• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
ale když už máte nějaké mimi doma - za jak dlouho jste zjistily, že jste těhotné? on mi i někdo říkal, že ten těhu test to může ukázat až třeba v 7tt..nicméně nechci si dělat plané naděje, asi je něco "špatně"
7. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Sweeney já myslím že je možná na vyvolávačku i brzy mě doktorka čekala i deset dní ono to tělo se potřebuje samo vzpamatovat nevím asi bych počkala a to nedej bože že bys bal těhotná vždyť zase tak moc nepřetahuješ...ale to je můj názor :wink:
já jsem to cítila věděla jsem že je něco jinak ačkoliv bylo ještě před MS test jsem se odvážila udělat až týden po opožděné MS a byla jsem těhotná,zatím bez srdíčka první týdny... :sunglasses:
7. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
právě že ta vyvolávací injekce buď vyvolá MS a nebo podpoří miminko, tomu by to vůbec neuškodilo.
To já se cítím taky jinak, od ovulace mě tlačí břicho, nemám chuť k jídlu atd. ale to všechno můžou být rozhozený hormony, přece jen jsem je brala od 12 a teď je mi 27, takže nějakých cca 15let humusů do těla. sestřička říkala, ať přijdu, že mi udělaj ultrazvuk a ďobnou injekci
7. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
sweeney taky te vitam.. A to co si psala je uplna pravda! me se ukazalo na testiku ze sem tehotna az dokonce nekdy v 9 tydnu kdyz sem cekala Daniela. takze je to klidne mozne... :slight_smile: :wink:
ted nemam moc cas..terorizuje me syn... ale vecer se sem stavim... :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
saminomimino ted sem docetla... u nas je to s babickama stejne..ja sem byla na nocniku snad od 6 mesicu podle jejich slov... :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

ten nas hafan byl krizenec Huskyho a neceho-kdo vi ceho..... To je zajimave jak se 2 vorisci muzou tak podobat. :slight_smile: I povahove... nas ma uz 8 roku takze ucit ho na neco se moc neda-i proto sem koukala ze si tak rychle zvykl jinde?! :confused: :wink: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
a patří třeba k příznakům těhu, že je člověk furt ubulenej? já mám takovou plačtivou náladu, jako před MS, já už jsem z toho jelen :angry:
7. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 9 den
Saminomimino 24 den
Ani08 10 den
Mirrkaa 7 den
Momin čeká MS nebo //
Petulahonzik ?
Sweeny 40 den
7. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
jsme zpět, opět na kolech a je to paráda, ani teplo ani zima..
7. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
sweeney tak to ma kazdy jinak..ja sem byvala silene unavena-a to sem nic nedelala... :sunglasses:

Niko tak vinko vcerejsi mi MS nevyvolalo..porad cekam..
7. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
vítám sweeney, přidej se k nám bude nás víc nebudeme se bát čárek nic...
autor
momin - tak to je jasné už ani skleničku, protože mimís bude v bříšku
autor
když jsem byla poprvé těhotná tak to jsem taky byla na vyvolávačce, brala jsem antibiotika atd. a nakonec v 5 tt mi zjistili mimíska
7. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
nebojte, co bude to bude, já to tento měsíc už tak nějak vzdávám, protože manžel je furt pryč.. ach jo, zrovna tento měsíc, kdy mi na tom opravdu záleží
7. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
niko: díky za přivítání
to já se čárek nebojim, ale mám pocit, že ony se bojí mě a nechtěj ke mě :angry: :grinning:
7. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
niko me se to prave nezda.. je to teprv mesi po nezdarenem pokusu.... :unamused: ze by se tak rychle zadarilo?!
jeste tomu necham cas a uvidime... :wink: :slight_smile:
7. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
ahoj, tak snad uspano, tak se jdu najist a bude snad chvilku kliiid :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
jinak ja kdyz jsem byla tehotna a bylo to ze zacatku, tak sem si test delala asi 10 dni po terminu MS a byl pozitivni a dve carky na nem byly snad okamzite :slight_smile: .. byla jsem prekvapena, i kdyz jsem to tak nejak tusila, ze :slight_smile: .. ale cejtila jsem se porad, ze to kazdou chvili dostanu...
7. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
momin,moc ti přeji aby to byl mimísek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak s těma vořechama je to zvláštní,třeba byli vzdálení příbuzní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Niko,neboj,nevyjde tento měsíc stopro výjde příští a budou / / :wink:
7. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
sweeney - ona to má fakt každá ženská jiný,mě bylo úplně normálně možná i líp než kdy jindy a tak to vydrželo celý těhu takže možný je všechno :wink: :wink:
7. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
ženy jdu vyhodit kopyta na pohovku,byl to náročný den,zítra výletujeme k nám do westerňáku musím se řádně vyspat,ještě pověsím prádlo a mám hotovo :angry:
Krom toho se cítím jak na MS tak nevím,že by má slavná přesně chodící MS přeci jen přišla dřív,tentokrát by mi to ani nevadilo...rychlej by se šuplo na mimíska ---snad:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
ahoj tak u nás se taky spí a já zalehnu taky, jsem úplně vyřízená... přes víkend se asi nedostavím jsme u našich zatím se mějte a piště a sdělujte a snažílkujte a čárkujte
7. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Taky vítám Sweeney. Byly jsme s A. ještě venku, přijela mi na chvíli mamka. Tak jsem si s ní dala malý pivo na zahrádce, já absolutní nepivař. :grinning: Akorát jsem A. trochu přetáhla, tak byla hotová a kňourala, ale od devíti taky spí. Dneska ale neměla svůj den. Ty kola Ti opět závidím, Niko, a Kristýnka ti tam vydrží celou dobu ?
7. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Myslím, že nevadí, že nemá Sweeney žádný děti, i když se tu zatím sešly holky už s dětma. Může se jí hodit nějaká rada. Já když byla těhotná, tak jsem si myslela, že to taky už brzy dostanu, pak se to zpozdilo a to mi už bylo divný, když to byla o víc než dva dny, protože jsem to měla dost pravidelný. Test jsem si dělala taky cca po týdnu od dne, kdy jsem to měla dost a výsledek byl rychlý a silný. Zpětně jsme si uvědomila, že mě strašně bolely prsa, mnohem víc než když měla přijít MS.
7. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
měla dostat :slight_smile: neumím psát
7. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahá, takže potenciální dvě těhulky :wink:
7. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Niko, třeba to vyjde a když né, tak příště, nesmutni. U nás taky nevím, jak to bude, většinou odpadneme po celém dni do pelechu úplně mrtví.
7. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Dobré ráno děvčata..:slight_smile:
Tak to nakonec vypada na slunecny vikend..
Pekne si ho uzijte!!! :wink:
8. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ráno holky,malej si dává dopol.šlofíka a pak vyrážíme hurá na výlet.Tak se tu mějte asi se ukážu večer. :slight_smile: :wink:
8. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
No tady to teda žije :astonished: :astonished: :confounded: :angry:
8. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj, já myslim, že když bylo tak krásně, že byli všichni někde venku na sluníčku :wink:
8. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.