• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Záhady

(Zamčená)
24. dubna 2008 
Znáte nějaký? Ve stylu pyramid, zesklovatělých kamenů, obrazů pravěkých kmenů viděných pouze ze vzduchu, pedály na starých rytinách, uctívání bohů oblečených ve skafandrech některými kmeny několik stovek let, ...

Můžem to vyřešit :grinning:
24. dub 2008 v 16:15  • Odpověz
autor
nekonečnost a rozpínání (???) vesmíru, teorie černých děr, paralelní časový světy

no prostě "kravinky" :grinning:
24. dub 2008 v 16:18  • Odpověz
No, tohle všechno, co píšeš, je pro mne záhada nad kterou občas přemýšlim - co bylo ještě dřív, když ještě nebyl vesmír, atd...
Taky je pro mne stále záhada, jak z takového malinkatého nic (jako je vajíčko a spermie) se narodí jen za 9 měsíců tak krásné miminko z masa a kostí. (Samozřejmě teoriji jsme se učili ve škole, ale stejně je to neuvěřitelný) :slight_smile:
24. dub 2008 v 16:56  • Odpověz
já teď řeším záhadu černé díry, co máme doma: polyká nám věci a už je nevrací!!!Dodneška nemůžu najít ovladač,celej balík plínek a jednu papučku!!!! :grinning: :grinning: O pračce a ponožkožroutovi nemluvě......
24. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
I takové záhady se dějí. Občas i u nás doma :grinning:
24. dub 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
ini .. fajn, udělalas mně radost
joo, to je záhada života ... :slight_smile:

zlatko, ono je vlastně všechno záhada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2008 v 17:04  • Odpověz
Taky je vlastně záhada, že když píšu nějakou zprávu (například tyhle příspěvky nebo emailovou zprávu), 2x si to po sobě přečtu, žádná chyba se nevyskytuje. Odešlu to, přečtu si to pak znova a hup, najednou tam chyba je :confused: :grinning:
24. dub 2008 v 17:10  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že jsem mohla udělat někomu dneska radost :sunglasses: :grinning:
24. dub 2008 v 17:10  • Odpověz
Ino, jj taky nad tim obcas premyslim, ale je dobre, ze je takova zahada mozna. :dizzy_face:
24. dub 2008 v 18:23  • Odpověz
me fascinuji pyramidy v Gize :dizzy_face: a zdavalo se mi casto o tom,ze jsem sedela na nejakem trune ,havrani vlasy mela,vonela nejakym tezkym parfemem a byli tam hadi na zemi a ja jsem byla nejaka kralovna asi ci co no parada :grinning: :grinning:
24. dub 2008 v 18:27  • Odpověz
a jeste me fascinuje ,ale zahada to neni ..more ,ocean a hlubiny :slight_smile:
24. dub 2008 v 18:29  • Odpověz
Musim se ještě rozdělit o dnešní událost. I když záhada to asi nebude nebo možná jen záhada dne, jelikož se to běžně na ulici nevidí :grinning: : Jdu s malou z procházky domů (bylo asi 14:30) a najednou na silnici pobíhá naháč (mladej chlápek, asi 35 let) :grinning: :grinning: :grinning: Normálně jsem myslela, že jsem na tom sluníčku dostala úpal :confused: :astonished: :grinning:
Asi se vsadil s chlapama z hospody (která je tu kousek) a prohrál :wink:
24. dub 2008 v 19:45  • Odpověz
proc jsem tam nebyla??? :grinning:
24. dub 2008 v 19:58  • Odpověz
no tak to bych ráda vyděla :grinning:
24. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Byla tam jen jedna paní s malým chlapečkem, já s malou a pár chlapíků, které "naháče" burcovali. Nejdřív mě napadlo, jestli tam neni skrytá kamera, ale asi nebyla :slight_smile:
24. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
ale me stejne uplna nahota az tak nerajcuje :grinning:
24. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
No, mě až tak moc taky ne, ale ten malej klučina byl nějakej vykulenej :astonished: Naše Aduš z toho naštěstí ještě nemá rozum :zipper_mouth:
24. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz
a co tě rajcuje mohla to být legrace :grinning:
24. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz
Api, jj to mas pravdu, to me taky ne, ja mam radsi kdyz chlap neni uplne nahej, pac aspon si muzu predstavovat, co ma v tech trenkach, kdezto kdyby si je svleknul, tak treba prijdu o ty iluze. :grinning:
24. dub 2008 ve 20:55  • Odpověz
kaji ono je to asi navzajem..prece jen to obleceni ma neco do sebe :slight_smile: a mokre jeste vic :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
:slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz
Jééé tak záhad znám hodně např: :grinning:
Kdo mi doma furt jí čokoládu? :grinning:
Kdo mi krade z pračky ponožky? :grinning:
Jakto, že když mám zrovna naplánovaný den venku, tak zrovna celý den prší? :grinning:
Jakto, že když chci přejít ulici, tak zrovna jede nejvíc aut? :grinning:
Jakto, že když potřebuju aby malej spal, tak on zrovna spát nechce? :grinning:
Jakto, že se kůň tak často zasekává? :grinning:
Jakto, že když napíše dlouhej příspěvek, tak se zrovna kůň zasekne nebo se z nějakého důvodu neodešle? :grinning:
atd atd atd
:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
24. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
Aponchie, jj ja bejt chlap, tak na uplne nahaty zensky me toho asi tolik nevzrusi jako kdyz by mela na sobe nejaky sexy pradylko. Teda ale jsem na chlapy, aby jste si ted neco nemysleli. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
kajule .. souhlas
24. dub 2008 ve 21:31  • Odpověz
kaji to neres ..me se taky libi obleceny :grinning:
24. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz
Kájo a obráceně?? Jako, že je lepší když je ten chlap taky oblečenej...ale tanga??Trencle?? Boxerky??? :grinning: Noo jak nemá hezkej zadek, tak mu ani prádýlko nepomůže :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem rada, ze v tom nejsem sama. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz
Jani a co zahada blogu, tu uz jsi vyresila??? :grinning: Asi jo vid, kdyz jsem ti byla takovou skvelou radkyni. :grinning:
Jinac presne tak jak rikas, jakmile nema peknej zadek, tak mu nepomuze nic, ale zadny tanga ani slipy, ale nejaky pekny trenazery. :grinning:
24. dub 2008 ve 21:35  • Odpověz
Jooo blog je moje záhada desetiletí :grinning::grinning: ještě, že jsi takový zlatíčko a měla jsi se mnou trpělivost :dizzy_face: ale ještě sím sím o popis jak mám přiřadit video do blogu...když už ho umím dát na youtube :slight_smile: a že to byla taky záhada ho tam dostat :grinning:
24. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz
Hned se pustim do IP, kdyz jsi me tak krasne pochvalila. :dizzy_face: To jsem si snad ani nezaslouzila...ale jooo zaslouzila, proc byt skromna,ze??? :grinning:
24. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
Kájo ty jsi tohle fakt zasloužíš :slight_smile: každý jiný by mi napsat, že jsem stejně na PC mantinel a tak ať se do toho ani nepouštím :grinning: TY JSI PROSTĚ NEJŠIKOVNĚJŠÍ PC NÁPOVĚDA ...a poslala bych ti smajlíka, že ti posílám hubánka, ale nevím jak se dělá :slight_smile: :hearts::hearts::hearts: tak alespoň takhle :slight_smile:
24. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.