• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
autor
dobrou noc holky, doufám, že zítra příjdete na pokec...

jinak přání jsem nějaké vytvořila no uvidíme s jakým úspěchem.. nejsem zručná v těchto věcech, ale když mě to chytne tak se rozjedu.. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Já vím, že to zvládají i ostatní, i s malým věkovým rozdílem, ale ta nejistota tam je.
Asi bych taky měla jít chrnět, včera jsem se vůbec nevyspala.
Mně teda přijde dobrý už jen to, že si na ně vzpomeneš a ještě s vlastnoručním dárkem.
5. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Tak dobrou
5. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
NIKO -,já jsem taky Veronika doma mi neřeknou jinak než Nika ale už mi to tu nechtělo takovou přezdívku zaregistrovat,tak jsem zvolila jedno z mnoha oslovení našeho Sama :grinning:
Tak to je šikula určitě budě zpěvačka :wink: :wink: To náš Samík jsem zapoměla zmínit děsně miluje tančení tančí kdykoliv jak slyší hudbu ale měli byste vidět jak :grinning: no k popukání.Teď už se vypracoval i na tanec za chůze a toho využil i na karnevale viz foto v albu ani to nešlo vyfotit jak válel :grinning: :grinning: A taky je děsnej mazlík a hlavně mamánek,hold kluk ale je to krásný :wink:
A kdy vy startujete první pokus o baby,nebo něco máte za sebou??
5. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
Ahoj Niko a všechny ostatní holky, s tím tancováním je to u nás to samé, ale máme styl dokola, třeba i 5 minut na jednu stranu, divím se, že neupadne..
U mě dnes dopoledne takový relax, jdu k holiči a hlídat bude moje mamka, takže se nebojím, že by se nudily..zatím
6. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj všechny -Niko-to máš super babičku na hlídání,to mi chybí,mamča je furt v práci je mi teprve 24 takže mamča je mladá :grinning: :grinning: a mimo to nebydlí ve stejném městě.Malej mi teď spí,teda doufám :confounded: ,obvykle ještě spí 2x denně ale ne vždy.bohužel.
Styl tančení dokola kolem proběhl taky,ale teď změnil od základu způsob přidal ručky nahoru nebo jásá a vyskakuje,ne je to k popukání :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
ahoj vsem :dizzy_face: , tak co se tancovani tyce, tak mame taky malou tanecnici, taky se nejdriv tocila jen dokola a ten si podupava a vykracuje a s rukama dela uplny vykruty, ze se clovek musi drzet, aby se nepo ...Jinak je taky hodine muzikalni, staci ji slyset parkrat nejakou pisnicku a uz si notuje melodii a sem tam nejaky slovo vlozi, no je to sranda...po me to nema, ja jsem uplny drevo na zpivani :grinning:.
Jinak my zatim tenhle mesic zadne snazeni, ted mi akorat skoncila MS, takze mame vsechno pred sebou :wink:
6. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj, tady je pěkná zima a prší. Tak jsme aspoň uklidily v kuchyni, daly prát prádlo, ale stejně asi na chvilku budeme muset jít ven, aspoň nakoupit. Tady je MC docela dobrý, ale mají tam dost nabitý program a volnou hernu pro věkový kategorie většinou dopoledne určitý den. Tak se s tím moc počítat nedá. Jak se zabaví vaše děti ?
6. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Anežka taky tancuje k popukání. Když byla malá tak seděla a kývala se, teď stojí, hlavu nakloní na jednu stranu a pokyvuje se (no s tancováním to nemá nic společnýho a nevím, jak na to přišla). :slight_smile:
6. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
My to zkusíme o víkendu a asi následující týden, by to taky mohlo být ještě aktuální. Zdá se mi, že mám ovulaci docela brzy a i Anežky to tak bylo, MS pravidelná, takřka na den, ale to až po porodu se takhle vyladila (krom braní HA). Holky, změna hlenu ohlašuje že ovulace bude nebo je už po ? Možná se ptám úplně divně, ale s Anežkou to přišlo nějak samo a tak jsem to zatím nezkoumala.
6. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
My máme dobrý babičky, obě v důchodu, ale moje mamka ještě na půl úvazku pracuje a má po tetě zahrádku a lítá dost. Naštěstí brácha se přestěhoval do bytu po tetě, tak už nemusí tam, jinak jezdila ještě tam a občas k nám. Pěkně všechno přes celou Prahu. Druhý babička, mají zase chalupu, tak tam tráví dost času. Ale když potřebuju pohlídat, obě udělají všechno pro to, aby mi pomohly. Většinou si, co můžu plánuju až odpoledne, když je přítel doma a když to nejde, povolám babičky.
6. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
moje mamka je taky mladá a chodí do práce, dnes má odpolední, tak jsem ji hodně vděčná, že přijela (má to 12km od nás) a odpo jde do práce - dnes jsem to potřebovala tak posila přijela a vážím si toho.. tchýně bydlí ve stejné vesnici jako naši, je na půl v důchodu, ale nikdy nepřijela, musíme jezdit my.. víc nekomentuju ani se mi nechce to rozebírat, tak to je..
teď mám ještě chvilku volnou chvíli, vyjely na procházku, dyž už neprší a já jdu žehliti..
Ani - ty jsi kolíkátý den cyklu? my se tento měsíc pokoušíme poprvé, ale nedělám si iluze, manžel to má teď v práci nahnuté a musí hodně jezdit, takže není nálada, chuť a čas.. snad by to byl zázrak :slight_smile:
přemýšlím, že si koupím ovulační testy, myslíte, že je to k něčemu?
6. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz
Anie-myslím že změna hlednu ohlašuje ovulaci aspoň u sebe to tak pozoruje,řekla bych že je to přesně den ovulace :wink:
Niko-jinak s ovulačníma testama zkušennost nemám,obvykle se mi ovulace sama hlásí a někdy dost bolestivě takže spoléhám díky bohu na tělo u málýho to tak vyšlo ale až po porodu se to upravilo.
Jak tak ale čtu různé názory na ovulační testy někomu pomohli někomu ne,to máte jak s bazální teplotou chce to asi tréning ale určitě tím nic nezkazíš.... :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Jinak s tchýní se nestýkáme vůbec,mažel sní má nevyřešené věci už od dětství a jsem za to ráda,není to zrovna člověk mého srdce,sice má Sam o jednu babyčku míň ale má zase poměrně aktivní prababičku tak mu to kompenzuje :sunglasses:
MS mi má přijít až kolem 14 takže až ke konci měsíce bude první snažilkování,nemůžu se dočkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
Niko nakoukla jsem Ti do fotoblogu (snad to nevadí, taky nějaký založím), máš nádherného chlapečka... zaujala mě ta dovolená, kde jste do to přesně byli? a jak malý zvládl letadlo?
6. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
Když jsem poprvé otěhotněla tak mi ovulace přišla až na konci cyklu, takže si myslím, že u nás to bude kolem 20., to jsou odhady :slight_smile:
6. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Myslíte, že se k nám ještě někdo přidá? nebo jsou všechny rozprchlé v ostatních tématech? máj lásky čas, tady musí být snažilek
6. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Děkuj za pochvalu !! :wink: Jasně že nava od toho ho tam mám :slight_smile: Založ založ ať můžem také zkoumat :grinning:
Takže dovča,až teď zpětně vidím že to bylo docela odvážné s takovým mrnětem,ono stačí málo a je nehoda,třeba ten Samův zub,bác a byl pryč nedej bože kdyby si ho vyrval z kořene ona v Egyptě zdravotní péče je ale všichni tam mají jaksi dost čas..Ale takhle člocěk nemůže myslet to by nejel nikam
ale k tvé otázce - byli jsme v Oblasti Hurghada na samém konci konkrétně v německém hotelu který je určen pro rodiny s dětmi,super hygiena a všechno!!!Jmenuje se CALIMERA kdyby měl někdo zájem,vážně super!!!!!
Let tam i zpět bezproblému zvládal spíš se nudil ale dokonce i usnul na to že se letí 4 hod naprosto v poho,při cestě tam jsme přestupovali v ostravě a odlétali jsme z Brna o půl 11 dopol.Zpět jsme musela vstávat ve 2 ráno ale to je tak prý vžy když jeto charter let.to bylo trošku horší ale měla jsem z toho větší hrůzu.Podnebí malýho totálně položilo dva dny po příjezdu spal spal a spal a ožil poslední den :grinning: Ale musím říst že to zvládal líp než já...
6. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Těžko říct snažilek je tu určo habaděj ale možná spíše těch prvosenek :wink:
6. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Zvažuju dovolenou v zahraniční, z letadla mám strach, ještě jsem to nezkoušela a s prckem, oj ona má teď období, bojí se zvuků, vždycky se zeptá co to je? tak jí to musím vysvětlit a je klid, ale ten ustrašený výraz..
taky je rozhodující cena takové dovolené, no uvidíme do srpna je času :astonished:
6. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ovulacni testy jsem taky nikdy nepouzila a ani se zatim nechystam je kupovat... na povel :slight_smile: by nam to stejne nevyslo....spoleham taky plus minus na telo. Pri prvni dceri, to vim na 100 %, jsem otehotela 10 den cyklu....jelikoz to ten mesic bylo jen 1x :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
autor
mirrkaa tak to Vám opravdu vyšlo napoprvé, super.. a to jsi byla po vysazení HA?
6. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
nene, to jsme se prave tak nejak lazo plazo pokouseli a bylo to asi pul roku po vysazeni HA
6. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,tak sem si dneska delala testik a // sem nenasla.. takze se k vam nakonec opravdu priznam pokud nevadi.. :slight_smile: :wink:
Nam Danielek vysel taky na prvni pokus. V kvetnu sem vysadila HA a v cervnu uz sem mela pozitivni tehu testik. jen ted se nejak nedari.... :unamused:
Mozna na tech plodnych/neplodnych dnech neco bude..treba se fakt trefujeme akorat vedle.. jenze me to pripada zbytecny stres neco takoveho pocitat.... :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
chtela sem v pravni vete napsat PRIDAM a ne PRIZNAM :sunglasses:
6. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsme přeci jen byly chvilku venku, teď jsem jí nakrmila a koukám, že svítí slučníčko. Tak dám prádlo aspoň na balkon.
Tak to kvůli tobě, Niko, spočítám, :wink:, je od prvního dne MS, že ? Tak to jsem dnes devátý den. Právě podle toho hlenu mi to vychází nějak 10 až cca 12 den. Taky jsem si myslela, že to ten den ovulace, ale nejsem si jistá. Ovulační test jsem taky ještě nezkoušela, sice mě to trochu láká, ale to bych asi řešila po neúspěších. Při A. jsem si myslela, že to je nějaký 15. den a to nic neproběhlo a i dle ultrazvuku byla o týden napřed, takže to tak nějak vycházelo a teď to je podobné. Jinak, holky, máte můj obdiv, chtít další mrně už cca po roce. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Jinak ti, Niko, závidím toho kadeřníka, samotný proces stříhání moc nemusím, ale miluju to mytí vlasů a česání.
6. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
MOMIN- je to docela jednoduchá stou ovulací,od prvního dne MS přičti cca 12 dní a někde tam by ses mohla trefit samozřejmě to není 100%ale lepší než střílet úplně naslepo :wink: :wink: A když to nechceš počítat tak je to aspoň malej tahák!! :wink:
6. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Niko _i já sama letěla poprvé a vletadle to není žádná hrůza myslela jsem že je to větší hukot ale pokud sa malá bojí může být vystresovaná ale kdo by nebyl sté procedůry před nastoupením do letadla,v Egyptě to nějak neprožívali ale u nás jsme museli v odbavovacím prostoru sundat i pásky v kalhotách,což mi přišlo už moc :angry: :angry: :angry:
Cena takové dovči je ovšem jiná v březnu než v srpnu a to odost,lepší bude evropa prý se to má letos víc vyplatit... :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
saminomimino diky moc... :slight_smile: :wink: tak to uz sme prosvihli... :grinning: Musim pockat na dalsi MS. :slight_smile:
Ale otehotnet prece muzu i jindy ne?!

jen nechapu to zpozdeni.. MS mela prijit v nedeli a porad nic,ani zadny naznak. mozna bylo na tehu test jeste brzo. :confused:
Uvidime co z toho vyleze...
6. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.