• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
momin, držím palce.
6. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
no když to říkáž tak už 23 den :slight_smile:
Holky, umí ten koník, že se mi zobrazí nový příspěvky hned ? Já musím vždycky překliknout ze stránky na stránku. :frowning2:
umí to bude nějaká chybička :unamused:
6. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Ani me se teda zobrazuje hned.... :confused: jestliu te dobre chapu..:slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
stiskni na aktuální stránce klávesu F5 - pro aktualizaci
6. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
no koukám že už chvílama píšu pěkný hrubky nejvyšší čas si odpočnout jdem na prochandu s pejskama :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
svůj příspěvek uvidíš automaticky, ale cizí musíš atualizovat, ne?
6. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
my ještě chrníme ta proto tady vypisuju, ale už to půjdu přerušit a taky jdeme do parku
6. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Jo, díky, ale musím to udělat vždycky ? Prostě samy ty cizí nenaskočí hned ?
6. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
A. taky ještě chrní, ale asi jí za chvíli budu muset vzbudit. Usla dost pozdě. Jdu rychle na kafe. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
joo takhle..cizi prispevky... :slight_smile:
Tak to musim taky vzdycky aktualizovat... :wink:
6. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Já aktualizuji vždy, myslím, že to tak je..

Květňačky snažilky:
Niko 8 den
Saminomimino 23 den
Ani08 9 den
Mirrkaa 6 den
Momin čeká MS nebo //
Petulahonzik ?
6. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Anio8-v pohodě taky se v tom někdy přestávám orientovat :grinning:
6. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak procházka byla horor,malej trval na odrážedle tak jsme táhli kočár(pro jistotu)ale byl na prd,psy odrážedlo Sama a sami sebe,mám chvilku čas přijel tchán tak chlapy koupou,malej je utahanej jak kotě protože nespal po obědě...
Koukám že trhám partu v MS cyklu,jsem posledňáček :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
nebul, ted posledni a trebas to budes ty, kdo bude prvni 2v1 nebo vic :slight_smile:
6. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
miruš díky :grinning: :grinning: to dva v jednom se mi fakt líbí :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
vid, takze hlavu vzhuru a nepropadej tomu, ze ses ke konci cyklu ... ja mam MS vetsinou taky pravidelnou, ale spis tak o den dva driv... tentokrat jsem ji mela o 3 dny pozdejs a uz jsem si prave predstavovala jaky to zas bude 2v1 :slight_smile: jak mi bude ze vseho natahovat a budu spat za pochodu...ale kazdy tehotenstvi je jiny, takze se mame na co tesit :astonished:
6. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
Přesně, to vůbec nic neznamená. Třeba budeš první.
Já jsem ráda, že jsme to stihly před tou buřinou, co tu byla.
Dělám bramboráky, to zase bude něco, ale už jsme na ně měli dlouho chuť. Zkusila jsem tam dát místo mouky krupičku, prý budou křupavé, tak jsem zvědavá.
6. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
ahoj, už jsme taky přijely, byly jsme na kole, super projížďka malé se to líbí a velké taky..
6. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
teď se prcek cpe zelňačkou a jak jí to šmakuje, asi je vyhladovělá, chce klobásku a brambor..
6. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
A. (mě nebaví to jméno pořád vypisovat) jsem dělala jáhlový nákyp s broskvemi. Sladká premiéra, protože ona mi večer ještě jí kaši, tak jí sladký jídla nedělám. Tak jsem zvědavá, jestli to bude zítra jíst. To se máte s tím kolem. U nás teď taky vede motorka a já jsem ráda, protože nemusím brát kočár. Ten beru jen na dlouhé tratě.
6. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
No vidíš, kdyžtak jí udělám trochu nějaké polívky, ty si teď oblíbila. Skoro jediné, co jí sama. Většinou tak jednu za týden udělám, ale teď jsem na ni zapomněla.
6. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Sami, kolik máte psů ? To bych se ven už asi nevypravila vůbec. I když teď je to už o hodně lepší, když chceme, umíme být docela rychlé.
6. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
Jo a to ti docela brzy nespí po obědě. To A. spala ještě 2x, ale jen po hodině. :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
u nás se zeleninová polívka snídá, obědvá i večeří...a těstovinky i na sucho
6. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky ste tu nekdo?
6. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Halo Halo.. Dablik usnul..sem tu.. ste tu? :slight_smile:
6. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Anie 08,malej spí ještě 2 x denně obvykle ale dneska vylezlo sluníčko uviděl odrážedlo tak zapoměl na spaní a najednou bylo 5 to už mi přišlo nanic dát ho spát tak vytuhl v 6 a spí jak zabitej :slight_smile: :grinning:
Jinak psyska máme dva pořídila jsem si ještě za svobodna staforda a pak štěně s mužem jsem taková psí máma,teď bych je nejraději prala z domu,někdy :grinning: Ale jsem ráda že má Sam kontak se zvířatama,to by jste mrkali jak si je umí srovnat,flákne je a je to,mají ho rády háže jim jídlo :grinning: :grinning: Je to simbioza ale spíš se perou mezi sebou :angry:
6. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
janina83 vítej a přidej se k nám...
my ještě nespíme dnes půjde asi později, protože vstávala o půl čtvrté a navíc neviděla 3 dny tátu tak si ho užívá v pokoji a já mám chvilku klid :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.