• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Nooo Veru právě,ta tvrdohlavost,já mam býka mamku a je to někdy boj i když jí miluju na devše....
13. kvě 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
já taky pro soukromí,už je nás tady dost
13. kvě 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Emili, ale vypadá to, podle fotky, že máš nádherný vlasy. Ono také záleží kolik jich máš, vypadá jich víc, tak se to může zdát, ale asi tě neuklidním, že.
Přitom, ale Šimon i Eva jsou moc hezký jména, ale vadí mi to i, že prostě před Vánoci člověk stíhá moc věcí a ještě si užít a zorganizovat narozky dítěte..., že toho je moc. Jinak my jsme se Anežce docela pomstili, má svátek a asi za 14 dní narozky. ALe nám se to jméno tak líbilo, že jsme prostě jinak nemohli. Snad jí to nebude moc vadit...
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
No to máte pravdu, tvrdohlavost a býci jdou ruku v ruce - sama jsem toho živým důkazem. :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Mi se jméno šimon líbí, no a o anežce nemluvě... líbí se mi některá staročeská jména... mají své kouzlo...
13. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Tak konec května, blížence. Ale netuším jaké povahové vlastnosti mají...
13. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak já jsem hodnej býk, trošku pedant, ale hodnej :grinning:.

Ani, no jo, tahle fotka jde - čerstvě vyfoukaný a nakulmovaný :slight_smile:, ale jinak strašně řídký :frowning2:
13. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Šimon se mi taky líbí... Sousedi mají holčičku Adélku a je narozená den předtím. Ségra se měla jmenovat Adélka, ale sousedi to stihli dřív, tak to máma změnila - pak po kom ta jména tolik řeším, že :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Eh, to je vyjadřování :grinning:. Je narozená den před svátkem :grinning:
13. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
13. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
¨můj brácha je Šimon a ještě blíženec....to je tak rozdvojená osobnost,to je strašný...ten je jednu minutu takovej a během vteřiny je jinej o 180stupnu....hotova katastrofa a to je mu teprve 10....chudak jeho zena az bude dospelak :slight_smile:
Já bych brala kdyby se mi narodil vodnar nebo rak to jsou zlaticka :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
Je pravda, že na tmavých vlasech jsou ty šedivý víc vidět. Ten můj (možná jich je víc) se jen tak jinak leskne. :grinning:
Hm, tak to má holka taky dobrý. Ale zase když má člověk vybraný krásný jméno a nedá ho, kde má jistotu, že se narodí třeba ještě jedna holka/ kluk, aby ho mohl dát ? A my prostě o Anežku nechtěli příjit. Trochu jsem bála, jak jí budeme říkat jako domácky, ale našlo se celkem dost variant. U Šimona nevím, ale přítel ho stejně nechce. My se vůbec na klučíčích jménech nemůžeme shodnout. Ale třeba u nás by nefungovalo, že bych já vybrala jméno třeba pro kluka a on pro holku nebo opačně, u nás to prostě musí být tak, že se shodneme oba.
13. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
prosím přispívejte tam a tady to zrušíme
13. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ještě s tím šírem, mám bráchu štíra a on je buď strašně hodnej nebo strašně zlej, nic mezitím. Ale nejsem si jistá, jestli to tak mají štíři nebo jen můj brácha.
Tak blíženci jsou komplikovaní ? No tak nic no.
Téda ty jsi rychlík s tou soukr., ale když se k nám ještě někdo bude chtít přidat, tak je to v pohodě ne ?
13. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
když se bude chtít někdo přidat tak mi dejte vědět
13. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.