• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme v květnu 2010

(Zamčená)
13. května 2010 
Holky tak ja sem se rozhodla jeste pockat.... jeste uvidime co bude behem tohohle tydne...

sweeney nic si z toho nedelej! Muj se umi chovat podobne-dokonce premyslim jestli nejsi z Kopřivnice... :sweat_smile: protoze to na nej fakt sedi... Ja sem se naucila ta jeho ulety ignorovat..ale ze zacatku ne to taky stvalo... :unamused:

Glumbi vitam te... :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Joo a taky vítám Glumbi :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile:
Hodně štěstí pro cestě k miminku...!! :dizzy_face:
10. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
momin - tak to máš teda nervičky ale držím palečky ať je to ten mimís!! :wink: :wink:
10. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ja si prave nejsem jista jestli na by na tom ultrazvuku uz neco videl..jestli sem v nejakem 5 tydnu??
10. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
\
¨.sdxhb,.s\ 0
zuh
, m
:grinning: :grinning: :grinning: to vám ženy píše Samule :grinning: :grinning:
chápete ne:????
10. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
To asi ne momin ale nevím třeba jo :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
saminomimino zase si me znejistila.... :grinning: :grinning: :grinning:
Asi se rozhodnu rano... :sunglasses:

Pro samuela od Danika:
sydghtjm mmh sdchhg b

:grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
holky, děkuju za přivítání
sweeney: vyměn doktora. já jsem chodila x let k doktorovi kterého moje problémy nezajímaly a tvrdil mi, že jsem v pořádku( nevím jestli krvácení po sexu a bolesti břicha jsou v pořádku) až před cca půl rokem jsem narazila na nového doktora a začaly se dít věci, jsem po druhé biopsii, musela jsem vysadit HA a jak už jsem psala, mám jít na operaci, ale vzhledem k tomu, že mi i doporučil dítě neodkládat, bude operace až s prckem. Nejvíc mě překvapilo, že si pan doktor nehraje na děda vševěda a poslal mě na vyšetření k odborníkovi na čípky aby měl jistotu...takže opravdu doporučuju změnu :wink:
10. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
niko:
děkuju, já jsem ten Tvůj příspěvek před tím přehlédla :angry:
když já se ani neodvažuju doufat, že by to mohl být i můj případ. nicméně na jiné diskusi, kterou jsem četla holky taky psaly, že ta vysoká sliznice může značit těhotenství.
já nevim jestli už začíná působit ten agolutin, ale nějak se mi motá hlava a píchá mě bříško...teď je to 4 hodiny po tý injekci...
10. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
qlumbi:
když já si na něj jinak stěžovat nemůžu, v listopadu se mu nezdál můj děl. čípek, tak jsem taky byla na biopsii, to řešil zase hned, ale on prostě nemluví a už teď po 2. byl nepříjemnej.
nicméně si neumim představit, že až budu těhu, že bych k němu s tímhle jeho přístupem měla chodit každý měsíc :angry:
10. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ten muj byl nahodou mily kdyz sem byla tehotna.... i kdyz se normalne chova takhle blbe... :wink:
Ja nevim ja bych nemenila... Jeste kdyz vis ze fakt nic nezanedbava a stara se.. :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
No ten můj byl "normální" do předminulý návštěvy. Pak se přestěhoval a od tý doby je to v háji...on byl málomluvnej vdycky, ale mě už dostalo, když mě posílal na biopsii, že něco vidí, že mi nic nechtěl říct. Říkal, že až po výsledcích. Já nervy total v háji samozřejmě a nic to nakonec nebylo. Teď mi taky dělal ultrazvuk, ale lautr nic mi neřekl. Já jsem se ho třeba zkoušela zeptat, jestli můžu mít ovulaci, když bych neměla menstruaci a on mi odsekl, proč by ne...Já mu dám ještě jednu šanci a když to bude stejný, tak pak odejdu
10. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
momin-tak to jsem nechtěl,znejistit tě :sweat_smile: ale ve mě by to vrtalo,potvůrka,nezlob se :slight_smile: :slight_smile: :wink:
10. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
momin:
jinak držim všechny palce, ať najdeš // :wink:

a z Kopřivnice fakt nejsem, tenhle pan doktor je z Liberce :angry:
10. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, to mě mrzí, už některých není nálada nebo protivné chorůbky. Snad se to bude lepšit.

