• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Tak jsme se vrátily z venku. Nakrmila jsem dítě a teď sebe. A. mi asi usne u pohádky.
Taky nevím, jestli bychom ty tři děti zvládli, jak říkám, ještě uvidíme. Ale zdá se mi dobrý, že se A. v budoucnu bude mít na koho spolehnout, teda doufám, že se nedopracuje k nějakým nedobrým vztahům.
S tím věkem, já už kolik let nevím kolik mi je a pokaždý to musím počítat od roku narození. Je to děs.
Ta operace, Kankan, zní děsivě, tak ať je to všechno ok.
Momin, takdy držím palce.
13. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
Tééééda Momin ty vypadáš nadějně :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak já jsem ze Štěchovic to je jen 350km od OVY :grinning: Ale mám tam kamarádku a za cca měsíc se tam chystáme :grinning:
Musím říct, co jsme byli holky ve společném termínu UNOR 2009, tak se do dnes scházíme, skoro všichni jsme Praha či okolí Prahy, tak se to dá.. Jestli najdu fotečku jak jsme se sešli, tak jí sem dám :wink:
13. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jééé tu fotku jsem nějak pozapomněla :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
Ani: já si kolikrát říkám jestli zvládnu vůbec dvě :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
To je super, že se vídáte. Nejlepší je, když jsou ty děti podobně starý, že je pro ně stejná zábava.
13. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Třeba po dvouch zlobidlech už nebudu chtít o dalším ani slyšet. Ale A. je teĎ ve věku, kdy si to vysloveně užívám. Kolikrát mi přijde, že vysloveně zlobí jen když je už moc unavená a nebo se nudí. Ona je běhavá, takže musím pořád za ní, ale neni vysloveně divoká, takže to jde.
13. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ježiš 3x vysloveně ? :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ani to ano, myslím že jsme si vesměs nějak sedli :wink: Jarunka děti miluje, ale zatím spíše ty starší, ale myslím, že tak za ten půl až rok bude upřednostňovat ty, které mu budou věkově co nejblíž :grinning:
Rarášek mi spí už dvě hodinky.. co se to dějě???? :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahooj, tak se tu zas hlasim, nachlazeni a nudle je uz pryc,jsme uz vsichni v pohode, Ani :slight_smile:, kazdej mame slova,ktera pouziva castejc ne? me se to take stava dost casto, kor, kdyz si to pak po sobe clovek hned neprecte :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
To jsou skvělý fotky :grinning:.

Ani, tvá Anežka je stejně stará jak moje ségra, takže já si užívám skoro stejně :grinning:, je fakt, že je tohle snad nejlepší věk :dizzy_face:, když jsou samostatné, ale ještě tak krásně najivní a pořád říkají máminko, mám tě láda :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ble, kde se mi tam vzalo zo J? :grinning: *naivní
13. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
No já to vzdávám, však vy ty překlepy a nedoklepy přeluštíte :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kanka - díky zapochvalu,mrzí mě tvá situace,hlavně hodně nerviček ať to překonáš a pak krásného mimíse :wink: :wink: !!!
Momin - už jsem tu takyýýýýýý :grinning: :grinning: ,Hele to bude stopro mimís!!!! :sunglasses: já ti fakt závidím ale už se mi blíží první pokus už mám aspoň MS tak to už poletí.... :unamused: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Sam je vhůru za běhu snědl oběd a teď honí číču s plastovou tyčkou,a je po klidu :angry: :angry: Proč musím mít takovýho divokýho raracha :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Kankan oprava,promiň v minulém vzkazu jsem vynechala "N" na konci tvého nicku.
13. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
samon.. jeste neni co zavidet.. ale taky si ymslim ze to tentokrat vyslo! :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

