• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
janina ahoj... :slight_smile: :wink:
No to se nekdo ma.. my spime po obede hodinu... :rolling_eyes:
Pejska sme taky meli. takoveho voriska.... :sweat_smile:
Ale bohuzel se nesmiril s prichodem Danielka na svet tak musel pryc...
6. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
a meli jste ho aspon komu dat ? nebo sel do utulku ?
6. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Segra bydli v rodinnem domecku tak si ho vzala. byli sme radi ze nemusel do utulku,ale kdyby to jinak neslo sel by...
Docela nas sokoval potvora jedna neverna :sunglasses: jak si tam rychle zvykl. Je rad kdyz nas vidi ale segru prijal za panicku skoro okamzite...
6. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
no tak to aspon dobre dopadlo pro vsechny :slight_smile: , nekdy se proste neda nic jinyho delat
6. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
holky jak děti uspáváte? usnou sami nebo jim děláte společnost? my to druhé, musím si k ní lehnout a čekat než zabere, někdy mě to už štve a přemýšlím o odnaučení, ale bojím se, že mé sluchové bubínky to neunesou..
6. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
my sme to tak trochu cekali.. On mel pejsan takovou povahu.. byl to takovy mrzout a mel rad svuj klid. jenze jak prisel prcek klid byl pryc. A Akim pak vrcel a stekal jen maleho slysel knournout... A kdyz se zacal pohybovat po ctyrech tak uz sme vazne nechteli riskovat. taky sem rada ze se to dalo takhle vyresit.. :slight_smile:

Ja vas asi budu muset docist... nejak nic o vas nevim o nekterych... :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Danielek usina sam... Snazili sme se ho to naucit a povedlo se.. kdyz byl mensi tak sme k nemu hodne chodili ale nikdy sem tam nesedela. A ted ho tam polozim a do 5 minut je tuhy.. :slight_smile: on kdyz me vidi tak dela vsechno mozne jenom nespi(to byl horor v nemocnici kdyz sme byli porad spolu v jednom pokoji)
6. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Naše taky půjde asi pozdě, dlouho spala. Taky musím být u ní. Číst a pak zpívat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi půl rok nechtěla od nás zpívat a teď zase musíme pořád. Teď i když uspává taťka, tak já tam stejně musím na konečnou fázi, dřív to nebylo zapotřebí a střídali jsme se. Trochu mě to taky vadí, ale zase si říkám, co po ní můžu chtít, je tam sama, tma, je lepší když usne v pohodě a taky jednou to přijde a už bude usínat sama. Všechno se to rychle mění. Jeden čas jsme museli držet za ruku, taky jsem si říkala, že už mě to neba, ale byla klidná a brzy usnula a teď už to nevyžaduje.
6. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
autor
K. totiž nespí v postýlce, má svoji matraci na zemi v pokojíku, když měla 8 měsíců odnaučovali jsme jí usínat od prsa a taky jsme položili a bylo hotovo, pochopila to za 3 dny, ale jak jsem přestala kojit, tak jsem jí to chtěla vynahradit usínám s ní a ta od 15 měsíců jí uspávám takto... čekám, že až jí koupíme postýlku tak se to změní..
6. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
tak nase mala usina sama, sice si nas jeste nekolikrat vyzada a vola, nekdy si vymysli, ale jinak usina sama a jsem rada :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
jsem měkká jí to odnaučit, i když vím, že by to pochopila, ale třeba až bude druhé v bříšku a nebudu mít toli sil, tak to vyzkoušíme, ještě, že mám podporu manžela, ten to určitě zvládne líp než já...
6. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
niko my sme to takhe udelali prave proto ze chceme tak brzo druhe mimco..a to by bylo na zblazneni.. :sunglasses:
Tak davam si povinne dvojku cerveneho vina... :sweat_smile: :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
momin, dej, uvidíš, že ráno se dostaví, i když bych Ti přála tu druhou variantu, že nepříjde a budou čárky...
6. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
My s ní musíme ležet, i když spí ve velké posteli. Ze začátku si vymýšlela a chodila za tím druhým do obýváku, tak jsem zavedla, že hrnek s vodou, nočník dáme do pokojíčku a má to tam a už nevylízá z pokoje, nečekala jsem to, ale rychle to pochopila.
6. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
ani kolik mas prosim te deti? :grinning:
Sem nejaka zmatena.. v pase mas jen jedno!
6. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Holky ste tu nekdo jeste s plenkama nebo uz vsichni zvladate nocnik? A od kdy asi?
6. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Za druhým jako za tátou nebo když uspával táta, tak za mnou :grinning: Mám jen jedno.
6. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jo vítám nově příchozí. :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ani nejak mi to nedoslo.... :grinning: uz chapu...

