co? :grinning:
já myslela, že to má něco společnýho s IP adresou počítače, tak jsem na to ani nekoukala :grinning:
12. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
dobrou holky zítra a doplňte si údaje ať nemáme chaos...
12. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz
sweeney :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s IP si me fakt pobavila.... :grinning: :grinning: :grinning:

Niko tobe se omlouvam za mylnou informaci.... :sunglasses: Ten rok s Danikem tak ubehl ze sem si ani nevsimla ze sem o rok starsi.... :slight_smile:
13. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,tedy holky...člověk tady není jedno odpoledne a tady se to takhle rozjelo :slight_smile:
Jak se máte po ránu????
13. kvě 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

dnešní noc byla katastrofální a ke všemu jsem měla budíčka 5:45 hod :unamused: Už máme za sebou nákupy potravin..

Momin: to jsi mě pobavila s tím věkem, já jsem se zasekla na 23 a každý rok jsem překvapená kolik že mi vlastně je :sweat_smile: :grinning:

Už jsem tady byla vypátrána holčinou z únorové diskuze :grinning: :zipper_mouth:
13. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky holky, mi je 24, jsem z Ostravy, mimčo zatím žádné nemám a popravdě nemám ani žádné zkušenosti výpočty či rozlišování plodných dní... Začínám se do toho pouštět až teď, vlastně po 4 měsících snažení. Takže teď mám vlastně 13 dní po menstruaci, takže bych měla být v OVU? MS mám celkem pravidelnou co 26 - 29 dni. Jinak dětičky bych chtěla taky jednou mít 3. Tak jsem na sebe zvědavá. Jinak fotečku sebe vložím jen jak se tedy zorientuju... Včera jsem zavítala poprvé. :wink:
13. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
Tak jsem přidala ikonku....
13. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.