• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zákony schválnosti

(Zamčená)
21. července 2008 
Ahojte....doufám, že tu takové téma ještě není, ale chtěla bych vědět jestli taky prožíváte zákony schválnosti, protože já pořád :slight_smile: Hlavně teď, co máme malýho.
Umí si krásně hrát sám, ale ikdyž si hraje 5min nebo hodinu, tak jakmile si dojdu na wc, přestane ho to bavit....a já než potřebu vykonám :sweat_smile: , tak samozřejmě začne plakat. :grinning: ještě se mi nestalo, že bych na něj z wc nevolala a neutěšovala.... :grinning:
moje mamka už několik let zažívá, že jakmile si vezme dovolenou, tak je ošklivo...i přesto, že předpověď byla příznivá.
A jak to máte vy? :slight_smile: :grinning:
21. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
Helenka chce zasadne na zachod v okamziku, kdy ja jdu na zachod ;)
21. črc 2008 v 16:12  • Odpověz
hm tak pro me je nejkrutejsi spanek..ja s ni jdu po obede lezet a ona doposud si otirajici ocka nechce spat a ja usinam to je des!anebo usne vedle me a ja statecne odchazim z loznice a ona se vzbudi :grinning:
21. črc 2008 v 16:46  • Odpověz
ajoj tak s tim zachodek kdyz se chce jednomu tak najednou se chce vsem trem mym lumpikammm :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 17:42  • Odpověz
já se zase nemůžu vysprchovat nebo vykoupat......v koupelně můžu bejt klidně hodinu, ale ne ve vaně....jakmile tam zalezu, tak malej řádí ať ho hlídá tatínek nebo babička....prostě dokud nevylezu z vany, tak je řev :angry:
21. črc 2008 v 17:50  • Odpověz
He, he. Když stopuju z práce a blížím se k silnici, na které chci stopovat, vidím, jak po ní jezdí jedno auto za druhým. Když tam dojdu a zaujmu místo, najednou nejede ani jedno. Tohle se stává skoro pravidelně.
21. črc 2008 v 18:08  • Odpověz
autor
nemáme u baráku nájezd na kočárky, tak musím čekat než půjde někdo okolo, samozřejmě když prší, tak jsou všichni zalezlí a nebo když už je malej hladovej :grinning:
21. črc 2008 v 19:16  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.