• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Teda než aby ona chodila spát moc pozdě :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
autor
po třech hodinách jsme vzhůru, tak nás čeká papání a pak zábava asi aquapark.. zatím se mějte a napište něco o sobě
5. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jo letos mi bude 33. A Anežka bylo jediné jméno na kterém jsme se bez problémů shodli, holčičí by se ale ještě nějaké našli, ale klučicí, to je docela problém.
5. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ani, tak to jsme na tom na chlup stejne s tim vekem :slight_smile: , a neni se za co stydet ne ??? Kristovy leta akorat :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
Věk je dobrej, ale co si budeme namlouvat, prostě stárneme, nechápala jsem například, jak mě jednou třeba budou bolet záda, jak nebudu někdy moct usnout a někdy třeba budu usínat u televize, že mě třeba jen z několikahodinové procházky budou bolet nohy a tak by se dalo pokračovat dál. :grinning:
5. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
ještě to není tak hrozný holky, jedno dítě už máte za sebou, já budu ráda, když do 30tky stihnu dvě : :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
moje dítě je teda jedlí, dá si 5 lžic a je po jídle...
5. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Hm, to moje dřív, když se vzbudila tak hned jedla a měla hlad, teď jí musím dát oběd před spaním, protože když se vzbudí, tak jíst nebude ani náhodou, to vždycky až třeba po několika hodinách.
5. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
to ja taky davam pred spanim obed, pak mi spi hodinu a půl az dve a pak dalsi svacinu chce tak az za hodinku po probuzeni
5. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
jsme zpět z venku, nakonec jsme byly v dětské herně, ale byly tam zprominutím "parchanti", kteří neustále malou tahali za vlasy a fackovali tak jsme to zabalily a šly si koupit vodové barvy a barevné papíry, budeme vyrábět přání ke dni matek...
5. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
no a nejlepsi jsou ty matky, co jen sedej, pijou kafe a krafou a nekoukaj jak jejich deti fackujou ty ostatni ....
5. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
NIKO - ani by mě nanadpadlo že by to mohlo někoho zajímat,pro každého je to jeho dítě zkrátka nej :slight_smile:
Ale když jinak nedáš,Samík je raubíř,je ve zamení kozoroha,což svědčí o sebejistotě a extroverci,takový i je,je divočejší nepodesný má rád když ho lidé pozorují ale dlouho si je oťukává,měří si je pohledem,umí vše co do pohybu,začal chodit už 10 a půl měsících,sám odsebe!!!,s mluvením to bude horší,mluví něco málo ale stále upřednostňuje skřeky a pazvuky když něco chce podat nebo tak,ale domluvíme se.Abnormálně reaguje na koně,což mě potěšilo jsem velýká milovnice tak snad někdo přebere žezlo :sunglasses:
Jinak je to má největší láska s druhým mimčem ji lze už jen zdvojnásobyt :slight_smile: :slight_smile:
A co tvá dcerka?Mimo to že je lumpajda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
Ahojky můžu se k Vám přidat?
5. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
jasny, co by ne, je nas tu zatim malo :slight_smile: , vitej
5. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
saminomimino - máš moc dlouhou přezdívku, co tak psát si jménem? já jsem Veronika nebo nika jak kdo bude chtít...
Sam je šikovné dítko, myslím tu chůzi a pak že jsou holky šikovnější... Kristýnka je typický býk - vztekloun, mazlivej, svéhlavej. Ve dvou letech krásně mluví a zpívá si písničky, kupodivu má to melodii..co dnes řešíme je nočník, na ten se jí nechce, takže ještě vyčkávám
petulahonzik vítej a představ se nám trošičku..
5. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
jinak pokud by nám to holky tento měsíc vyšlo měly bychom vodnáře, to jsem já, no hlava v oblacích... ale každé znamení má něco, takhle se to plánovat nedá..
5. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
kde jste, pro dnes už konec nebo uspáváte ? já vysedávám, protože manžel je na služebce, tak si zpříjemňuji chvíle samoty..
5. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Já už mám uspáno a samo, to je výhoda toho, že moc nespala přes den. Taky jsem sama, přítel je mimo a vrací se zítra. Já jsem váhavá váha a to je strašná vlastnost.
5. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
To Anežka sice mluví, ale strašně komolí a zdá se mi, že používá strašně málo sloves. Nočník taky odmítala a na truc zadržovala a když se jí pak udělala taková ošklivá vyrážka, předpokládám, že z plínky, tak jsem to opět zkoušela a dva dny se počůrávala, celý týden jsem jí 100x za den slíkala a oblíkala, protože pořád chtěla, ale výsledek žádnej, už jsem z toho byla na hlavu, ale za ten týden se to zlepšilo a říká si sama. Zato kakání... Ona je ryby, já se ve znameních moc neorientuju. Taky je to vztekloun, ale mazlivá není moc od mala, teď se to malinko zlepšuje.
5. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
Máte téměř stejně staré děti Ani, Vy se tedy taky pokoušíte o mimi?
To jsem si dala, dělám přání pro mamku, to bych nějak měla, ale pro tchýni vůbec žádný nápad.. jejda něco tam napsat musím :slight_smile:

s tím nočníkem doufámm, jak říkají, že to příjde samo nechtěla bych ještě ve třech letech vyměňovat plínky, nechápu ona tomu rozumí a všemu co říkám, ale nočník odmítá, prostě protest...
5. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Katerinka mluvi pekne, aspon to rikaj ostatni. Mame akorat par kamaradu v podobnem veku a je pravda, ze od rana do vecera porad neco povida. Rozumej ji i ostatni, tak snad je to pravda. Jinak na nocnik si sama zacla rikat, kdyz ji byl rok a 3/4. Ten mesic predtim jsem jen zkousela, co vydrzi ona a i ja :slight_smile: Nechavala jsem ji litat bez pliny, nehody byly, delala mi taky naschvaly. Taky mi prislo, ze kdyz sedela na nocniku nebo na zachode, tak nic...jen jsem ji dala plinu, pocurala ji...pak nastala zmena, a to, ze kdyz jsem ji dala na nocnik (trebas co pul hodiny), tak curala a vedela a asi pochopila....no a asi po tydnu pravidelneho vysazovani na nocnik si zacla sama rikat a zacla hned odmitat plinu...to byl boj ji tu plinu jen nandat treba na spani...ale ted uz je to dobry, nehoda tak jedna do mesice.... a zacina si rikat i v noci, kdyz potrebuje, ale na noc plinu jeste ma, pro jistotu
Jinak znameni taky moc nezkoumam, ale jinak mala je beran a ja panna :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
S tím nočníkem jsme začli asi ve věku jako máš Kristýnku. Měla jsem rady od zkušenějších maminek, prostě jsem jí doma nechala bez plíny. Ona byla úplně šokovaná, co jí to tam teče a vadilo jí to. Jo a prý zabírají za odměnu razítka na ruku, ale já nemohla pěkný sehnat (no spíš jsem neměla čas), tak jsme dávali na ten nočník samolepky. Sladkosti jsem nechtěla dávat. Nebo zkuste to prkýnko na záchod. My to asi pokazili tím hracím nočníkem, ona se toho pak bála.
5. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Přání ti asi neporadím, asi záleží, jaký máte vztah, tak napiš něco neutrálního.
5. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jo a druhý miminko už chceme, i když já se docela bojím.
5. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jak s plínou na spaní, nevím. Někdy mi usne za převozu v kočáru a tak se nestihne vyčůrat těsně před a když jsem jí plínu nedala, tak se počůrala. V noci nevím, jestli se bude budit nebo my jí budit. To si ještě nedokážu představit.
5. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
Doufám, že neodradíme holky ještě bez dětí.
5. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
snad ne :slight_smile: , a Ani proc se bojis ? Ze to nepujde nebo jak to budes zvladat nebo celej ten prubeh ... ?
5. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
No jak to budu zvládat.
5. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
No to ja taky, ale nejak si to nepripoustim, rikam si , ze nebudem samy, co maji dve deti .... a snad to nejak pujde, musi, kdyz si prejem druhyho prcka :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
tak vsem tady dobrou noc :wink:
5. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.