Vítám Glumbi :slight_smile: Snad ti nebude vadit, že se občas budeme šířit o našich ratolestech.

Sweeney, já taky nerada měním doktory, ale k tomuhle bych taky neměla důvěru. Něco jiného je k němu jít dvakrát za rok, ale v těhotenství by to mělo fungovat jinak. Já teda taky změnila doktorku, ona se přestěhovala a já už bych to měla strašně daleko a ani nebyla tak skvělá, protože kdyby byla, tak bych za ní určitě dojížděla. Takže jsem si našla doktorku tady v místě bydliště, zatím jsem u ní byla jen jednou na prevenci, tak uvidím, jak se pak ke mě bude chovat, ale první dojem byl dobrý.

Sweeney a Momin, když na ultrazvuku nic, tak vám může taky nabrat krev ne ?
10. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Jinak hlásím, že u mě by to dnes šlo :wink: , ale má drahá polovička je chcíplá a Anežka teď mizerně spí, tak to moc nevidím.
10. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
vtipe :grinning:

já ho obtěžovala už tak dost svojí přítomností u něj v ordinaci a ještě aby mi nabíral krev, jo? :unamused:
10. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
a asi se něco děje, je mi blbě a ty vaječníky mě píchaj čím dál tim víc, akže čekám, že to tak za 4 dny dostanu (on říkal 4 - 14 dní)
10. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
ahojky holky, mohla bych se k vám přidat. zatím se ještě nesnažilkujeme, ale chceme začít v červnu, teď mám první menstruaci po vysazení prášků,a pak tomu necháme volný průběh.
10. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k Vám také přidat??
Nějak okolo léta bychom chtěli zkusit znovu štěstí :wink: U prvního těhu to šlo hned, jak jsem vysadila HA, tak se hned podařilo.. MS mi sice stále nepřišla, ale jelikož kojím, tak těhotná určo nejsem :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahoj maky maky a jesterko,vítejte v našem babinci,mi všechny to směřujeme na květen ale kdo ví kdy se příroda rozhodne,že jo?? :rolling_eyes: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
ani08 - tak chlapa prober a hup na to,přece to nepropásnete hmm?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
No jo, to máš pravdu, ještě by měl zástavu, že po něm chceš jeho práci v pracovní době a ještě trochu nadstandard.
10. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Taky nesnášim, když jdu k doktorovi, čekám, že mi pomůže, koneckonců je to jeho práce a nakonec se cítím provinile, že ho obtěžuju.
10. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
No uvidím, mám takový speciální tělový mlíko od Yves Rochera, strašně krásně voní a když se tím namatlám, většinou mi neodolá. :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Vítám nové tváře.
10. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
ahoj vsem nove prichozim :slight_smile: , tak ja taky hlasim, ze by to u nas mozna slo, ale nevim, jestli se vubec pokouset, kdyz jsem porad unudlana a proste nastydla... uvidime asi jeste zitra, ci pozitri, jestli se to (ale snad jo) zlepsi :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
čauky nové snažilky, tak s Vámi po čítáme.

Květňačky snažilky:
Niko 12 den
Saminomimino 27 den
Ani08 13 den
Mirrkaa 10den
Momin čeká MS nebo //
Sweeny 43 den
maky_maky ?
Jesterka09 ?
10. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
v každém případě se pokoušet???
10. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojte,tak maly je v posteli... :slight_smile:
Vitam nove tvare.. holky bez fotek vy se mi hrozne pletete.. tak kdybych nekdy neco spletla pardoon.... :sunglasses:
10. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.