• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
autor
momin přidej se budeme rády.. testík výjde příště :slight_smile:
odvážná holka jak psala ani08, malý je ještě malý a šup na druhé? s Kristýnkou mít teď brášku nebo sestřičku nedokážu si představit, strašně by žárlila, že nemá mámu pro sebe, hlavně ty společné procházky, její roztěkanost, musím mít oči i vzadu a do toho ještě další řvoucí prcek..
6. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Třeba jste se i dobře trefili, ale došlo k nějaké chybě. Je to vlastně strašná náhoda. Já si MS píšu do diáře, a pak jen přičtu těch xx dní, jen abych zhruba věděla, že se šance zvýši.
6. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
momin - to jsem tak čekala na MS a 3 dny zpoždění i přes braní HA, večer jsem si dala sklenku červeného vína a ráno se MS dostavila, zkus - aspoň nějaká rada, i když hloupá :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Momin- bohužel myslím že jindy ne!! Ovulace je vyvrcholení plodných dnů,ideální pro početí je 2 dny před ovulací ale zhruba na to máš 3-5 dní před ovulací,+samozřejmě samotný den ovulace ale tam je šance prý menší.Po ovulaci to nemá údajně význam a vím to z vlastní zkušennosti,někde se uvádí že i den dva po ovulaci ale je to nelogické to už je vajíčko uvolněné mimo vaječník a není již "použitelné"nedošlo by do dělohy,řídila jsem se tímto a mám syna tak snad ti to také pomůže.Hold se těm plodným dnům nevyhneš :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
Vím, že to píšou všude na diskuzích kolikátý den cyklu se právě kdo nachází, zkusím něco sesmolit ať se pořád neptáme..
6. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Taky mi teď přijde, že si to s ní užívám mnohem víc, už je to trochu parťák a s bříškem by to bylo úplně jiný, nechci říct, horší, ale jiný. A ona venku docela pěkně (zatím) poslouchá. Hlavně je tam jednoduchý odvést její pozornost na něco jiný a tím jí třeba zklidnit, což se mi doma moc nedaří.
6. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
niko - tak já jsem si přečetla, že když bychom chtěli chlapečka je nejlépe sexíkovat v den ovulace a den po ní, 2 dny před mají šanci holčičky a proč? mužské spermie jsou prý rychlejší :slight_smile: jejejej
6. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jé tak to díky za radu NIKO když chceme tu holčinu budeme se snažit to vychytat ale jestli jsou spermie jindy tak líný jak můj chlap(někdy)Tak to bude zázrak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 8 den
Saminomimino 20 den
Ani08 9 den
Mirrkaa ?
Momin čeká MS
Petulahonzik ?
6. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
pokud tedy budete chtít tu holčičku sexíkujte pouze před ovulkou :slight_smile:
pokud chcete kluka raděj sexíkujte pořád :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
Oh dekuju za vysvetleni..ja sem se o tyhle veci nikdy moc nezajimala... :sweat_smile:
Me to zase tak moc brzo neprijde. brala sem rodicak na 2 roky protoze same to takhle planovali.. :slight_smile:

A jestli kluka nebo holku? Ja chci dalsiho chlapaka... :slight_smile: :grinning: i kdyz pritel chce holcicku at mame parecek.... :slight_smile:
Taky jsem chtěla napsat, že jindy to asi nepůjde. Našla jsem, že spermie jsou nejschopnější oplodnit vajíčko cca 2-3 a vajíčko jsem myslela, že je schopné oplodnění 24 hodin, ale nedávno jsem našla, že to bývá mnohem menší čas, tak nevím. Jojo a holčičí spermie zase trvanlivější. :slight_smile:
autor
to jsou rady, co?? kdopak by to zvládl ?
6. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
One je mi to nakonec jedno jen ať je zdravé potkávám tolik maminek s postiženými dětmi že se mi z toho vždycky stáhne žaludek a srdíčko :frowning2: :frowning2:
Prvně jsem rozhodně chtěla kluka to byla jistota teď chci úplně stejně holku tak to třeba přivolám,vždycky raději sexíkujeme před ovu.někdy mi v době ovu nebývá nejlépe tak snad se zadaří holka :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
jen internet :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jo tak když ho máš na dva roky, tak to je jasný. Ale něco jinýho je plánovat a skutečnost. Taky jsem si myslela, že budu mít děti hodně rychle po sobě a původně chtěla na dva roky. Pak jsem trochu vystřízlivěla a dala na tři roky. Teď jsem ráda, protože jsem se na to necítila. Taky jsem trochu bála, co když se to nepodaří, co s dvouletým škvrnětem až budu muset do práce ? Ale já všechno obvykle moc řeším....
6. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Sami a jak dlouho už se snažíte o sourozence ?
6. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Určitě na tom se shodneme všechny, nic není důležitějšího. Jen když existuje možnost volby tak se jí pokusíš realizovat, pokud chceš.
Teď už víme jak "na to", já koupím ovu testy a pak už jen mít doma drahého..
6. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
ani08 myslim ze to moc neresis.. ja sem nad tim premyslela stejne...
Jenom sem nasla vice + na tom rodicaku na 2 roky... :slight_smile:
ja bych druhe mimco brala klidne uz ted... :grinning: Danielek je zlato! :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
dneska jsem 6 DC
6. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
kdybych si dala rodičák na 2 tak jsem v pytli, není nikdo kdo by pohlídal a ještě je tady mnohem důležitější věc, já bych to bez ní nevydržela, i když už mluví je to pořád takový mazlivý prcek, který mě potřebuje..
6. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 8 den
Saminomimino 20 den
Ani08 9 den
Mirrkaa 6 den
Momin čeká MS nebo //
Petulahonzik ?
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Ani - ještě jsme nezačali jdem na první pokus teď v květnu zhruba kolem 20. :wink:
6. kvě 2010 v 15:03  • Odpověz
dva roky to je prd je to moc krátká doba uteče to jak voda,i tři jsou málo ale co je to oproti našim babičkám ty měli tři měsíce a šlus :angry: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
Taky si myslím, že je to dvouleté dítě ještě malý. A myslím, že ani babičky by nebyly nadšené hlídat celý dny a já bych to tak ani nechtěla. Jsem si občas říkala, už aby chodila do školky a tam se zabavila, ale teď si říkám, že to asi nepřežiju až mě tolik nebude potřebovat.
6. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
no my mame hlidaci babicku jednu. :slight_smile: A Danik je na ni hodne zvykly,bydli asi 2 minuty od nas.myslim ze bych to nesla hur ja nez on kdbych musela do prace. :sunglasses: Ale kdo vi jaky bude az mu budou 2,ze?! :slight_smile: Snad vsechno vyjde podle nasich predstav... :slight_smile:
Jestli koupíš ty testy, tak poreferuj. To mě zajímá.
Po pravde ja nad tim ze to nevyjde nepremyslim... :slight_smile:
Proste to vyjde..a hotovo... :sunglasses: :slight_smile: :wink:
6. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
autor
jen pro kontrolu niko má u tebe 20. den, je to správně?
6. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Sami, aha, nějak jsem nabyla "mylný" pocit, že už jste zkoušeli víckrát. Promiň. Až nás tady bude víc, tak nevím, jak se v tomu budu orientovat.
6. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.