U nas se zatim spinka ale uz spi 3/4 hoky tak myslim ze uz se bude vstavat...
13. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Veru (samino....), taky mame doma kocku a nase mala ji taky porad prohani, nema klid, jen si lehne, mala uz je u ni, teda ted uz je to lepsi nez pred rokem :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Ufff člověk si odběhne na oběd a pak 20minut dočítá Vaší komunikaci :slight_smile: Momin,držííím pěsti,určitě to vyjde....
13. kvě 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
momin- no vidíš takže je nejspíš co závidět,ne?přeji vám to :wink: :wink:
miruš mi máme číči dvě a dva hafany u nás doma nemají žádný klid malej je má srovnaný je to sranda raději jsou venku než u samíka vnáručí :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Samino..jaké máte pejsky??? a kočičky???
13. kvě 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Ja to jen nechci zakriknout.. minule sme se taky tak radovala a nakonec sem potratil... :confounded: :pensive:
My ted nemame zadne zvire a sem za to rada... :sunglasses: :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
andulko - pejsky staforda a křížence bulíka jednu britskou kočku a jednu českou kočku :grinning:
Já jsem taková milovnice všechno jsem to zachránila a pozbírala ještě přd narozením malýho a teď bych to někdy vyhodila zdomu je toho moc ale miluju je mají se jak prasat v žitě
momin,to chápu to je jasný že se bojíš ale určo se to nebude opakovat vždyť už jdeno krásný mimčo máte co by nebylo druhý!!! :wink: :wink:
13. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Super, Mirko, u nás jsme jeli nejdřív nachlazená, pak Anežka, pak přítel. Ale už to taky vypadá dobře. No já právě to slovo moc často nepoužívám, tak mě samotnou překvapilo, že tam je tolikrát. :slight_smile:
Ještěrka, A. taky ve věku Jarouška upřednostňovala starší děti, ale teď už lumpačí spíš se stejně starými, protože ty starší jsou rychlejší, umí to co ona ještě ne, ale stejně se snaží se jim vyrovnat, ale ne vždy se to daří.
Emili, tak to pro tebe pak bude brnkačka, až budeš mít vlastní. Je fakt, že spoustu věcí už dokáže sama, docela se s ní domluvím, ujde nebo ujede delší trasy, ale když spí nebo jí něco trápí, je to pořád strašlivě malinkatej tvoreček.
13. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Sani,to je krásný ja zvířátka miluju,my máme labrouše a taky máme britskou modrou a to je naše zlatooo největší,ta se tak strašně ráda mazlí ,někdy mě tím už štvě :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Tak ja jdu hodit malou do postele, najist se a snad se tu jeste objevim a vsechno doctu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
andulko - mi máme tu zlatou britskou není tak známá máme kocoura a je tak umazlenej že z něho rostu,furt děsně líná tak jsou venku v zahradním domku který jsem jim sama zhotovila,drží silou :grinning: :grinning: vůle.
Jinak jsme měli ještě dva koně v našem bývalém domeču toho jednoho jsem měla přes 5 let ale když se narodil malej nešlo to finančně ani časově zvládat mimo to jsme se museli vystěhovat s těžkým srdcem jsme jim hledali dobrý domov a po dlouhém prověřování kupců jsme je prodali :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je to hodně náročný a nakladný koníček
13. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
ahoj děvčata, tak jsem zaktualizovala to co jste mi poslaly, ještě jsou tam otazníky, tak komu co chybí napsat, díky, už je nás fakt dost tak ať máme přehled
13. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
snažilky:
Ani08 (?) 33 let 15 den Anežka 2 roky 1 měsíc (Praha)
Niko (Veronika) 29 let 14 den Kristýnka 2 roky (Zlín)
andulaaa (Anna) 23 let 14 den - (Kladno)
kankan (Lucka) 24 let 13 den - (Ostrava)
Mirrkaa (Mirka) 33 let 12 den Kateřinka 2 roky (?)
glumbi (Lucka) 24 let 11 den - (Praha)
maky_maky (?) 25 let 7 den Anička 2 roky 5 měsíců (Šumperk)
Jesterka09 (Petra) 26 let 2 den Jaroušek 1 rok a 2 měsíce (Praha)
Mische (?) 29 let 1 den - (Ostrava)
Saminomimino (Veronika) 24 let 1 den Samuel 1 rok 4 měsíce (Boskovice)

čekají MS nebo // :
Momin (Lenka) 22 let ? Daniel 1 rok a 1 měsíc (Nový Jičín)
Sweeney (Anna) 27 let 45 den - (?)
Emmili (Eva) 20 let 44 den - (Benešov)
luisamia (?) 26 let ? - (?)
13. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
niko-obdivuji tvoji orientaci :grinning: :grinning: super tabulka :dizzy_face:
13. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky, psala jsem Niko do IP, jsem Lucie, 21 den cyklu, pozitivní ovu test, Ústí nad Labem.
13. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.