• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
autor
ahoj, tak kde jste, já kolik toho nakecáte a ono nic??
9. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
my jsme byli celý víkend venku, bezva počasí vyšlo a užili jsme si to.., dnes mám 11 den cyklu, trošku mě pobolívaly vaječníky, tak že by možná ta slavná ovulka??
9. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 11 den
Saminomimino 26 den
Ani08 12 den
Mirrkaa 9 den
Momin čeká MS nebo //
Petulahonzik ?
Sweeny 42 den
9. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
momin a sweany jak jste na tom??
9. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj dámy :slight_smile:
já byla celý den venku a až teď jsem konečně doma! u mě nic nového, dokonce mě přestalo i "tlačit" břicho /i když o tom víc přemýšlím, tak mě tlačí jen v práci, kde sedim a když se hýbu, tak ne/ a vůbec nemám žádný těhu příznaky, ale ani menstruaci :angry:
zítra ráno jdu na tu vyvolávací injekci, tak vám z práce napíšu, jak to dopadlo... :wink:
jinak jsem si zrovna pustila román pro ženy, já ten film úplně miluju :grinning:
9. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, v sobotu jsem byla celý den venku s A. A dneska taky dvakrát a mezitím dodělávala resty v domácnosti z týdne. Ale bylo krásně. Teď už u nás prší. Má drahá polovička je trochu nachcípaná, takže nějak nemá chuť a ta slavná ovulka zatím u mě nic.
9. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
sweeney - 42 dní to už je dost, ale před vyvolávačkou Ti nebrali krev na zjištění těhu?
9. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
já taky nevím jestli ovu je nebo ne, zítra koupím testy...
9. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Myslím, že Sweeney psala, že jí budou dělat i ultrazvuk, tak uvidí.
9. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Když budu mít čas, taky se na ty testy taky podívám. Kolik to asi tak stojí ?
9. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
niko:
ahoj, já volala ve čtvrtek teprve sestřičce, ptala jsem se jí, kdy se chodí na tu vyvolávačku a ona říkala, ať přijdu, kdy chci a že mi udělaj ultrazvuk, víc neříkala....včera jsem neodolala a zase testla, ale furt je to negativní, takže fakt jsem asi rozbitá :unamused:
ráno budu vědět víc, tak písnu, jinak všem dobrou noc!
9. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky,my sme meli uplne nabity vikend.
Ja bych si mela asi zajit k lekari protoze MS porad nikde a tehu testy taky negativni... :confused: :unamused:
Jenze tam nechci tahat maleho a chlap ma odpoledni,tak nevim jak to udelat...
10. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
ahoj vsem, no my jsme vikend prolezely, ja i s malou...ach jo, asi nejaka chripka...takze uvidime jak dopadne tenhle mesic snazeni, sotva lezu, nalada nikde, tak uvidime :confounded:
10. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
ahoj holky??
momin - chápu, malou se mi tay nechce tahat doktorům, ale u nás na gyndě je docela příjemná sestra ta mi jí zabavý, ale když můžu využiju hlídání..
sweeney - přesně tahle dlouho jsem taky čekala jestli MS dorazí a nebo těhu, nakonec jsem dostala vyvolávačku a ani pak MS nepřišla až o 9 měsíců Kristýnka (podívám se do kalendáře mám to tam zaznamenané, jaký jsem měla ten měsíc cyklus)
10. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Niko u nas je prave takova strasne mlada protivna sestra tak si to neumi predstavit.
A kdybych ji ho tam chtela nechat v kocare tak by nevydrzel,on jak se kocarek zastavi a nevytahnu ho tak rve...