Jinak preju dobre rano..koukam z okna a neverim vlsatnim ocim-po hoodne dlouhe dobe slunicko... :slight_smile: Jdu dneska s malym k zubari... :sunglasses: sem zvedava...
7. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko,mi byli s malým na včeličce a dobrý snad nebude reakce :wink: :slight_smile:
Jinak ještě k tomu usínání,dřív jsem malýho většinou ukojila ke spánku a dala do postýlky,zkrátka usínal v náručí ale teď mu dám mlýčko položím do postýlky a jdu usne sám a jsem za to ráda :wink: :wink: :sunglasses:
7. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
ahoj, dnes katastrofa, nechala jsem malou bez plínek a říkám jí, že až se jí bude chtít ať zavolá a já jí posadím na nočník, co myslíte, klekla si na koberec a vedle nočníku se vyčůrala a pak pročůrala všechno - 4 punčocháče a vůbec jí to nevadí, že je má mokré, co s tím??? už jí budou dva a ona to nechápe, jsem z toho na nervy asi toho nechám a ještě počkám..
7. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj holky, před chvílí jsme se vrátily z výtvarky. A. má dneska den, vstávala v 6 hod a ještě nespí. No snad brzy usne.
Niko, měli jsme to úplně stejné, taky mi všude čůrala a pročůrala oblečení, přesně jako ty říkám, co jí za chvíli dám, měla i jen punčochy, když bylo všechno buď mokré nebo ještě nevyprané a těch pár kalhotek, co jsem měla. Tak jsem nakoupila další (s obrázky bývají trochu taky pro ty děti motivace). Neztrácej nervy, u nás to taky nebylo ze dne na den, nejhorší bylo, že ona ze začátku čůrala po troškách, jak jsou ty děti zvyklé do plínky, teď sice taky chodí často, ale je schopná to zadržet dýl. Nebo měla pořád nutkání, ale nevytvořila nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rozhodla bych se asi po pár dnech, jestli to bude úplně ignorovat, tak bych asi počkala. Ale jestli už se trochu daří, tak bych vytrvala, to by pak byla zmatená.
7. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jo, taky se jí dost ze začátku ptej. Některý děti to potřebují. A. si říká sama, ale stejně když víc pije, tak se jí i ptám.
7. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Vytrvej a nedej se, nam to Kata delala taky. Zacli jsme presne tak. Nechala jsem ji v puncochacich a sklidem se pocurala a nevedilo ji to, i kdyz byla mokra. Jenom si stoupla, koukala jak je to mokry, sahla na to a v pohode, hrala si dal. Byla jsem z toho zoufala, myslela jsem, ze ji to bude vadit a nic. Takhlej sme to zkouseli asi 3-4 dny a pri tom jsem ji posazovala na nocnik. Pak dalsi tyden, kdyz jsem ji na ten nocnik davala, tak se vzdy vycurala, ale kdyz jsem ji neposadila, sklidem se do teplaku vycurala zas. Pak si znicehonic zacla rikat. Tak ja bych byt tebou jeste vytrvala. Vyclen si nejaky stary puncochy a teplaky a vydrz. Jo jeste jsme taky pouzivaly ty navleky na nohy a dat jenom kalhotky. Je to lepsi pro rychlejsi svleceni. Tak hodne zdaru a neboj, nauci se to. :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
asi to nezvládnu, moje nervy :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj, můžu mezi Vás? :slight_smile:

HA jsem vysadila sice už lednu, ale tak nějak předpokládám, že se tělo čistí, takže to pravé snažení nastane až teď.
Jinak děti žádné zatím nemám.
7. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahoj Sweeney :slight_smile: vítej mezi námi,mi už tady povětšinou nějaké to nadělení doma máme ale aspoň poznáš co za radost i hrůzu tě čeká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
jinak stím nočníkem ženy začínáme,jak bude fakt teplej,malej má teprve 16 měsíců a všehny babička kafrají jaká je to hrůza že to už já jsem dávo seděla nahrnci bez problémů a můžu jim horem dolem vysvětlovat že s těma pamperskama je to dnes hold jiný :angry: :angry: :sunglasses: :grinning:
7. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
momin - ten váš bývalí voříšek je nachlup stejnej jakýho jsme měli když jsem byla malá,ale byl to děsnej lump a agresivní nakonec ho bohužel srazilo auto protože se zamiloval do fenečky a utekl nám oknem --- ale to jsem jen tak zavzpomínala na chudáka malýho :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
jéé děkuji za přivítání :grinning:
Já mám teď menší problém - od ledna do te´d mi chodila MS po 29 dnech a vše OK, ale tenhle měsíc jsem to nedostala, jsem už 40DC a těhu test je negativní. V pondělí jdu na vyvolávačku, ale mám trochu strach, jak to teď bude všechno dál, jestli se ten cyklus rozhodil či co... :cry: :frowning2:
7. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.