Ale nejspis se domluvim s kamoskou.. zitra si tam zajdu a dam vam vedet... :wink:
10. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Před dvěma lety jsem HA vysadila na konci května první MS dorazila po 38 dnech, druhý měsíc po 32 dnech, ve třetím měsíci jsem po 42 dnech zpoždění dostala vyvolávačku, protože testy negativní, 47 den jsem se dozvěděla, že jsem těhotná :slight_smile:
sweeney sem zvedava.... Kde jsi? :sweat_smile:
autor
a podle toho kalendáře jsem měla plodné dny hodně pozdě tzn. kolem 20 dne cyklu, takže si myslím, že u mě ovulka ještě nenastala, vidím to na nastávající víkend :astonished:
10. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
koho jsem tím potěšila?? sweeney?
10. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Květňačky snažilky:
Niko 12 den
Saminomimino 27 den
Ani08 13 den
Mirrkaa 10den
Momin čeká MS nebo //
Sweeny 43 den
10. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
jdu si umýt vlasy, protože odpo máme jít k fotografovi, teda malá já ještě uvidím...
10. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
v červenci máme svatbu a už 3 měsíce neberu HA, začínáme se snažit až ted, mám gyn problémy a měla jsem jít na operaci, ale nakonec bude operace až s mímem. sice ještě nenám poslední testy biopsie, ale už mě nebaví čekat a vnitřně tuším, že mi nic není :wink:
10. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem v práci od doktora :frowning2:
děs a hrůza. přijdu tam a doktor na mě, co mi je. říkám nic, že jsem od 30. 3. nedostala MS a on na mě NO A CO? a že nechápe proč tam chodim když mě nebolí břicho...
tak jsem se mu snažila vysvětlit, že chceme to miminko a že proto si jdu pro vyvolávací injekci, abych měla další ovulaci, tak mi udělal ultrazvuk, prý mám zvýšenou sliznici a když mi nezabere agolutin, tak si mám přijít za 14 dní pro novej...
nic víc mi neřekl, připadala jsem si tam, jako kdybych otravovala bůh ví s čím. sestra mi pak dala injekci.
já jsem to v autě normálně obrečela, připadala jsem si, jak kdybych něco provedla :frowning2:
10. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
ahoj glumbi, jsme tu mamky už s jedním mimčem krom sweeney, tak když ti nebude vadit číst si o našich ratolestech (krom jiného) tak Tě tady vítáme
10. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
sweeney - tak poslouchej, přesně to mi řekl můj původní gyndař, tak mě vytočil, že se o mě nezajímá a laxně se ke mě chová, že jsem ho jednoduše vyměnila, takže když jsem začínala těhu měla jsem jiného gynekologa a maximální spokojenost. Když se takhle k tobě chová co potom v těhu, důvěřovala bys mu v těhotenských prohlídkách? já ne, tak obvolej gynekology a je to, držím palce
10. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
a kde je nika (saminomimino)??
10. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
sweeney možná si to už psala, ale nějak se neorientuju, už jste se nějaký ten měsíc snažili nebo je to první cyklus??
10. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
niko:
první cyklus to není, já jsem vysadila v ledno a od ledna mi to chodilo až do teď po 29 dnech....až teď ta pauza

qlumbi taky Tě vítám, aspoń tu nebudu sama nová :wink:
10. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
hmm, četla sis o těch mých cyklech před těhu?? myslím, že bys mohla být těhule.. zítra se testni
10. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Niko- už jsem tu,nějak nemám dnes náladu na nic,takovej blbej den,mám hlad hned zase nemám chce se mi ven a pak zase nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: Naštěstí je male hodnej snad mu to vydrží :wink:
Jdu si dát kafe,chci to omezit ale potom co sem přestala kojit piju je jak duha ale asi bych neměla kvůli snažilkování :confounded: To je situace :grinning:
Nejraději bych už měla první pokus zasebou tentokrát se to táhne ale to je asi normálka,co,
Jak to tu tak poslouchám mají to holky docela těžký
Sweeney držím palečky ať je líp a hlavně jak říkala niko vyměň gynek.v těhu na tom záleží takovýho bych teda nechtěla já mám super doktorku i sestru a ta mě i rodila je to fajn když je dobře znáš :wink:
10. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.